Fifa 14 | PS Vita

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
حداقل یه توضیحی یه اسکرین شاتی یه Box art چیزی تو تاپیک اول می ذاشتید !
مثلا که چی الان تاپیک زدید بگید بریم تو یه تاپیک دیگه قرار آنلاین بزاریم برای بازی که هنوز نیومده ؟ شما یه تاپیک به اسم قرار های آنلاین با GF خود میزدید ارزشش بیشتر بود :|

از صحبت من ناراحت نشید من الان با عصبانیت یا ناراحتی نگفتم الان قیافم دقیقا همینه :d ولی این اولین باری نیست تو همچنین تاپیکی میایم پست اولش بسم الله نوشته رفته نه به روز رسانی چیزیفردا یکی خواست برای ویتا بازی بخره میاد تاپیک اول رو می بینه از ویتا کلا زده میشه
امیدوارم ناراحت نشده باشید ولی خداییش این تاپیک دیگه تهشه :|

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,863
نام
میلاد
یکم توضیح میدم بذار تو پست اول :|:d

51HOd6FvRuL._SX385_.jpg

تاریخ انتشار : 24 سپتامبر

برخی از ویژگی های بازی

• [*=center]دریبل با حداکثر سرعت دویدن تبدیل - استفاده سریع، کاهش explosive و تبدیل به ضرب و شتم مدافعان یک در یک در حالی با توپ میدوید. بازیکن می تواند در هر جهت حرکت کند و حرکت طبیعی خود و توپ را حفظ کند.
    [*=center]محافظت از توپ - تسلط هافبک و دیکته سرعت بازی. دفع و جلوگیری از مدافعان از توپ در حالی که قطره قطره در هر سرعت. محافظت از توپ را از مخالفان برای کنترل بازی از طریق خط هافبک و دیکته سرعت بازی. به علاوه، مخالفان خارج از عضلات برای موقعیت قبل از دریافت توپ، پس از آن نوبت دفاع به بریدن از فرصت.
    [*=center]شات خالص - عکسبرداری تغییر کرده است. بازیکنان باید اطلاعاتی برای تنظیم گام و زاویه روش پیدا کردن بهترین موقعیت را برای هدف قرار دادن پشت تور. توپ خوب ضربه احساس رضایت بخش و اهداف پاداش هستند. و همچنین حملات کیفیت، بازیکنان هم اکنون می توانید در حالی که تعادل شلیک کنید و یا با عجله.
    [*=center]فیزیک توپ و مستغلات - اعتصاب توپ با نیروی بیشتر و ظرافت. فیزیک توپ واقع بینانه در حال حاضر تعیین مدار از توپ در بازی، را قادر می سازد بازیکن را به ضربه زدن به توپ با زور از راه دور، تمرین افزایش عکس های کم با دقت و صحت، و انفجار فرو بردن یا swerving عکس ها، درست مانند بازیکنان فوتبال واقعی.
    [*=center]هم تیمی اطلاعات - بهتر تصمیم گیری ارائه تنگ تر، هوشمندانه تر برای ماشین های بدون مارک، نمادها و بهبود ردیابی اجرا. مدافعان فرصت هایی را برای ارائه پشتیبانی و برنده در اختیار داشتن تشخیص دهد. بازیکنان راه های جدید به پیشدستی کردن حریف خود را و شکستن دفاع سخت تر، آگاهی بیشتر با ایجاد فضا برای خود، در حال اجرا در امتداد backline و چک کردن سرعت خود را.

چون خودم حال نداشتم ترجمه کنم با گوگل ترجمه کردم ببخشید که بد شده...;)
خودتون ویرایشش کنید.

متن اصلی

• Sprint Dribble Turns - Utilize quick, explosive cuts and turns to beat defenders one-on-one while sprinting with the ball. Players can move in any direction, preserving their natural momentum and maintaining possession of the ball.
  • Protect The Ball - Dominate midfield and dictate the tempo of a match. Fend-off and block defenders from the ball while dribbling at any speed. Protect the ball from opponents to control play through midfield and dictate the pace of the match. Plus, out-muscle opponents for position before receiving the ball, then turn defenders to carve out opportunities.
  • Pure Shot - Shooting has been transformed. Players have the intelligence to adjust their stride and approach angle to find the best position for hitting the back of the net. Well-hit balls feel satisfying and goals are rewarding. As well as quality strikes, players can now shoot while off balance or rushed.
  • Real Ball Physics - Strike the ball with more force and finesse. Realistic ball physics now determines the trajectories of balls in game, enabling players to strike the ball with force from distance, drill low rising shots with accuracy, and blast dipping or swerving shots, just like real soccer players.
  • Teammate Intelligence - Better decision-making delivers tighter, smarter marking and improved run tracking. Defenders recognize opportunities to provide support and win back possession. Attacking players have new ways to outsmart their opponents and break down tighter, more intelligent defenses by creating space for themselves, running along the backline and checking their pace.

آخرین ویرایش:

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
من توی سایت های خارجی این حرفا دیدم حسابی ea رو کوبیده بودن به خاطر نسخه ویتا ! مثل اینکه همون نسخه 13 هستش فقط اسم بازیکنا به روز میشه دوستان یه سرچ بزنید بگید چیه دقیقا قضیش :(((( :|

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
فرقی با نسخه قبلی نداره فقط کیت ها به روز رسانی شده اند ! خبرش رو گذاشته بودم خودم قبلا
دلیلشم گفته بودن گیم پلی نسخه 13 روی ویتا عالی بوده نمی خوان تغییرش بدن ( من خودم بازی نکردم نسخه های قبلیش رو در نتیجه نمی دونم چجوری بودن)

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
فرقی با نسخه قبلی نداره فقط کیت ها به روز رسانی شده اند ! خبرش رو گذاشته بودم خودم قبلا
دلیلشم گفته بودن گیم پلی نسخه 13 روی ویتا عالی بوده نمی خوان تغییرش بدن ( من خودم بازی نکردم نسخه های قبلیش رو در نتیجه نمی دونم چجوری بودن)

بهبود فریم بازی چی خبری نیست ؟ =((

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
عجب ... کاشکی یک pes میومد.
اصلا من نمیفهمم یعنی چی عالی بوده پس عوضش نمیکنیم برای 3 بار !!! بازیهای متای 90 دار به بالا هم نسخه جدید میاد بهترشون میکنن
پس اصلا فایده ای نداره
فیفاش سیستمش مثلا 11 هست به نظره من بیشتر . اگر خواستید همون اولی رو بخرید !

منتظرم ببینم meta بازی و user review ها رو ×_!

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
عجب ... کاشکی یک pes میومد.
اصلا من نمیفهمم یعنی چی عالی بوده پس عوضش نمیکنیم برای 3 بار !!! بازیهای متای 90 دار به بالا هم نسخه جدید میاد بهترشون میکنن
پس اصلا فایده ای نداره
فیفاش سیستمش مثلا 11 هست به نظره من بیشتر . اگر خواستید همون اولی رو بخرید !

منتظرم ببینم meta بازی و user review ها رو ×_!

واقعا اگه یه PES براش میومد فوقالعاده میشد.
ای کاش حداقل تو نسخه FIFA14 ویتا ..تغییراتی میدادن تو گیم پلی..اما چه فایده از همین الان مشخصه که تغییری نکرده

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
من نسخه قبلی بازی نکردم ولی قیمت بازی فجیع هستش بعد 1 سال قیمتشون تغییر نمی کنه هیچ وقت هم تخفیف نمی خورن این بازی های EA و Activision

COD ---- > هنوز 50 پوند هستش
FIFA 13 ------ > هم دور رو بر 30 پوند هستش

در نتیجه ارزش نداره وایسید قیمت بازی کم بشه اگه کسی عاشق فوتبال هستش بخره خوبه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
واقعا اگه یه PES براش میومد فوقالعاده میشد.
ای کاش حداقل تو نسخه FIFA14 ویتا ..تغییراتی میدادن تو گیم پلی..اما چه فایده از همین الان مشخصه که تغییری نکرده
اره PES باید میداد. 100% فروشش هم بیشتر میکرد از fifa ... البته اگر روی gameplay مثل نسخه کنسولی کار میکرد .
این fifa برای ویتا اصلا تعطیله ... فکر کنم کله تیمه fifa 14 ویتا 2 نفرن ... هر سال 1 یه ارت باکس جدید میزنه اون یکمی لباس جدید اینا طراحی میکنه میزارن تو گیم میدن بیرون
اصلا اگه همین ها رو به عنوان dlc های 10 دلاری به همون بازی اول اضافه میکردن راضی تر بودیم تا بابت یک عکس و چندتا لباس 50 دلار بدیم ...
بعد ea میگه ! وای بازیش خیلی خوبه ! همون رو میدیم بیرون ×_× مورد دارن والا ×_×

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یعنی چی فرق داره گیم پلی؟
یعنی اصلا مثل کنسول نیست؟
کسی می تونه توضیح بده ؟؟؟ !!!

یادته یه جا پرسیدی گفتم همون fifa soccer اولی رو بخر ! در واقع دلیلش همین بود.
fifa soccer که لانچ ویتا اومد تو مایه های fiffa 11 و 12 هست. هیچ ربطی به نسخه کنسولیش نداره. fifa 13 هم که اومد همون بود که اول اومده بود. هیچ چیزی از نسخه 13 کنسولی نداشت ... این نسخه هم که ظاهرا همونطوری هست و شباهاتی به نسخه کنسولی نداره ...

کلا یه Box art جدید میزن و لباسا رو اپدیت میکنن و ... . البته برای تایید نهایی تا فردا پس فردا باید منتظر user review و review ها باشیم.

بین 13 و soccer حتی توی منو اینا هم فرقی نبود یادمه ! لول

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
فیفا 14 در PS VITA و 3DS هیچ آپدیتی برای گیم پلی ندارد

آپدیت های این بار فیفا نیز شامل تغییرات ساده ای مثل نقل و انتقالات بازیکنان میشود.هیچ آپدیتی در کار نخواهد بود و آنان تنها به یک تغییر پوسته(اسکین) بسنده کردند.

دیروز صبح EA در یک مصاحبه ی مطبوعاتی اعلام کرد:
فیفا 14 (ویرایش legacy) نسخه ای اصیل و بی نظیر است که بروز رسانی های فصل جاری در نقل و انتقالات ،کیت ها و فهرست اسامی بازیکنان ارائه میشود؛ اما هیچ بروز رسانی برای گیم پلی و مدهای بازی صورت نگرفته.

بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که طرفداران ویتا و 3DS پول خود را به جیب بدترین شرکت آمریکایی بریزند:

EA's Been Voted 'The Worst Company In America' Once Again
بار دیگر به EA بعنوان بدترین شرکت در آمریکا رأی داده شد

همچنین شما می توانید شکایات خود را در صفحه ی فیس.بوک EA پست بگذارید: https://www.facebook.com/AskEASupport

آخرین ویرایش:

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
فیفا 14 در PS VITA و 3DS هیچ آپدیتی برای گیم پلی ندارد

آپدیت های این بار فیفا نیز شامل تغییرات ساده ای مثل نقل و انتقالات بازیکنان میشود.هیچ آپدیتی در کار نخواهد بود و آنان تنها به یک تغییر پوسته(اسکین) بسنده کردند.

دیروز صبح EA در یک مصاحبه ی مطبوعاتی اعلام کرد:

بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که طرفداران ویتا و 3DS پول خود را به جیب بدترین شرکت آمریکایی بریزند:

EA's Been Voted 'The Worst Company In America' Once Again
بار دیگر به EA بعنوان بدترین شرکت در آمریکا رأی داده شد

همچنین شما می توانید شکایات خود را در صفحه ی فیس.بوک EA پست بگذارید: https://www.facebook.com/AskEASupport

شرکتی که با تبلیغات از یه چوب کبریت بتلفیلد 5 میسازه :|

- - -ویرایش - - -

فکر کنم کله تیمه fifa 14 ویتا 2 نفرن ...

یعنی ترکیدم از خنده :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر