10 عنوان PS4 که برای ریموت پلی آن ها نمی توان صبر کرد

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
اخیرا" IGN ضمن مصاحبه ای تصویری با Mark Cerny به بررسی PS4، گیمینگ 1080p و البته ریموت پلی می پردازد.قسمت ریموت پلی شامل 3 دقیقه بازی BattleField4 و سه دقیقه NFS Rivals هستش.کیفیت ریموت پلی تو این ویدئوها فوق العاده اس و با فناوری Gaikai سونی بدون نیاز به سیم و اینترنت هستش.

RemotePlay Battlefiel4
[video=aparat;p6ctJ]http://www.aparat.com/v/p6ctJ[/video]

RemotePlay NFS Rivals

*البته این دو ویدئو دقیقا مربوط به ریموت پلی نیستند، این دوتا درحقیقت برای بخش Second Screen ویتا هستند، ریموت مربوط به وقتی میشه که بدون نیاز به اسکرین یا صفحه نمایش دیگه ای تمام عملکرد PS4 رو با ویتا کنترل کنیم.

آخرین ویرایش:

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
من میخوام به جای دسته دوم یه ویتا بخرم اینطوری با یه تیر دو نشون میزنم با کمی هزینه بیشتر
ولی به نظرم ارزش داره

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
من میخوام به جای دسته دوم یه ویتا بخرم اینطوری با یه تیر دو نشون میزنم با کمی هزینه بیشتر
ولی به نظرم ارزش داره

ویتا جای دوال شوک 4 رو نمیگیره، نه به اون راحتی هست و نه R2 و L2 داره و معمولا به سختی باید جای این دو دکمه از تاچ پشت ویتا استفاده کنی.

اگر برای ریموت میخوای بگیر اما صرفا جای دوال شوک 4 دوم بگیری بعدا پشیمون میشی.

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
سایت هایی مثل vg247 و the verge و ... همگی از lag توی remote play بازی های مثل killzone نالیدن تا جایی که verge میگه:

there's just enough lag that fast-twitch shooters will almost immediately become futile journeys into certain death, but for games like Madden and even Need for Speed: Rivals it works

شما بدون مشکل بود بازیت؟

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
من ریموت پلی رو توی PS3 تست کردم(هنوز 4 به دستم نرسیده، یک هفته دیگه به امید 2000 خدای قوم سیاه و سفید) به نظرم خیلی قابلیت فوق العاده ای بود...من همیشه دلم میخواست واسه خودم رو تخت دراز بکشم و بازی کنم و راستیتش از وقتی که ویتا رو کادو گرفتم خاک به خوردش دادم چون بازیهاش نظرم رو جلب نمی کرد ولی الان خیلی ازش استفاده میکنم.....فقط نمی دونم چرا بعضی از بازیهایی که توی لیست رسمی خود سونی میتونه آدم باهاشون Remote Play انجام بده مثل Mass Effect 3 رو نمیشه بازی کرد و کنسول هنگ میکنه.

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
ولی به نظرم ارزش داره

یه بدی داره ویتا اگر توی بازی L2 R2 خیلی پر استفاده باشه به شدت خسته کننده و طاقت فرساست کار باهاش....چون یا باید Select رو نگه داری L1 R1 بزنی یا باید از تاچ پشت استفاده کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر