PlayStation Plus

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
سلام دوستان 3 روز پیش پلاس یه ساله فعال کردم اما هنوز کد برام نیومده
کسی بوده که دیرتر براش فرستاده باشن؟
من هم 6 روز پیش فعال کردم یکساله اما هنوز کدی برام ارسال نشده
نه چیز پی ان استفاده نمیکردم البته الان خودش درست شد.

• Like
Reactions: Triangels

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان همین پایین پستتون گفتن دیگه .قضیه همینه
PS Plus Bundle: Buy 1 Year of Plus, Get 3 Additional Months of Plus and Showtime

گفته IF PURCHASED THROUGH PLAYSTAION STORE
یعنی اگر شما مستقیم از psn بخرید 1 ساله رو
اگر کد رو از مغازه خریدی ( از اینا که رو کارته ) وارد کردی که خب شامل این قانون نمیشه !

اگر مستقیم کد رو از psn خریدید و ندادن باید وصل شی باهاشون صحبت کنی ^_^

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
190
اگر کد رو از مغازه خریدی ( از اینا که رو کارته ) وارد کردی که خب شامل این قانون نمیشه !
بله
اما توی این چند صفحه اخیر این تاپیک ،بودن کسانی که پلاس 1 ساله به صورت کد گرفتن بعد 3 ماه هم دریافت کردن
من هم 6 روز پیش فعال کردم یکساله اما هنوز کدی برام ارسال نشده
من تاپیکشو تو فروم سونی زدم (با اون وضع انگلیسی خرابم :D:D) ولی خب دایورتمون کردن رو لایو چت :D لایو چت هم با IP ایران پرت میکنه بیرون :D باید با فیل** شکن وارد شد که بنده دو بار تلاش کردم هر دفعه هم 40 الی 60 دقیقه معطل شدم آخر هم نتونستم باهاشون حرف بزنم(شما اگه میخوای وصل بشی ساعت 5:30 بعد از ظهر (به وقت خودمون) کارش شروع میشه )

آخرین ویرایش:

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
PS Plus Bundle: Buy 1 Year of Plus, Get 3 Additional Months of Plus and Showtime

اگر مستقیم کد رو از psn خریدید و ندادن باید وصل شی باهاشون صحبت کنی ^_^
خیر دوست عزیز ، خود من کد یکساله زدم بعد 2-3 روز کد رایگان رو برام ایمیل کردن!

پ ن : فقط اینو اضافه کنم این کد رایگانی که با زدن 1 ساله پلاس میده زمان محدودی داره یعنی فقط تا تاریخی که گفتن

• Like
Reactions: Triangels

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
308
دوستان عزیز دو تا سوال دارم:

1 بالاخره یکی به من بگه که کد پلاس یکساله بگیرم یا 60 دلاری بگیرم و از استور بخرم پلاس رو تا اون کد سه ماهه رو بده؟

2. کسی هست که پلاس روی اکانتش باشه و حاضر باشه شیر کنه با من که من ظرفیت دومش رو بردارم (فقط برای پلاس) و اون خودش با ظرفیت سوم اکانت از پلاس استفاده کنه؟ اینطوری قیمت نصف میشه

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
140
نام
Moein
سلام دوستان لطفا راهنماییم کنید من یه گیفت کارت خربدم و حسابمو به اندازه کافی برای خرید پلاس شارژ کردم ولی حالاکه میخوام پلاس یه ماهه بخرم وقتی رو گزینه subscribe کلیک میکنم اطلاعات کردیت کارت یا پی پال میخواد و من اینا رو ندارم ایا راهی هست بشه با پول حسابم پلاس بخرم و از شارژ حساب مبلغو برداره؟ممنون

• Like
Reactions: pepe8397

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
میگم دوستان مگر نه اینکه اگر یه بازی رایگان بشه واسه پلاس تا ابد واسمون میمونه؟؟

من چند هفته پیش یه پلاس 2 روزه رایگان از طرف سونی گیرم اومد رفتم دیدم LITTILE BIG PLANET 3 رایگان شده خریدمش ، الان میخوام برام بذارمش واسه دانلود ولی نشون نمیده که قبلا" خریداری شده!!! اضافه نمیشه به لیست دانلودهام:|
چرا؟؟

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
میگم دوستان مگر نه اینکه اگر یه بازی رایگان بشه واسه پلاس تا ابد واسمون میمونه؟؟

من چند هفته پیش یه پلاس 2 روزه رایگان از طرف سونی گیرم اومد رفتم دیدم LITTILE BIG PLANET 3 رایگان شده خریدمش ، الان میخوام برام بذارمش واسه دانلود ولی نشون نمیده که قبلا" خریداری شده!!! اضافه نمیشه به لیست دانلودهام:|
چرا؟؟
فقط تا زمانی که اشتراک پلاست فعاله میتونی از بازی های رایگان استفاده کنی

• Like
Reactions: PRINCE.OF.IRAN

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
سلام
یکی از دوستانم روی اکانتش که پلاس هم هست، کلی بازی داره، این اکانت رو به شخص دیگه هم داده که از بازیهاش استفاده کنه، حالا منم میتونم اکانتش رو بگیرم و روی کنسول خودم فقط بصورت آفلاین استفاده کنم؟
میتونم بازیاش رو با اکانت خودم بازی کنم یا فقط باید با اکانت ایشون استفاده کنم؟ (برای تروفیها میگم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر