كمك در مورد flash usb هاي ساز كار با code breaker v 9.2

eblis749

کاربر سایت
Dec 23, 2005
218
نه اين طور نيست براي من سري 5 هست اصلا هم مشكلي ندارم توي سايتش عضو شدم كدها هم گرفتم بعد داخل دستگاه گذاشتم سريع فلشو شناخت رمزها رو گفت مي خواي بريزي توي مموري براي اينكه به ليست اضافه بشه تاييد كردم بعدشم راحت بازي ها رو اجرا كردم فقط نبايد سريع دكمه ي شروع بازي رو زد بايد صبر كنيد تا يه 20 ثانيه اي كه بازي خونده بشه بعد ضربدر بزنيد 2 ثانيه بعد بازي اجرا ميشه
فقط يادتون باشه به ريجن بندي هاي كدهاي بازي دقت كنيد:-"
با سلام دوست عزیز
دستگاه شما سری 5xxxxx میباشد (از این دستگاه بزرگها)
بله دستگاه شما مشکلی ندارد
ولی دستگاه دوستمون سری 7xxxxx (مدل کوچیک)
دوست خوبم بنده تعمیر کار هستم و تا بحال با بسیاری از این موارد برخورد کردهام
مشکل نه ا ز نرم افزار و نه از flash بله که از پورت usb
موفق باشید

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
با سلام دوست عزیز
دستگاه شما سری 5xxxxx میباشد (از این دستگاه بزرگها)
بله دستگاه شما مشکلی ندارد
موفق باشید

بله براي من همين مدل هست از اين برزگا
اين دوستمون يه چيز چراغ دار usb بزنه به پرتش اگه روشن بشه خوب يعني درسته اگه نشه پس خرابه ديگه
البته من خودم رمزي نيستم اما اگه بازي خيلي خفن باشه يه دستي به چراغ جادو مي زنيم:laughing:
خوب يكي بگه از اين برنامه ها 360 نداره لعنتي هكش به اين راحتي ها نيست كه يه درايوشم زوركي هك كردن كه اونم كار خود ماكروسافت بود(جدي نگيريد بخش اخر حرف:biggrin1:):(
اقاي تيتانيم از دست منم ناراحت نباش اما با اين اينترنت زغالي خيلي سخته رفتن به بخش پيام ها اونم بارها علاوه بر اينكه اكثرا هم يا سايت چت مي زنه يا شركت اينترنت دهنده كه ديگه نوبرشه خوب ادمم كه اعصابش پولادي نيست
مي گي بزار adsl بگيرم مي گن 128 بيشتر نمي ديم مي گي خوب همونو بده مي گه شرمنده منطقه شما تحت پوشش ما نيست يه جا ديگه زنگ مي زني مي گه پورتم شلوغه يه ماه ديگه:((
چي بگم ديگه خسته شدم:biggrin1:

eblis749

کاربر سایت
Dec 23, 2005
218
بله براي من همين مدل هست از اين برزگا
اين دوستمون يه چيز چراغ دار usb بزنه به پرتش اگه روشن بشه خوب يعني درسته اگه نشه پس خرابه ديگه
البته من خودم رمزي نيستم اما اگه بازي خيلي خفن باشه يه دستي به چراغ جادو مي زنيم:laughing:
خوب يكي بگه از اين برنامه ها 360 نداره لعنتي هكش به اين راحتي ها نيست كه يه درايوشم زوركي هك كردن كه اونم كار خود ماكروسافت بود(جدي نگيريد بخش اخر حرف:biggrin1:):(
اقاي تيتانيم از دست منم ناراحت نباش اما با اين اينترنت زغالي خيلي سخته رفتن به بخش پيام ها اونم بارها علاوه بر اينكه اكثرا هم يا سايت چت مي زنه يا شركت اينترنت دهنده كه ديگه نوبرشه خوب ادمم كه اعصابش پولادي نيست
مي گي بزار adsl بگيرم مي گن 128 بيشتر نمي ديم مي گي خوب همونو بده مي گه شرمنده منطقه شما تحت پوشش ما نيست يه جا ديگه زنگ مي زني مي گه پورتم شلوغه يه ماه ديگه:((
چي بگم ديگه خسته شدم:biggrin1:

سلام دوست خوبم
در سری 7xxxxx در تبادل اطلاعات از طریق پورت usb مشکل وجود دارد
البته در این سری رنگ های نقرهای مشکلی وجود ندارد فقط مدل های مشکی رنگ دارند

eblis749

کاربر سایت
Dec 23, 2005
218
سلام
جناب eblis749 ممنون بخاتر كمكتون
:love:
شما كه تعمير كار هستيد
نميدونيد مي شه پورت يو اس بي رو اوض كرد يا نه ؟؟؟
:confused:
سلام دوست عزیز
مشکل به خاطر chipset usb میباشد . همچنین ولتاژ خروجی نیز در این پایین میباشد و برق لازم جهت کار با لوازم اکسترنال را تامین نمیکند

The Joly Joker

کاربر سایت
Aug 7, 2007
164
نام
فرشید
موفق باشید

--------
کاریش نمیشه کرد؟ درست بشو نیست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر