Battlefield 4 | XBL

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
بچه ها پست های قبلی رو اصلا نخوندم! هنوز BF IV رو نگرفتم بخاطر Single Player ضعیفش تویه بخش داستانیِ بازی ...

شنیدم مولتیش خیلی جذابه! ارزش بازی کردن رو داره؟

روی پینگ های بالا مشکلی پیش نمیاره ؟

سینگلش که مثل همیشه آشغال بود ولی مولتیش خیلی خوبه حتما باید امتحان کنی
تا پینگ 300 هم میشه یه کارایی کرد

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
آقا من الان اگه بازی رو بخرم میتونم مولتی بزنم؟ کنسول من هارد نداره منتهی من اصلا سینگل رو نمیخوام بازی کنم و شنیدم اون پک به همراه مولتی توی دیسک دو هست... مولتی رو میشه بدون نصب پک بازی کرد؟

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
آقا من الان اگه بازی رو بخرم میتونم مولتی بزنم؟ کنسول من هارد نداره منتهی من اصلا سینگل رو نمیخوام بازی کنم و شنیدم اون پک به همراه مولتی توی دیسک دو هست... مولتی رو میشه بدون نصب پک بازی کرد؟
اون پک حتما باید رو هارد نصب بشه

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112
لطفا یکی از دوستان یه راهنمایی در مورد مدهای مختلف بازی بکنه و اینکه یک ساعت بازی چقدر حجم میگیره؟ممنون
لطفا اد کنید
id: mosimori

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
خبر خوب برای دوستان عزیزی که تمایل دارند Battlefield 4 رو روی PC بازی کنن. این بازی به مدت 1 هفته رایگان است. از تاریخ 8 تا 14 آگوست شما می توانید این بازی رو در اوریجین اضافه و دانلود کنید.
برای ADD کردن بازی حتما باید از چیز پی ان استفاده کنید تا IP شما عوض بشه.
به سایت origin برید و نرم افزار اش رو دانلود کنید.
اگر آشنایی نداشتید می تونید به تایپیک PC BF4 سر بزنید یا همین جا اگر سوالی داشتید مطرح کنید.

marcus payne

کاربر سایت
Jul 13, 2013
50
نام
علیرضا
خبر خوب برای دوستان عزیزی که تمایل دارند Battlefield 4 رو روی PC بازی کنن. این بازی به مدت 1 هفته رایگان است. از تاریخ 8 تا 14 آگوست شما می توانید این بازی رو در اوریجین اضافه و دانلود کنید.
برای ADD کردن بازی حتما باید از چیز پی ان استفاده کنید تا IP شما عوض بشه.
به سایت origin برید و نرم افزار اش رو دانلود کنید.
اگر آشنایی نداشتید می تونید به تایپیک PC BF4 سر بزنید یا همین جا اگر سوالی داشتید مطرح کنید.
یعنی مثل رایگان شدن بتل3 وقتی تو این مدت اد کنیم یا دانلود کنیم برای همیشه میشه بازی کرد؟؟؟

nabi1

کاربر سایت
Jun 24, 2014
8
نام
محمد نبی
سلام دوستان ...
من یه سوال داشتم ... این آپدیت
multiplayer 11
رو نمیشه از اینترنت گرفت ؟ آحه با کنسول طول میکشه ...
و یه سوال دگ ... این آپدیت ها به چه دردی میخورن ؟

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
یعنی مثل رایگان شدن بتل3 وقتی تو این مدت اد کنیم یا دانلود کنیم برای همیشه میشه بازی کرد؟؟؟
بله در اوریجین اضافه کنید تا وقتی که اکانت اوریجینتون رو داشته باشید بازی رو هم دارید. برای اضافه کردن نیاز به دانلود نیست !

سلام دوستان ...
من یه سوال داشتم ... این آپدیت
multiplayer 11
رو نمیشه از اینترنت گرفت ؟ آحه با کنسول طول میکشه ...
و یه سوال دگ ... این آپدیت ها به چه دردی میخورن ؟
توی یه تایپیک یکی از بچه ها گذاشته ولی من خودم نتونستم دانلود کنم از طریق کامپیوتر!
آپدیت ها آخرین تغییرات اعمال شده ی شرکت سازنده بر روی بازی ست، دانلود کردنشون اجباری ست اگر میخوای با بقیه بازی کنید !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر