كمك در مورد flash usb هاي ساز كار با code breaker v 9.2

titaniom

کاربر سایت
Sep 6, 2006
240

سلام من يك فلش ديسك kingston data traveler 1gb خريدم تا با اون به برنامه code breaker v 9.2
كد بدم
اما وقتي اون رو به ps2 ميزنم و سي دي كد بريكر رو توش ميزارم برنامه نمي ياد و خيلي آهسته فقط عكسش مي ياد و جلو تر نمي ره
لطفا كمك كنيد :((

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر

سلام من يك فلش ديسك kingston data traveler 1gb خريدم تا با اون به برنامه code breaker v 9.2
كد بدم
اما وقتي اون رو به ps2 ميزنم و سي دي كد بريكر رو توش ميزارم برنامه نمي ياد و خيلي آهسته فقط عكسش مي ياد و جلو تر نمي ره
خوب مطمانا سی دی Code Breaker ات رو را با دور 4x یا پایین تر رایت نکردی ! :love:

Devil_May_Cry__Dante_by_starxade.jpg

eblis749

کاربر سایت
Dec 23, 2005
218

كد بدم
سلام دوست عزیز
مدل PS2 شما چی هست
اگر مدل 77000 به بالا متاسفانه در قسمت درگاه USB مشکل وجود دارد

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
اقا من چه كمكي بكنم فلش من كينك استون هست به راحتي هم وسط برنامه زدم به دستگاهم رمزها هم منتقل كردم به مموري و توي ليست اسم بازي ها اضافه شد
يه دونه از سي ديشم اضافه دارم كسي خواست بياد ببره

titaniom

کاربر سایت
Sep 6, 2006
240
اقا من چه كمكي بكنم فلش من كينك استون هست به راحتي هم وسط برنامه زدم به دستگاهم رمزها هم منتقل كردم به مموري و توي ليست اسم بازي ها اضافه شد
يه دونه از سي ديشم اضافه دارم كسي خواست بياد ببره
خب چرا اصباني مي شي بگو نمي دونم بلد نيستم همين
آگه مثل اينشون اصباني نمي شيد
كسي بلد بود كمك كنه

eblis749

کاربر سایت
Dec 23, 2005
218
با سلام
مشکل شما از flash و code breaker نیست
درست که نرم افزار usb advnced فلش را شناسایی میکند ولی متاسفانه در تبادل اطلاعات مشکل دارد و عملا کاری نمیتوان انجام داد
حتی در این مدلها توسط نرم افزار usb advnce هارد اکسترنال شناسایی میشود و مشخصات ان نمایش داده میشود ولی قادر به لود بازی نیست و در موقع لود بازی دستگاه هنگ میکند
فقط در سری های 7xxxxx مدلهای نقرهای رنگ در قسمت درگاه usb مشکلی وجود ندارد و میتوانید بدون دردسر از این پورت استفاده نمایید

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
سلام
يعني هيچ راه حلي وجود نداره :((
سوني هم خيلي نامرده :mad:
خوب پس به نظر تو چی کار کنیم ؟؟ :confused:
اگه می خوای من یک بمب ناپالم تو انباری خونمون دارم ! برات Send ش می کنم تا باهاش شرکت Sony رو بترکونی ! :biggrin1:

Devil_May_Cry__Dante_by_starxade.jpg

eblis749

کاربر سایت
Dec 23, 2005
218
با سلام
تنها را ه, استفاده از هارد اکسترنال البته نه از طریق پورت usb بلکه شما باید یک کابل ide
را بصورت زیر بر روی برد لحیم کاری نمایید
(که نیاز به دقت فراوان دارد)

ide_connector_pinout.jpg

V12_HDD_proof-of-work.jpg

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
خب چرا اصباني مي شي بگو نمي دونم بلد نيستم همين
آگه مثل اينشون اصباني نمي شيد
كسي بلد بود كمك كنه

جدا روت زياده تازه مي گي چرا عصباني مي شي خوب 50 تا پيغام بهم دادي با خوش رويي جوابتم دادم اينجا هم اومدم جواب دادم بازم 10 تا پيغام بهم دادي
اين همه هم كمكت كردم جاي تشكرت مي گي بلد نيستي نگو دهنم صاف شد تا جعبه ي فلشم رو به خاطرت پيدا كردم مدلشو گفتم
مگه نمي شنوي مي گن يه سري فلش ها جواب نمي ده خوب بيا يكي ديگه بخر نمي توني پيدا كني بيا ماله منو ببر من يكي ديگه مي خرم سي ديشم كه گفتم يكي اضافه دارم مجاني براي خودت مي دم
در ضمن اگه من بلد نبودم الان اينقدر راحت از برنامه استفاده نمي كردم:-"

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
با سلام
مشکل شما از flash و code breaker نیست
درست که نرم افزار usb advnced فلش را شناسایی میکند ولی متاسفانه در تبادل اطلاعات مشکل دارد و عملا کاری نمیتوان انجام داد
حتی در این مدلها توسط نرم افزار usb advnce هارد اکسترنال شناسایی میشود و مشخصات ان نمایش داده میشود ولی قادر به لود بازی نیست و در موقع لود بازی دستگاه هنگ میکند
فقط در سری های 7xxxxx مدلهای نقرهای رنگ در قسمت درگاه usb مشکلی وجود ندارد و میتوانید بدون دردسر از این پورت استفاده نمایید

نه اين طور نيست براي من سري 5 هست اصلا هم مشكلي ندارم توي سايتش عضو شدم كدها هم گرفتم بعد داخل دستگاه گذاشتم سريع فلشو شناخت رمزها رو گفت مي خواي بريزي توي مموري براي اينكه به ليست اضافه بشه تاييد كردم بعدشم راحت بازي ها رو اجرا كردم فقط نبايد سريع دكمه ي شروع بازي رو زد بايد صبر كنيد تا يه 20 ثانيه اي كه بازي خونده بشه بعد ضربدر بزنيد 2 ثانيه بعد بازي اجرا ميشه
فقط يادتون باشه به ريجن بندي هاي كدهاي بازي دقت كنيد:-"

titaniom

کاربر سایت
Sep 6, 2006
240
جدا روت زياده تازه مي گي چرا عصباني مي شي خوب 50 تا پيغام بهم دادي با خوش رويي جوابتم دادم اينجا هم اومدم جواب دادم بازم 10 تا پيغام بهم دادي
اين همه هم كمكت كردم جاي تشكرت مي گي بلد نيستي نگو دهنم صاف شد تا جعبه ي فلشم رو به خاطرت پيدا كردم مدلشو گفتم
مگه نمي شنوي مي گن يه سري فلش ها جواب نمي ده خوب بيا يكي ديگه بخر نمي توني پيدا كني بيا ماله منو ببر من يكي ديگه مي خرم سي ديشم كه گفتم يكي اضافه دارم مجاني براي خودت مي دم
در ضمن اگه من بلد نبودم الان اينقدر راحت از برنامه استفاده نمي كردم:-"
سلام
منو ببخشيد اگه زياد بهتون پيغام دادم اخه فكر كردم شما هم با پيغام جوابم رو ميديد:blushing:
واقعا از شما متشكرم :thanks:

titaniom

کاربر سایت
Sep 6, 2006
240
نه اين طور نيست براي من سري 5 هست اصلا هم مشكلي ندارم توي سايتش عضو شدم كدها هم گرفتم بعد داخل دستگاه گذاشتم سريع فلشو شناخت رمزها رو گفت مي خواي بريزي توي مموري براي اينكه به ليست اضافه بشه تاييد كردم بعدشم راحت بازي ها رو اجرا كردم فقط نبايد سريع دكمه ي شروع بازي رو زد بايد صبر كنيد تا يه 20 ثانيه اي كه بازي خونده بشه بعد ضربدر بزنيد 2 ثانيه بعد بازي اجرا ميشه
فقط يادتون باشه به ريجن بندي هاي كدهاي بازي دقت كنيد:-"
سلام
ببخشيد يعني مال شما هم 75004 مشكي رنگ هست
من ميخواهم برم يه فلش exico 2gb بگيرم يعني درست ميشه اخه نمي تونم هارد رو اين جوري بزنم :hurted1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر