1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

PlayStation Plus | PS4

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط SMM9, ‏Oct 18, 2013.

1. کاربر سایت

نام:
    بابک
    اکانت پلاسی که بازی مورد نظر شما مطعلق به اونه حتما باید پلاسش مستقیما فعال باشه

2. کاربر سایت

نام:
    علی
    دوستان اگر جایی رو برای فروش گیفت کارت به قیمت مناسب میشناسن، لطفا توی پیام خصوصی دریغ نکنن.
    ممنون

3. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    با سلام من یک سوال دارم پسر عموی من یک اکانت پلاس یکساله خریده و روی دستگاهش sign شده و الان بازی اینفیموس هم رو هم دانلود گرده
    میخوام بدون آیا منم میتونم اکانت اونو روی دستگاهم sign کنم و بازیهاشو دان کنم و نصب کنم یسری بازی هم خریده اگر میشه چطوری باید انجام بدم ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر

4. Gold User

آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

5. کاربر سایت

سلام
    يه سوال درباره پلاس uk داشتم از خدمتتون،من ميخوام ١ساله بگيرم و ٢ تا سايت پيدا كردم كه يكي ٢٠٣ تومن ميده و ديگري حدود ٢٥٠ تومن،ميخوام بدونم دليل اين تفاوت چيه؟احيانا ارزونتره مشكلي ممكنه داشته باشه؟(هكي و...)

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

6. کاربر سایت

نماد اعتماد و یا امتیاز بازارچه داشته باشن مشکلی نیست. نحوه تهیه شون فرق میکنه.
    اونی که 250 میده داره گرون حساب میکنه.
    ممکنه هنوز ارزون تر هم پیدا کنید. بازارچه های فروم همینجا و پرشین تولز رو ببینید.

dargon9090 این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید