PlayStation Plus

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
یه سوالی داشتم من
من وقتی تو کنسول میرم تو بخش پلاس اون بالا سمت راست کنار آواترم عکس پلاس رو میزنه ولی پایین توی گزینه ها داره که عضو پلاس بشم. چرا اینطوریه این؟ آنلاین هم بازی میکنم راحت :/

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
من چند جا گشتم فقط یک ماه وسه ماهه هست ولی تو اینترنت سایت هایی هستند از 169 تا 220 میفروشن دلیلی که اکثرا یکساله نمیفروشند را نفهمیدم

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
بچه ها من الان رفتم داخل پلاس که بازی life is strange رو دانلود کنم چون زده بود فری به همراه کیلینگ فلور 2 ولی وقتی روی لایف میزنم میزنه 20 دلار باید پرداخت کنی که پول بازیه ولی کیلینگ دانلود میکنه کسی به این مشکل برخورده؟
شانسمون یه بازی خوبم که رایگان کردن اینجوری شد 8-|

mahdi-psfan

کاربر سایت
Oct 21, 2015
118
بچه ها من الان رفتم داخل پلاس که بازی life is strange رو دانلود کنم چون زده بود فری به همراه کیلینگ فلور 2 ولی وقتی روی لایف میزنم میزنه 20 دلار باید پرداخت کنی که پول بازیه ولی کیلینگ دانلود میکنه کسی به این مشکل برخورده؟
شانسمون یه بازی خوبم که رایگان کردن اینجوری شد 8-|
بله برا منم اینجوره پولیه!

• Like
Reactions: shayan1989

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
دوستان من رو برای killing floor 2 ادد کنید + برای پلات کردن هم اگه پایه هستید که عالی میشه.
PSN ID زیر آواتارم هست.

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
یه سوالی داشتم من
من وقتی تو کنسول میرم تو بخش پلاس اون بالا سمت راست کنار آواترم عکس پلاس رو میزنه ولی پایین توی گزینه ها داره که عضو پلاس بشم. چرا اینطوریه این؟ آنلاین هم بازی میکنم راحت :/
راه حلش رو کشف کردم زمانی که بازی داخل کارتتون میره برای خرید برید داخل کارت و گزینه خرید رو بزنید میبینید که توی صفحه جدید که میاد براتون قیمت رو میزنه free و بعدش بازی به librery اضافه میشه برای دانلود :D

mahdi-psfan

کاربر سایت
Oct 21, 2015
118
سلام.بچه ها کیلینگ فلور 2 رو گرفتم اصلا پلیر توی انلاین پیدا نمیکنه ! کسی از شماها تست کرده؟
برامنم اینجوریه امروز نصبش کردم پلیر پیدا نمیکنه یک ساعت معطل کرد.
من 2 ماه پیش دیسکشو داشتم راحت بازیش میکردم نصفه تروفیاش هم گرفتم ولی این نسخه پلاس هیچ پیدا نمیکنه..!

• Like
Reactions: ps34

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
با توجه به این که پلاس تخفیف خورده اگه اکانت یه ساله رو بگیرم به آخر اکانت کنونیم اضافه میشه یا از همون موقع که بگیریم؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
با توجه به این که پلاس تخفیف خورده اگه اکانت یه ساله رو بگیرم به آخر اکانت کنونیم اضافه میشه یا از همون موقع که بگیریم؟
سلام.چه الان چه هر وقت دیگه بگیرید به آخر اکانت کنونیت اضافه میشه

• Like
Reactions: erfanimmortal

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان وقتي psn وصل ميشم پشت سر هم اين مياد ، مشكلش چيه؟
با توجه به متن ارور ظاهرا كس ديگه لاگ اين ميكنه
يوزر پس اكانتتونو با كسي اشتراك نذاشتيد؟
اگه همچين كاري نكرديد رمزتونو عوض كنيد تاييديه دو مرحله اي فعال كنيد

• Like
Reactions: F a r s h i d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر