PlayStation Plus

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
Resident Evil (HD), PS4
Transformers: Devastation, PS4
Mad Riders, PS3
From Dust, PS3
Code: Realize ~Guardian of Rebirth~, PS Vita
Actual Sunlight, PS Vita

ايول سوني ،
:D
بزنم به تخته دستو دلباز شده

سري بازيهاي جديد پلاس

Resident Evil and Transformers: Devastation are coming to PS Plus on 4th October
RE برای خیلیا فوق العادست از این نظر که دیگه نمیخولستن هزینه جدایی براش بدنو دوسم دارن برای چندمین بار با PS4 تجربش کنن .

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
کدوم دو روز؟
ببین یه دو روز هم مجانی بهت میده که کریت کارد نمیخواد.برو توی بخش خرید پلاس.زده 1 ماهه 3 ماهه 12 ماهه بهدش زیرش زده 2 روز مجانی و 14 روز مجانی.اون 2 روز مجانی رو بزن سریع فعال میشه واست بدون هیچ مشکلی.البته اگر قبلا فعالش نکردی.
البته توجه کن بازی های مجانی پلاس فقط تا زمانی واست کار میکنن که عضو پلاس باشی نه همیشه !

• Like
Reactions: bayern_vahid

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
ای کاش میشد from dust رو روی پلی 4 هم بازی کرد واقعا بازی خوبیه ولی رزیدنت خداییش خیلی سخته بدون راهنمایی گرفتن از یوتیوب بعضی جاهاش واقعا میمونی تو گل آیتم منجمنت هم که مصیبت جداکونه ای داره

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,722
نام
وحید
ببین یه دو روز هم مجانی بهت میده که کریت کارد نمیخواد.برو توی بخش خرید پلاس.زده 1 ماهه 3 ماهه 12 ماهه بهدش زیرش زده 2 روز مجانی و 14 روز مجانی.اون 2 روز مجانی رو بزن سریع فعال میشه واست بدون هیچ مشکلی.البته اگر قبلا فعالش نکردی.
البته توجه کن بازی های مجانی پلاس فقط تا زمانی واست کار میکنن که عضو پلاس باشی نه همیشه !
ما که اون دو روز ندیدیم
در کل یعنی باید دائم انلاین باشی برای بازی کردن بازیهای فری پلاس؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
ما که اون دو روز ندیدیم
در کل یعنی باید دائم انلاین باشی برای بازی کردن بازیهای فری پلاس؟
اتفاقا اون 2روز برای من هر سال یک بار میاد.یعنی من هر سال پلاس 1 ساله میخرم بعدش که میخوام تمدید کنم میبینم اون2روز مجدد اومده.کلا سالی 1 بار میده به همه.
در مورد سوالتم که فرمودی داءم باید انلاین باشی خیر ربطی به انلاین افلاینی نداره.من گفتم برای استفاده از بازی های رایگان پلاس باید حتما عضو پلاس باشی وگرنه بازی ها قفل میشن واست.اینجور نیست شما مثلا شما سه شنبه که Resident Evil (HD) که برای پلاس رایگان میاد , بیای 2روز پلاس رایگان بگیری دیگه همیشه بتونی بازی کنی بلکه فقط همون توی 2روز میتونی بازیش کنی چون بعدش عضویتت تموم میشه.همیشه باید عضو پلاس باشی برای استفاده از بازی های رایگانش.اما در مورد تخفیف ها اینجور نیست.اگر یه بازی ای تخفیف بیشتری واسه اعضای پلاس بخوره و تو بخریش بعدش که عضویتت تموم شد لازم نیست پول بیشتری بدی.به همین راحتی

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
سلام دوستان
من تازه اکانتم رو ساختم این پلاس رایگان 14 روزه رئ چجوری بگیرم؟
تو استور پیداش میکنم ولی وقتی subscribe رو میزنم با اینکه رایگان ولی میگه پرداخت باید بکنی از طریق کارت یا اکانت پی پال
ممنون میشم کمکم کنین

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
سلام دوستان
من تازه اکانتم رو ساختم این پلاس رایگان 14 روزه رئ چجوری بگیرم؟
تو استور پیداش میکنم ولی وقتی subscribe رو میزنم با اینکه رایگان ولی میگه پرداخت باید بکنی از طریق کارت یا اکانت پی پال
ممنون میشم کمکم کنین
باید ویزا کارت یا کلا کارت های بانکی بین المللی داشته باشید، دیگه بازار 14 روز پلاس رایگان به اون شکل مرسوم تعطیل شده

• Like
Reactions: Blood Brothers

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان

hrm

کاربر سایت
Jan 31, 2016
116
سلام دوستان
یک سوال داشتم، بازی هایی که برای کاربران پلاس تخفیف خوردن رو بخرم بعد پلاسم تموم شه دیگه نمیتونم بازی رو اجرا کنم؟
بازی های مجانی برای کاربرهای پلاس که بعد از تموم شدن پلاس دیگه اجرا نمیشن، میخواستم ببینم اینایی که تخفیف خوردن هم همین حالت رو دارند یا بعد از تموم شدن پلاس باز هم میشه بازی کرد
بازی until down تو تخفیف های dead sale پنجاه درصد تخفیف خورده شده ۹.۹۹ دلار میخوام بخرم ولی پلاسم دو هفته دیگه تموم میشه
ممنون میشم راهنمایی کنید

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر