Enslaved: Odyssey to the West | PC

کمپانی Namco و استدویوی Ninja Theory در اقدامی این عنوان را برای PC در سایت Polygon تایید کردند.Enslaved: Odyssey to the West که در سال 2010 برای کنسولهای X360 و PS3 عرضه شده بود نسبتا موفق ظاهر شد و توانست متای 82 را دریافت کند.شخصیت اصلی بازی فردی به نام Monkey است که با دختری به نام Trip در فضایی آخر الزمانی همراه می شود.داستان کلی بازی اقتباسی ازاد از رمان Journey to the West خواهد بود.
سبک بازی نیز همانند کارهای دیگر استدیوی Ninja Theory مانند Heavenly Sword و DmC است.
تعدادی از تصاویر نسخه کنسولی بازی:

ناشرNamco
توسعه دهندهNinja Theory
پلتفرمPC,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Enslaved: Odyssey to the West
تاریخ انتشاراکتبر 2013
تاپیک امتیازاتامتیازات Enslaved: Odyssey to the West
پیش‌نمایش بازیروایتی جدید از آخرالزمان
نقد بازیبردگی ازادی است!

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
تبریک میگم واقعا .... :bighug: بازی از همه نظر عالیه!! ولی خیلی دیر داره عرضه می شه یک مقدار دیگه بافت ها کهنه میزنه دیگه بعده 2 سال :|

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
خیالت راحت,تا 3-4 سال اول نسل بعد هیچ وقت همچین چیزی نمیبینی،
الان آخر نسله و شرکت ها واسه یه ذره پول بیشتر دارن بازی های 2-3 سال پیش رو واسه pc پورت میکنن.

نه دیگه مثل دوره قبل اول نسل این دوره رو میگم نمیشه چون الان توی هر خونه دوتا لب تاپ با جی پی یو خوب یا پی سی END HIGH هست من که با لب تاپم هرچی بازی اومده رو بالا اوردم بازی کردم بعد با پی سی ادامه دادم به نظرم اول نسل اگه اینطور باشه که تا اونجایی که ن یادمه اول نسل هفتم همچین چیزی ندیدم فکر کنم باید از انودیا و استیم تشکر کرد این ارم قرمز نامکو منو یاد بازی ریسنگ ماشین مسابقه ایی که توی PS1 زد میندازه کلی خاطرات زنده میشه ازش راضیم

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
نه به این که بعد از دو هفته بعد از معرفی PC عرضه میشه نه به اون MGR لعنتی که معلوم نیست دارن چیکار میکنن!!!!:|

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
نه به این که بعد از دو هفته بعد از معرفی PC عرضه میشه نه به اون MGR لعنتی که معلوم نیست دارن چیکار میکنن!!!!:|

اون که قضیه اش کلا نامعلومه اون کوجیما سبک مغز امروز میگه بازی برای PC میاد شاید 1 روز مونده به انتشار کنسلش کنه
همچین آش دهن سوزی هم نیست .

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
من که بتمن رو ول کردم چسبیدم به این. بازی جالبیه! فقط معلومه که خیلی زود و عجله ای پورت شده. اما گیم پلی بدک نیست.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من که بتمن رو ول کردم چسبیدم به این. بازی جالبیه! فقط معلومه که خیلی زود و عجله ای پورت شده. اما گیم پلی بدک نیست.
پورت؟ فریم؟ گرافیک؟:d این 3 قلم رو یه توضیح بده ببینم:d یه عکس هم از صفحه تنظیمات هم بذار:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر