1. برای کسب آخرین اخبار و اطلاعات کانال بازی سنتر را دنبال کنید.
    برای عضویت در کانال کلیک کنید
    بستن اطلاعیه

بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

گفتگو در 'اینترنت' ایجاد شده توسط Persian-Masoud, ‏Aug 10, 2010.

1. Black Sun

کاربر سایت

نکته جالب که فکرش رو هم نمیکردم این بود که با شاتل تا 20 درصد پکت لاست داشتم اما با پارس انلاین همیشه صفر هست. حتی شبها. مشکل سرعت دانلود هم در شب برطرف شد و با 1.6 مگ دانلود میکنم که به نسبت سرویس گیمینگ بقیه شرکت ها خوبه.

2. Mehrdad Bayern

کاربر سایت

نام:
    مهرداد
    شاتل تو این شب ها پاکت لاست داره ولی پینگش اکی هست بر عکس پارس آنلاین یکی از دوستام داره ک همیشه با هم آنلاین بازی میکنیم همیشه ساعت 9 شب بعد افزایش پینگ داره و پینگش از 110 میره روی 150 تا 160 اتفاقی ک ماه قبل مدام برا شاتل میفتاد این ماه بر عکس شده

Black Sun این نوشته را Like کرده است.
  3. live is life

کاربر سایت

نام:
    leon
    پینگ و پاکت لاست چند روزی هست افتضاح شده به خصوص در بازیهایی آنلاين اصلا نمیشه بازی کرد :|

4. Black Sun

کاربر سایت

کلا نمیشه گفت کدوم ای اس پی تو کشور خوب هست چون شهر با شهر و منطقه با منطقه فرق میکنه. فعلا که در ماه اول پارس انلاین برای ما خوب بوده ببینیم تا کی اینطور میمونه!

5. Refill

کاربر سایت

نام:
    سروش
    من با اینترنت Adsl مخابرات اصلا نمیتونم مچ پیدا کنم تو rainbow ولی با ایرانسل بدون مشکله !

6. Albis

کاربر سایت

آقا 2-3 روزه اینترنت به شدت کند شده منم فک میکردم مشکل سراسری چون هر سری زنگ میزدم پشتیبانی مخابرات میگفت 60-70 نفر تو صفن (نگو همیشه همینه)
    بعد الان تو این سامانه adsl.tci.ir یه تیکت دادم پشتیبانه نوشت شما حجمتون تموم شده
    جالبه 15 روز به پایان دوره مونده و تو این 15 روز اصلا دانلود انجام ندادم. چطوری 40 گیگ بین الملل تو 15 روز میتونه بدون دانلود و ویندوز آپدیت تموم شه؟
    بعد ریزمصرفی که تو سایت گذاشتن هم کار نمیکنه. عملا دارن دزدی میکنن
    کسی مورد مشابه نداشته؟

7. R.P.G

کاربر سایت

نام:
    Marked One
    Nexusmods رو هم بسلامتی ف«لتر کردن. :|

8. Black Sun

کاربر سایت

فکر کردم فقط برای من سرعت دانلود در شبها از نصف هم کمتر میشه.. از 16 مگ رسیده به 6-7 مگ. پس مشکل سراسریه.

9. Albis

کاربر سایت

والا اصلا معلوم نیست سیستم چطوریه. من تیکت زدم گفت تموم شده مصرف منصفانت. یه 5 گیگ خریدم و الان دوباره اوکی شده اما تو پنل نشون میده تموم شده و 0 گیگ مونده :))))

10. Black Sun

کاربر سایت

متاسفانه اینترنت مخابرات که بر همه شناخته شده است! این چیزا طبیعیه تو سیستمشون!! :||

11. Enthusiastic

کاربر سایت

شما هنوز راضی هستید؟مشکل خاصی نداشتید با پارس انلاین؟

12. Black Sun

کاربر سایت

من فعلا راضی ام اما دو تا نکته هست. اول که هنوز یک ماه نشده که گرفتم انشالا که در دراز مدت هم خوب بمونه.
    دوم اینکه فاصله من با مرکز مخابرات 2 کیلومتره و میتونم سرعت 15 مگ رو از هر شرکتی بگیرم که در حال حاضر با سرویس گیمینگ 16 مگ پارس انلاین روی 13.5 تنظیم کردم که قطعی نداشته باشه.
    من یکماهه گرفتم که اگر مشکلی دیدم خیلی ضرر نکنم شما هم میتونید اینطوری تست کنید.

Enthusiastic این نوشته را Like کرده است.
  13. Enthusiastic

کاربر سایت

من بیشتر پینگ مد نظرمه که نظر کلی دوستان اینه که پارس انلاین سرتره گویا.در هرحال ممنونم

14. Aperture

کاربر سایت

با سلام به همگی برای یکی مثل من که عشق دانلود بازی و فیلم هست چه اینترنتی پیشنهاد میکنید که هزینش در ماه 100 تومن بیشتر نباشه و حجمش نامحدود باشه یا دیگه 500 الی 1000 گیگ باشه و سرعت دانلود هم 1 مگ رو بده ؟ طرح غزال 8 مگ مخابرات هست با حجم 700 گیگ ولی اگه از سرویس بین المللی استفاده کنی حجمش تقسیم بر چهار میشه که خیلی ناجوره حتما هم نباید adsl باشه چیز دیگه ای به ذهنتون میرسه بگید و در اخر اینکه هزینش سالانه باشه هم یعنی اینکه به جای ماهی 100 تومن باید 1200 بدی برای یه سال اینطوری هم باشه خوبه ممنون میشم کمک کنید یه اینترنت 512 داریم خونه سرعت دانلودش 60 کیلوبایته به خدا بازی ps1 و تریلر به زور باهاش دانلود میکنم :cry::cry::cry::cry: ساکن منطقه پنج تهرانم هستم جنت اباد جنوبی

...Moein... این نوشته را Like کرده است.
  15. saeed_sg

کاربر سایت

نام:
    محمدسـعید
    سلام.
    اولین نکته ای که باید در نظر بگیری اینه که معمولا پورتهای محله ها پره و شرکتهای محدودی تو انتخاب هات میمونن پس باید اول اونو چک کنی بری تو سایت یا زنگ بزنی ولی سعی کن از شرکتهای مطرح و کمی اسم و رسم دار بگیری که دردسری پیش نیاد.

photo_2019-01-14_00-16-20.jpg
    نکته : تاریخ جدول شهریور 97

-
    نکته دوم اگه سرویس کم حجمی گیرت اومد ، همراه اول شبانه یکماهه (1 تا 11 صبح) ، 450 گیگ (به گفته خودشون) ارائه میده ، 19 تومن ، تا این لحظه پابرجاست. بهمراه یکی از سرویسهای adsl معمولی اگه بگیری جمعا بازم ماهانه زیر 100 تومن میشه.

vivaz360 این نوشته را Like کرده است.