PlayStation Plus

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
با سلام من یک سوال دارم پسر عموی من یک اکانت پلاس یکساله خریده و روی دستگاهش sign شده و الان بازی اینفیموس هم رو هم دانلود گرده
میخوام بدون آیا منم میتونم اکانت اونو روی دستگاهم sign کنم و بازیهاشو دان کنم و نصب کنم یسری بازی هم خریده اگر میشه چطوری باید انجام بدم ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
با سلام من یک سوال دارم پسر عموی من یک اکانت پلاس یکساله خریده و روی دستگاهش sign شده و الان بازی اینفیموس هم رو هم دانلود گرده
میخوام بدون آیا منم میتونم اکانت اونو روی دستگاهم sign کنم و بازیهاشو دان کنم و نصب کنم یسری بازی هم خریده اگر میشه چطوری باید انجام بدم ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر
آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

dargon9090

کاربر سایت
Sep 11, 2017
11
سلام
يه سوال درباره پلاس uk داشتم از خدمتتون،من ميخوام ١ساله بگيرم و ٢ تا سايت پيدا كردم كه يكي ٢٠٣ تومن ميده و ديگري حدود ٢٥٠ تومن،ميخوام بدونم دليل اين تفاوت چيه؟احيانا ارزونتره مشكلي ممكنه داشته باشه؟(هكي و...)

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
نماد اعتماد و یا امتیاز بازارچه داشته باشن مشکلی نیست. نحوه تهیه شون فرق میکنه.
اونی که 250 میده داره گرون حساب میکنه.
ممکنه هنوز ارزون تر هم پیدا کنید. بازارچه های فروم همینجا و پرشین تولز رو ببینید.
سلام
يه سوال درباره پلاس uk داشتم از خدمتتون،من ميخوام ١ساله بگيرم و ٢ تا سايت پيدا كردم كه يكي ٢٠٣ تومن ميده و ديگري حدود ٢٥٠ تومن،ميخوام بدونم دليل اين تفاوت چيه؟احيانا ارزونتره مشكلي ممكنه داشته باشه؟(هكي و...)

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
من پلاسم تموم شده.رفتم یه اکانت دیگه ساختم و اون 2 روزی که به صورت Trial میده رو فعال کردم اما برای اکانت اصلیم شیر نشد که بتونم فقط انلاین بازی کنم
این Trial شیر نمیشه برای اکانت اصلی؟مشکل چیه؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
من پلاسم تموم شده.رفتم یه اکانت دیگه ساختم و اون 2 روزی که به صورت Trial میده رو فعال کردم اما برای اکانت اصلیم شیر نشد که بتونم فقط انلاین بازی کنم
این Trial شیر نمیشه برای اکانت اصلی؟مشکل چیه؟
من قبلا امتحان کردم جواب داده!
Primary زدی تو اکانت؟

• Like
Reactions: sajadkh

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
من قبلا امتحان کردم جواب داده!
Primary زدی تو اکانت؟
اکانت اصلیم که پرایمری بوده.منظورت اکانتیه که باهاش Trial رو گرفتم؟اره اونم زدم چند دفه هم عوض کردم هر دوتارو اما نمیدونم چرا شیر نمیشه روی اکانت اصلیم.
حتی چندتا یورز دیگه هم دارم روی اونا هم شیر نشده

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اکانت اصلیم که پرایمری بوده.منظورت اکانتیه که باهاش Trial رو گرفتم؟اره اونم زدم چند دفه هم عوض کردم هر دوتارو اما نمیدونم چرا شیر نمیشه روی اکانت اصلیم.
حتی چندتا یورز دیگه هم دارم روی اونا هم شیر نشده
اکانت اصلی که اینجا دیگه نقشی نداره:-"
ولی اگر اون رو هم Primary کردی و جواب نداده، دیگه نمیدونم مشکل از چیه:-"

• Like
Reactions: sajadkh

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
`
سلام

بيكاري پلاس UK بگيري ؟
اشتباه محضه ! پلاس امريكا يا اسيا كه قيمت اش كمتر هم هست رو بگير share بكن بياد روي اكانت اصلي ايت
من يه بار اكانت انگليس پلاس كردم براي هفت پشت ام بس بود :|

• Like
Reactions: voldmort

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
امکانش هست من با دوستم یه پلاسو بخریم بعد شیر کنیم تو دستگاهمون؟
تاپيك اموزش شير كردن هست
يكيتون ميتونه بگيره رو اكانت خودش بعد اكانتش رو روي كنسول اون يكي اكتيو كنه خودش بشه ظرفيت ٣ اون يكي ظرفيت ٢
اينم اضافه كنم كه پلاس شيرينگ قابليت پلاس كامل نداره اكانتي كه پلاس روش زده بشه به همه امكانات پلاس دسترسي داره ولي اوني كه براش شير ميشه فقط ميتونه انلاين بازي كنه از فضاي cloud و بقيه موارد نميتونه استفاده كنه براي بازياي ماهانه هم بايد هربار وارد اكانتي كه پلاس روش هست بشه و بازيارو بذاره روي دانلود

• Like
Reactions: Nathan Drake14

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
728
نام
مهدی
آقا من میخوام یه اکانت بسازم،
به صرفه ترینش کدومه؟
ریجن یک بسازم و دلار بخرم یا ریجن دو بسازم؟
کدوم تخفیفاش بهتره.
کلا میخوام یه اکانت داشته باشم.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
آقا من میخوام یه اکانت بسازم،
به صرفه ترینش کدومه؟
ریجن یک بسازم و دلار بخرم یا ریجن دو بسازم؟
کدوم تخفیفاش بهتره.
کلا میخوام یه اکانت داشته باشم.
ريجن ١ بصرفه تر هست تخفيفات هم نسبيه نميشه بطور كلي گفت بازياي ماهانه هم همينطور ولي دركل ريجن ١ بهتر و بصرفه تره هم گيفتاش همه جا هست هم اينكه با دلار خريد ميكنيد نه يورو

• Like
Reactions: esemech

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
دوستان دوتا سئوال دارم : از کجا متوجه بشم حساب کاربری PSN من مال آمریکاست یا انگلیس؟
سئوال دوم هم درباره خرید دیجیتالی بازیهاست باید با گیفت کارت بخرم درسته؟ تو پروسه دانلود امکان Resume وجود داره؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر