PlayStation Plus

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
مایکروسافت واسه این ماه project cars رو رایگان کرده حالا بماند در کنارش عناوینی مثل استاروارز و مانکی آیلند هم هستش سونی هم هفته دیگه اجناس بنجول استور رو واسه اشتراک مثلا پلاسش اعلام میکنه وبازم اعصاب مارو خورد میکنه

• Like
Reactions: amirzandi021

amir200h

کاربر سایت
Jan 14, 2016
129
مایکروسافت واسه این ماه project cars رو رایگان کرده حالا بماند در کنارش عناوینی مثل استاروارز و مانکی آیلند هم هستش سونی هم هفته دیگه اجناس بنجول استور رو واسه اشتراک مثلا پلاسش اعلام میکنه وبازم اعصاب مارو خورد میکنه

من برعکس شما فکر میکنم. من خودم . به شخصه حاضر نیستم 10 دلار یا 20 دلار پول بدم بازی های جذابی مثل titan souls , color guardian , war in mind و ... رو بخرم. در عوض کل بازی های بزرگ رو میخریم و با ده بیست تومن ضرر میفروشیم. اینجوری تجربه بازی های بالارو از دست میدیم.
نظر شخصیم بود.

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
من برعکس شما فکر میکنم. من خودم . به شخصه حاضر نیستم 10 دلار یا 20 دلار پول بدم بازی های جذابی مثل titan souls , color guardian , war in mind و ... رو بخرم. در عوض کل بازی های بزرگ رو میخریم و با ده بیست تومن ضرر میفروشیم. اینجوری تجربه بازی های بالارو از دست میدیم.
نظر شخصیم بود.
بله حرف شما درسته خیلی از این جور بازی ها رو میشه واسه یه هفته کرایه کرد و تموم کرد اصلا نیازی هم به خرید و فروش نیست بحث سر اینه که سود چند میلیارد دلاری از فروش این اشتراکا حسابی رفته زیر دندون شرکتا این سود انقدر زیاده که یه شرکتی مثل نینتندو هم خرید اشتراک رو واسه بازی آنلاین اجباری کرده
به نظر من اشتراک آنلاین فقط باید واسه کسایی که از بازی دست دوم استفاده میکنن اجباری باشه نه کسی که 60 دلار واسه یه بازی پول داده و دیجیتالی هم خریده

حالا جدای این بحثا جون من این ده تومن ضرر رو از کجاتون در میارید والا ما هر بازی رو باید حداقل با 50 تومن ضرر رد کنیم بره یه حرفی بزنید که بگنجه

• Like
Reactions: amir200h

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خداییش اینقدرها هم بد نیستا :D الان من چند وقتی هست فقط با بازیهای پلاس سرگرم هستم. Saint Row 4 و Alienation و Everybody's Gone to the rapture و This War of Mine و Goat Simulator و ... خداییش بد نیستا :-"

amir200h

کاربر سایت
Jan 14, 2016
129
حالا جدای این بحثا جون من این ده تومن ضرر رو از کجاتون در میارید والا ما هر بازی رو باید حداقل با 50 تومن ضرر رد کنیم بره یه حرفی بزنید که بگنجه

خب شاید شما پلمپ میخری با ضرر میفروشی.
همین ماه بتل 1 رو 160 خریدم 150 فروختم. تایتانو 155 خریدم با فاینال معاوضه کردم پنج سر دادم
تو دیوار قیمت های مناسب پیدا میشه

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
خداییش اینقدرها هم بد نیستا :D الان من چند وقتی هست فقط با بازیهای پلاس سرگرم هستم. Saint Row 4 و Alienation و Everybody's Gone to the rapture و This War of Mine و Goat Simulator و ... خداییش بد نیستا :-"
alienation ؟ اونم با سرویس پلاس؟
سونی حتی به خودش زحمت نداد saints row 4 رو مجانی کنه برداشت یه dlc چهار ساعته رو مجانی کرد

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
alienation ؟ اونم با سرویس پلاس؟
سونی حتی به خودش زحمت نداد saints row 4 رو مجانی کنه برداشت یه dlc چهار ساعته رو مجانی کرد
عوضش سونی تا دلت بخواد انحصاری توپ داره اما ماکروسافت چی ؟ این به اون در

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
عوضش سونی تا دلت بخواد انحصاری توپ داره اما ماکروسافت چی ؟ این به اون در
نه دیگه اشتباه میکنی وضعیت بازی های پلاس اول نسل رو که رقابت شدید بود با الان مقایسه کن خودت متوجه میشی وقتی رقابت از بین بره کیفیت خدمات پایین میاد اگه بازار تک قطبی نمیشد و مایکروسافت هم چنان تو رقابت میموند هم تعداد بازی های انحصاری بیشتر میشد هم کیفیتشون شما یه مقایسه بین بازی های انحصاری پلی 3 و پلی 4 بکن و ببین اون موقع که رقابت بین دو تا شرکت شدید بود چه بازی های میساختن و الان چی

• Like
Reactions: hrm

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
alienation برا ریجن 3 رایگان شده کلا وضعیت بازی ها برا ریجن 3 بهتره
دلیلش کاملا مشخصه این بازی ها اگه برای آمریکا و اروپا بخوان رایگان بشن باید سر کیسه بیشتر شل بشه که همچین اتفاقی با این وضعیت افتضاح مایکروسافت نمیفته چون سونی خیالش راحته که شرکت رقیب براش تهدیدی حساب نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر