PlayStation Plus

tak3eda

کاربر سایت
Dec 14, 2012
91
سلام دوستان

قصد خرید پلاس سه ماهه یا یک ساله دارم ، ممنون میشم فروشگاه اینترنتی معتبر معرفی کنید ( پیام خصوصی )
خرید از لینک فروشگاه بازی سنتر که داخل منو بالای سایت هست ، بنظرتون چطوره ؟

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,630
نام
milad
سلام دوستان

قصد خرید پلاس سه ماهه یا یک ساله دارم ، ممنون میشم فروشگاه اینترنتی معتبر معرفی کنید ( پیام خصوصی )
سلام داداش پلی استیشن پلاس بخاطر قیمت دلار گرون و گرون تر شده اما اگه قصد خریدش رو داری اگه تو فروشگاه بازی سنتر بود بخر اگه نه که من خرید گیفت کارت آیتونز - iTunes Gift Card پیشنهاد می کنم چند ساله از اینجا خرید کردم قیمت هاش نسبت به بقیه یکم بهتره حالا خودت سایت های دیگم بگرد
و اینکه سعی کن 3 ماهه نخری 130 هزار تومنه اما 12 ماهه 270 هزار تومن که 3 ماهه در مقابلش اصلا ارزش نداره

• Like
Reactions: tak3eda

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,780
نام
حامد
سلام دوستان

پیام دادم

سلام داداش پلی استیشن پلاس بخاطر قیمت دلار گرون و گرون تر شده اما اگه قصد خریدش رو داری اگه تو فروشگاه بازی سنتر بود بخر اگه نه که من خرید گیفت کارت آیتونز - iTunes Gift Card پیشنهاد می کنم چند ساله از اینجا خرید کردم قیمت هاش نسبت به بقیه یکم بهتره حالا خودت سایت های دیگم بگرد
و اینکه سعی کن 3 ماهه نخری 130 هزار تومنه اما 12 ماهه 270 هزار تومن که 3 ماهه در مقابلش اصلا ارزش نداره
چه خبره 270 تومن. خود فروشگاه بازی سنتر کمتر از 200 قیمت زده. سایت های دیگه هم توی همین رنج قیمت یه کمی کمتر و بیشتر هستن نه دیگه 70 تومن اختلاف.

• Like
Reactions: tak3eda

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,630
نام
milad
پیام دادم

چه خبره 270 تومن. خود فروشگاه بازی سنتر کمتر از 200 قیمت زده. سایت های دیگه هم توی همین رنج قیمت یه کمی کمتر و بیشتر هستن نه دیگه 70 تومن اختلاف.
والا دلار نزدیک 5 تومنه احتمالا فروشگاه بازی سنتر بروز رسانیش نکرده
من که قیمت هارو زیاد نکردم تو فروشگاه های دیگه 2850 تومن هم هست

Kirk-Hammedd

کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,780
نام
حامد
والا دلار نزدیک 5 تومنه احتمالا فروشگاه بازی سنتر بروز رسانیش نکرده
من که قیمت هارو زیاد نکردم تو فروشگاه های دیگه 2850 تومن هم هست
بله دوست من سایت هایی هستن که 300 تومن و 320 تومن هم گذاشتن. ولی ملاک که بالاترین قیمت نیست.
من خودم قبل از گرونی دلار توی تابستون خریدم 165 تومن الان هم همون حدود 200 تومن هستن.

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,630
نام
milad
بله دوست من سایت هایی هستن که 300 تومن و 320 تومن هم گذاشتن. ولی ملاک که بالاترین قیمت نیست.
من خودم قبل از گرونی دلار توی تابستون خریدم 165 تومن الان هم همون حدود 200 تومن هستن.
اخه psn کارت فقط با دلار نیست ریجن اروپا و خاورمیانه هم هست ولی اگه جاهایی ارزون دادن مطعن بشین بعد بخرین جون خرید های قبلی رو هم به قیمت جدید می فروشن تا بتونن محصول رو دوباره موجود کنن 1.5 سال پیش خودم پلاس 185 تومن خریدم

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
زیر 270-280 نمیتونه باشه رفیق الکی یه چیزی نگو.دلار نزدیک ۵ تومنه پس 6*۵=۳۰۰
1 ساله زیر ۲۷۰،۸۰ عمرا نیست که بیشترم‌هست.

• Like
Reactions: amirzandi021

Kirk-Hammedd

کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,780
نام
حامد
زیر 270-280 نمیتونه باشه رفیق الکی یه چیزی نگو.دلار نزدیک ۵ تومنه پس 6*۵=۳۰۰
1 ساله زیر ۲۷۰،۸۰ عمرا نیست که بیشترم‌هست.
اخه چرا الکی بگم دوست من؟
برو قیمت های دیجیتال فکتوری رو ببین و از چند نفر هم توی فروم امارش رو در بیار که کارش چطوریاست.
دلار طی همین دیروز پریروز از 4600 رفت سمت 5 تومن.
زمانی که من پست رو نوشته بودم قیمت پلاس یک ساله رو 185 تومن زده بودن کانالش هست برید ببینید.
الان هم شاید همون حدود 230 240 شده باشه

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
درود. دوستان آیا برای بازی کردن اون بازیهایی که کاملا آنلاین و مجانی هستند مانند world of tank blitz هم لازمه اکانت پلاس داشت؟

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر