Enslaved: Odyssey to the West | PC

کمپانی Namco و استدویوی Ninja Theory در اقدامی این عنوان را برای PC در سایت Polygon تایید کردند.Enslaved: Odyssey to the West که در سال 2010 برای کنسولهای X360 و PS3 عرضه شده بود نسبتا موفق ظاهر شد و توانست متای 82 را دریافت کند.شخصیت اصلی بازی فردی به نام Monkey است که با دختری به نام Trip در فضایی آخر الزمانی همراه می شود.داستان کلی بازی اقتباسی ازاد از رمان Journey to the West خواهد بود.
سبک بازی نیز همانند کارهای دیگر استدیوی Ninja Theory مانند Heavenly Sword و DmC است.
تعدادی از تصاویر نسخه کنسولی بازی:

ناشرNamco
توسعه دهندهNinja Theory
پلتفرمPC,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Enslaved: Odyssey to the West
تاریخ انتشاراکتبر 2013
تاپیک امتیازاتامتیازات Enslaved: Odyssey to the West
پیش‌نمایش بازیروایتی جدید از آخرالزمان
نقد بازیبردگی ازادی است!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بازم استیم و باز هم یه مدرک معتبر از جانب دیتا بیس استیم و یه تشکر از نامکو بندای بابت ساپورت فوق العاده-ش از PC

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
اتفاقاً نسخه کنسولیشو که من بازی کردم افت فریم هم داشت
نامکو دیگه فقط مونده که Tekken رو هم واسه PC منتشر کنه
بازی خوبی هم بود به نظرم، یه مقدار هم توی نقدها بهش کم لطفی شد.

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
دمش گرم اینجور که بوش میاد نسل بعد پی سی بترکونه اول نسلی چه حالی دارن میدن به پی سی گیمرها ولی خوب من با اینجور بازی حال نمیکنم ولی واسه تست حتما امتحان میکنم ببینم چیکار کرده روی پی سی درکل ممنون بابته خبر و تبریک به پی سی گیمرهای خسته مثل خودم

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
دمش گرم اینجور که بوش میاد نسل بعد پی سی بترکونه اول نسلی چه حالی دارن میدن به پی سی گیمرها ولی خوب من با اینجور بازی حال نمیکنم ولی واسه تست حتما امتحان میکنم ببینم چیکار کرده روی پی سی درکل ممنون بابته خبر و تبریک به پی سی گیمرهای خسته مثل خودم
خیالت راحت,تا 3-4 سال اول نسل بعد هیچ وقت همچین چیزی نمیبینی،
الان آخر نسله و شرکت ها واسه یه ذره پول بیشتر دارن بازی های 2-3 سال پیش رو واسه pc پورت میکنن.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خیالت راحت,تا 3-4 سال اول نسل بعد هیچ وقت همچین چیزی نمیبینی،
الان آخر نسله و شرکت ها واسه یه ذره پول بیشتر دارن بازی های 2-3 سال پیش رو واسه pc پورت میکنن.
به نظرم اصلا اینجوری نیست. انحصاری 3rd پارتی خدافظ! استارتش هم همین نسل زده شد.
نامکو هم دقیقا بعد از عرضه موفقیت آمیز Dark Souls تقریبا بیشتر عناوینش رو پشت سر هم برای PC تایید کرد. خوب به اونی که بولد کردم دقت کن.
15 روز دیگه Naruto میاد و اواخر همین ماه هم که Enslaved میاد. این وسط نامکو بهترین کار ممکن رو میکنه (بر خلاف کپکام و کونامی که چندتا از عناوین فوق العاده-شون رو برای PC تایید نکردن).
فقط مونده یه Tekken که اونم داریم با یه سری رو مخ هارادا راه میریم برای عرضه-ش:d

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
این بازی بی نظیره!یعنی برید خدا رو شکر کنید رو PC داره میاد!بخاطر DLC هم که شده بازی رو میگریم!
معلوم نیست با 3 تا شخصیت چجوری تونستن یه چنین داستانی رو تعریف کنن!گیم پلی بازی که عالیه!

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
نسخه کنسولیش رو خونه یکی از فامیلامون زدم اونقدر جذاب نیست! البته گیم پلی و گرافیک خیلی خوبی داره ولی نمیدونم خسته کننده بود.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,535
بازیش جو خیلی خوبی داشت . دیالوگها جالب بودن .
بعضی جاها غمگین میشد .
گیم پلی گرافیک صداگذاری هم خوب بود .
خیلی خوبه که رو PC هم داره میاد :bighug:
اندی سرکیس کار موشن کپچر و صداگذاری Monkey رو بر عهده داشت
05615648337750169869.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر