آپدیت FIFA 14 و تغییرات گسترده

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
fifa14.0_cinema_640.0.jpg

طبق گفته EA دومین بروز رسانی فیفا 14 برای دو کنسول Xbox 360 و PlayStation 3 در همین هفته عرضه خواهد شد.

گفتنی است این آپدیت هم اکنون برای PC عرضه شده. بخشی از تغییرات ایجاد شده در آپدیت جدید را میتوان بهبود کنترل توپ ها، ضربات سر، و شوت های تکنیکی که قبل از عرضه آپدیت به راحتی گل میشدند دانست.

علاوه بر همه اینها EA به برخی مشکلات فریز شدن در حین بازی که توسط برخی کاربران گزارش شده اشاره کرد و اعلام کرد که هر کدام از گزارشات مبنی بر مشکلات فریز شدن توسط کاربران بسیار موثر بوده است.

تغییرات آپدیت دوم FIFA 14:

• بهبود کنترل توپ های هوایی
  • بهبود ضربات سر به سمت دروازه
  • بهبود شوت های تکنیکی
  • بهبود تغییر بازیکن در مدافعان هنگام سانتر
  • رفع مشکل فریز هنگام تعویض در زمان بازی
  • رفع مشکل فریز هنگام وارد شدن و یا خارج شدن از لیدربورد
  • بهبود هایی برای دوربین داینامیک
  • اصلاح جمعیت تماشاگران در استادیوم Signal Iduna Park
  • اصلاح فیل*تر "Any" و "GK" در Pro Clubs

همچنین EA در ادامه به قدرت El Shaarawy اشاره کرد که کاربران درخواست 4 ستاره شدن Skill این بازیکن را داشتند. در پاسخ EA اعلام کرد از آنجایی که آپدیت Match Day بصورت جداگانه عرضه میشود و مربوط به Title Update ها نیست در نتیجه پس از ارزیابی قدرت بازیکن و تایید شدن، قدرت بازیکن در آپدیت Squad بعدی تغییر خواهد کرد.

EA زمان دقیقی را برای عرضه این Title Update اعلام نکرده اما طی چند روز آینده زمان قطعی مشخص میشود.

بروز رسانی:

Title Update هم اکنون برای Xbox 360 عرضه شده. نسخه PS3 به زودی عرضه خواهد شد.

Source

آخرین ویرایش:

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
خدا کنه بدترش نکنن :D اینا هر بار آپدیت میکنن یجایی رو میزنن خراب میکنن

کسی یدونه نسخه X360 رو چه طوری اپدیت کنیم ؟ به لایو وصل بشیم اتومات آپدیت میشه ؟!

بلی اما از اینجا هم میتونی بگیری با فلش بریزی :

xbuc.net

البته باید ریجن و مدیا آی دی دیسکت با آپدیتی که میگیری یکی باشه .

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
بلی اما از اینجا هم میتونی بگیری با فلش بریزی :

xbuc.net

البته باید ریجن و مدیا آی دی دیسکت با آپدیتی که میگیری یکی باشه .

این xbuc.net که اصلا نمیشه ازش دانلود کرد ! کلی گشتم توش اصلا لینک دانلود نمیبینم !
مدیا ای دی دیسک و از کجا باید فهمید که چیه ؟ + ریجنش ؟! البته ریجن ها که یا PAL ان یا FREE

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
این xbuc.net که اصلا نمیشه ازش دانلود کرد ! کلی گشتم توش اصلا لینک دانلود نمیبینم !
مدیا ای دی دیسک و از کجا باید فهمید که چیه ؟ + ریجنش ؟! البته ریجن ها که یا PAL ان یا FREE

واسه دانلود آپدیت اگه نمیتونی این سایته هم هست :

JQE360.com - XBOX 360 Title Updates Database

واسه فهمیدن مدیا آی دی باید برنامه ABGX دانلود کنی ، دیسک بازیتو بزاری تو کامپیوتر ، همه تیکای برنامه رو برداری و اسکن رو بزنی .

تو صفحه ای که در میاد این مدیا آی دی هستش ( تو کادر قرمز فقط اعداد بعد از خط فاصله ) :

abgx360.jpg

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
واسه دانلود آپدیت اگه نمیتونی این سایته هم هست :

JQE360.com - XBOX 360 Title Updates Database

واسه فهمیدن مدیا آی دی باید برنامه ABGX دانلود کنی ، دیسک بازیتو بزاری تو کامپیوتر ، همه تیکای برنامه رو برداری و اسکن رو بزنی .

تو صفحه ای که در میاد این مدیا آی دی هستش ( تو کادر قرمز فقط اعداد بعد از خط فاصله ) :

abgx360.jpg

خوب حالا تو سایتی که معرفی کردی ، از کجا بفهمم کدوم اپدیت مخصوص این مدیاست ؟

بفرما اینم ای دی فیفا من

15867636566597727734.jpg

آخرین ویرایش:

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
باز به شما، ما که هنوز رنگ بازی را هم ندیدیم!!!!بدبختی اینکه کلی هم دانلود کردم و ...!

باز خوبه به شما . من که تصمیم گرفتم رو pc بازی کنم کرک نشد اصلا دانلود نکردم . ایکس باکسشم به هوا اون نخریدم (روی پی سی هم دانلودش مفت میفته هم با کیفیت تر) کلا هیچی فعلا.... :d
البته همچین عشق فوتبال نیستم ولی خب بدمون نمیاد

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
لینک که دادم رو باز کردی ؟ JQE360.com - XBOX 360 Title Updates Database

تو همین لینک سومین آپدیت مخصوص دیسکته ، برا دانلود هم گزینه Direct جلو هر آپدیت هست .

دستت درد نکنه . تازه دیدم . اشتباهی داشتم به TitleID نگاه میکردم . شما خودت اپدیت کردی ، بهتر شده ؟ مشکلات برطرف شده یا بدتر شده ؟! بعد اینکه این اپدیت و میشه پاک کرد یا خیر ؟
اپدیت و با فلش برزیم رو هارد ؟ کافیه ؟

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
بقیه رو نمیدونم ولی توپای هوایی و هد زدن بعضی بازیکنا واقعا مشکل داشت و عجیب بود یعنی من از هر 10 تا سانتری که با بلاژیکوفسکی رو سر لواندوفسکی :d میکنم 9 تاش تو گل میره ... دوستم که باش بازی میکنم یعنی امروز به گریه و خودزنی افتاد بیچاره انقدر اینجور بش گل زدم :d

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
دستت درد نکنه . تازه دیدم . اشتباهی داشتم به TitleID نگاه میکردم . شما خودت اپدیت کردی ، بهتر شده ؟ مشکلات برطرف شده یا بدتر شده ؟! بعد اینکه این اپدیت و میشه پاک کرد یا خیر ؟
اپدیت و با فلش برزیم رو هارد ؟ کافیه ؟

من متاسفانه دیگه ایکس باکس ندارم :D اما واسه فیفا هایی که رو دستگاهم میزدم همین روش رو استفاده میکردم . رو PS3 که بازی میکنم آره بهتر شده . البته این آپدیت 1 اش هست ، این خبر تاپیک در مورد آپدیت 2 هست که به زودی میاد .

تاحالا چیزی با فلش منتقل کردی به ایکس باکس ؟ اگه آره که همونجوری اینم منتقل کن ، اگه نه هم باید فلشتو بزنی به دستگاه ، بری SETTING کاستومایزش کنی فلش رو ، بعد بیای برنامه Horizon رو دانلود کنی و آپدیت رو از طریق این برنامه به فلش منتقل و بعد به ایکس باکس منتقل کنی .

کافیه و آره میشه پاک کرد .

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
من متاسفانه دیگه ایکس باکس ندارم :D اما واسه فیفا هایی که رو دستگاهم میزدم همین روش رو استفاده میکردم . رو PS3 که بازی میکنم آره بهتر شده . البته این آپدیت 1 اش هست ، این خبر تاپیک در مورد آپدیت 2 هست که به زودی میاد .

تاحالا چیزی با فلش منتقل کردی به ایکس باکس ؟ اگه آره که همونجوری اینم منتقل کن ، اگه نه هم باید فلشتو بزنی به دستگاه ، بری SETTING کاستومایزش کنی فلش رو ، بعد بیای برنامه Horizon رو دانلود کنی و آپدیت رو از طریق این برنامه به فلش منتقل و بعد به ایکس باکس منتقل کنی .

کافیه و آره میشه پاک کرد .

فلشم که کاستومایز هست . اما Horizon ونمیدونستم . میخواستم همینجوری کپی کنم تو فلش ! :d بعد م با Horizon به ایکس باکس منتقل کردم ، راهی هست بشه فهمید که مثلا تو بازی اعمال شده یا نه ؟ مثلا ورژن بازی یا چیزی تغییر نمیکنه ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر