حماسه ی ماریو

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
آره! این بازی خیلی خیلی زیباست! هم با شبیه ساز بسیار روان اجرا میشه که قبلا تستش کرده بودم، هم روی گیم کیوب خودم!!!!!!!!!! (بگو چشم بسته غیب میگی!) و هم روی Wii الان دارمش و راحت و کامل اجرا میشه. واقعا زیباست. راستی روی Wii می تونی فایل gct این بازی رو هم بریزی که شامل کدهای تقلبش هستش!!!

- - -ویرایش - - -

ببخشید این بازی در اصل برای گیم کیوب هست. نسخه ی wii هم مگه داره؟ که بخواییم از gct کد استفاده کنیم؟ ممنون

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
ببخشید این بازی در اصل برای گیم کیوب هست. نسخه ی wii هم مگه داره؟ که بخواییم از gct کد استفاده کنیم؟ ممنون

تا جایی که دوستان در این تاپیک ها wii به من راهنمایی کردن خود wii بدون شبیه ساز بازیا گیم کیوب اجرا میکنه
این تاپیکم دیدم شاید به کارتون بیاد
http://forum.bazicenter.com/thread94553/

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
کنسولی که کپی خور بشه هر کاری میشه باهاش کرد اگر نرم افزاری باشه که خیلی خیلی خوشبحال آدم میشه
بله متوجه ام. چون geckocodes برای کد چیت های wii هست. و چون بازیه مربوطه برای گیم کیوب هست. خواستم بدونم آیا میشه geckocodes برای بازیای کیوب هم چیت کد داره یا نه.

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
بله متوجه ام. چون geckocodes برای کد چیت های wii هست. و چون بازیه مربوطه برای گیم کیوب هست. خواستم بدونم آیا میشه geckocodes برای بازیای کیوب هم چیت کد داره یا نه.

برای بازیهای گیم کیوب هم میشه از طریق برنامه های مختلفی روی وی کد تقلب رو وارد و اجرا کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر