PlayStation Plus

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
سلام
دوستان دوتا سئوال دارم : از کجا متوجه بشم حساب کاربری PSN من مال آمریکاست یا انگلیس؟
سئوال دوم هم درباره خرید دیجیتالی بازیهاست باید با گیفت کارت بخرم درسته؟ تو پروسه دانلود امکان Resume وجود داره؟
ممنون
از قیمت بازی ها تو استور مشخصه!
البته خاورمیانه هم واحد پولیه PSNشون $هه، ولی خوب عربی نوشته تو تبلیغات، مشخص میشه .
آره گیفت کارت که فت و فراوون سایت ریخته برای هنه ریجن ها:-" ، امکان Resume هم هست.

• Like
Reactions: Lord Stark

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
دوستان اگر از طریق پلاس بازی رو تو لیست دانلود گذاشته باشیم تموم بشه اکانتمون بعدا میتونیم دانلودشو ادامه بدیم؟ یا اینکه کلا اون بازی میپره؟

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
دوستان اگر از طریق پلاس بازی رو تو لیست دانلود گذاشته باشیم تموم بشه اکانتمون بعدا میتونیم دانلودشو ادامه بدیم؟ یا اینکه کلا اون بازی میپره؟
بعدا میشه دانلود کرد، اما اجرا نمیشه! تا وقتی دوباره پلاس بشید

• Like
Reactions: art73

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
731
نام
مهدی
اقایون این بازی اینفاموس تا کی وقت داره دانلود کنیم؟

کسی پلاس یه ماهه قیمت مناسب سراغ داره؟فقط برای اینفاموس میخوام.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
اقایون این بازی اینفاموس تا کی وقت داره دانلود کنیم؟

کسی پلاس یه ماهه قیمت مناسب سراغ داره؟فقط برای اینفاموس میخوام.
اگه هنوز برداشته نشده فكر كنم فردا برداشته ميشه ساعتش رو نميدونم ولي قرار بود سه شنبه بازياي جديد قابل دانلود بشن
پلاس هم يكساله بگيريد يك ماهه اصلا بدرد نميخوره يك ساله ٦٠ دلار هست درحالي كه ١ ماهه ١٠ دلار بازي هم كه بعد از تموم شدن پلاس قفل ميشه بنابراين يكساله بگيريد بهتره

• Like
Reactions: sorrowful

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
سلام دوستان کسانی که کلا میخان بازی رو رایگان استفاده کنن از پلاس دو روزه رایگان استفاده کنن
راهش ساختن یه اکانت جدید روی کنسولتون مطابق با ریجن اکانت اصلی باید باشه و آموزش تصویری گرفتن پلاس دو روزه :-q برای اکانت جدیدی که ساختید و بعدش دانلود بازی مورد نظر و اجرای آن روی اکانت اصلی خودتون به همین ترتیب میتونید 2 روز 2 بازی رو تموش کنید.

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
دوستان این کارت هایی که سایت ها به اسم
گیفت کارت پلی استیشن پلاس ۱ساله به قیمت ۲۲۶ تومن میفروشن همونه که یک سال عضویت پلاس میده؟؟

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,790
نام
حامد
دوستان این کارت هایی که سایت ها به اسم
گیفت کارت پلی استیشن پلاس ۱ساله به قیمت ۲۲۶ تومن میفروشن همونه که یک سال عضویت پلاس میده؟؟
اره ردیم که میکنی یک سال شارژ میشه. در ضمن فکر کنم ارزون تر هم پیدا بشه.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,790
نام
حامد
من تو اینترنت گشتم همین قیمت بود ولی مال ایکسباکس رو ۱۹۰ تومن خریدم .جای مطمعن ارزون سراغ داری؟
شخص خاصی رو اسم نمیبرم تبلیغ نشه. ولی بازارچه فروم همسایه pt رو ببینید فروشنده زیاد هست. از یکی از فروشنده های معتبر با امتیاز خوب خرید کنید. من خودم 4 ماه پیش گرفتم 185 تومن ولی خوب چون دلار هم افزایش قیمت داشته به اون قیمت باقی نمونده. ولی اواخر قیمت هایی حدود 200 تا 210 تومن دیدم.

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
دوستان بازی های پلاسی که ماهانه رایگان میده، مگه تاریخ انقضا داره ؟! من خیلی از بازی های پلاسم از قسمت Libary حذف شده :/
مثلا بازی Journey هست، Kiling Floor 2 نیست... عنوان های Just cause 3 و infamous و یادمه یه سری از assassin's creed هم بود که حذف شدن و وضعیت مشابه دارن.

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
دوستان بازی های پلاسی که ماهانه رایگان میده، مگه تاریخ انقضا داره ؟! من خیلی از بازی های پلاسم از قسمت Libary حذف شده :/
سلام.تاریخ انقضاشون تا پایان مدت عضویتتون در اشتراک پلاس هست و هر وقت اشتراکتون تموم شه بازی هاتونم قفل میشن و هر زمان مجدد تمدید کنید پلاستونو ، بازی ها برمیگردن.

• Like
Reactions: 'EsiNs

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
سلام.تاریخ انقضاشون تا پایان مدت عضویتتون در اشتراک پلاس هست و هر وقت اشتراکتون تموم شه بازی هاتونم قفل میشن و هر زمان مجدد تمدید کنید پلاستونو ، بازی ها برمیگردن.
سلام از ماست، راستش این اتفاق قبل از پایان اشتراک پلاسم افتاده. الان بازی Journey قفل شده درسته اما باقی بازی ها اصن تو لیست دانلود هم نیستن ! داخل استور قیمت بازی رو به جای دانلود نشون میده و باید خریداری بشه بازی

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
سلام از ماست، راستش این اتفاق قبل از پایان اشتراک پلاسم افتاده. الان بازی Journey قفل شده درسته اما باقی بازی ها اصن تو لیست دانلود هم نیستن ! داخل استور قیمت بازی رو به جای دانلود نشون میده و باید خریداری بشه بازی
زده بودید برن تو Library ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر