PlayStation Plus

bestl3oy

کاربر سایت
Sep 24, 2009
7
سلام دوستان من با یه اکانت که قبلا پلاس داشت یه بازی رو گرفتم و الان روی یه اکانت دیگه پلاس دارم اما نمیزاره وارد بازی بشم. هردو اکانت هم پرایمری برای ps4 ام فعالن . مگه نباید پلاس برای اون یکی اکانت هم شیر بشه و من بتونم بازی کنم ؟ چکار میتونم بکنم ؟ میشه راهنمایی کنید ممنون .

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان من با یه اکانت که قبلا پلاس داشت یه بازی رو گرفتم و الان روی یه اکانت دیگه پلاس دارم اما نمیزاره وارد بازی بشم. هردو اکانت هم پرایمری برای ps4 ام فعالن . مگه نباید پلاس برای اون یکی اکانت هم شیر بشه و من بتونم بازی کنم ؟ چکار میتونم بکنم ؟ میشه راهنمایی کنید ممنون .
اگه از بازیای رایگان پلاس بوده روی همون اکانتی که بازی گرفته شده باید پلاس فعال بشه

• Like
Reactions: bestl3oy

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
اکانت پلاس امارات چطوره؟
خیلیا بد میگن ، من فقط برا بازی مولتی میخام کاری به بازی رایگان ندارم
خودم امارات دارم مهدي قبلشم امريكا داشتم خيلي هم خوبه تخفيفهاشم بهتره

• Like
Reactions: havax2010

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
آقا یه سوال فنی :D
من دو روز پلاس رایگانو کی بزنم که هم بازی های این ماهو ادد کنم تو اکانت هم ماه بعدی که بعدا دوباره پلاس خریدم داشته باشمشون

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
آقا یه سوال فنی :D
من دو روز پلاس رایگانو کی بزنم که هم بازی های این ماهو ادد کنم تو اکانت هم ماه بعدی که بعدا دوباره پلاس خریدم داشته باشمشون
دو شنبه فعال کن بازیای این ماهو بگیر
سه شنبه بازیای ماه بعد میاد اونارو اضافه کن

• Like
Reactions: xbla69

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
پلاس دو روزه هیچ رقمه واسه من فعال نمیشه.
اصلا گزینه ای براش نیست
کسی تونسته تازگیا پلاس بگیره؟

من روش خودم رو میگم

من وارد بخش مولتی پلایر یک بازی که مولتی داره میشم اونجا ازم پلاس خواست و بهم پلاس دو روزه پیشنهاد داد
نمیدونم چندبار میشه انجامش داد چون من فقط یکبار انجام دادم

• Like
Reactions: mgh2225

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
من روش خودم رو میگم

من وارد بخش مولتی پلایر یک بازی که مولتی داره میشم اونجا ازم پلاس خواست و بهم پلاس دو روزه پیشنهاد داد
نمیدونم چندبار میشه انجامش داد چون من فقط یکبار انجام دادم
هر 365 روز 1 بار میتونی اینکارو انجام بدی
پلاس دو روزه هیچ رقمه واسه من فعال نمیشه.
اصلا گزینه ای براش نیست
کسی تونسته تازگیا پلاس بگیره؟
دقیقا به همین روشی که دوستمون نینجا گفت رو انجام بده چون‌ تنها راهش همینه اما توجه کن سالی فقط ۱ بار میتونی این دو روز رو بگیری و اگر فکر میکنی زودتر از ۱ سال گذشته این ۲ روز مجانی رو گرفتی پس دیگه کلا گزینش برات نمیاد.

• Like
Reactions: mgh2225

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
دقیقا به همین روشی که دوستمون نینجا گفت رو انجام بده چون‌ تنها راهش همینه اما توجه کن سالی فقط ۱ بار میتونی این دو روز رو بگیری و اگر فکر میکنی زودتر از ۱ سال گذشته این ۲ روز مجانی رو گرفتی پس دیگه کلا گزینش برات نمیاد.

سلام
سالی یکبار برای هر اکانت یا هر کنسول؟
چون وقتی با یه اکانت پلاسو گرفتم با اکانتای اکتیو دیگه امتحان کردم نشد.

• Like
Reactions: ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر