بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان وضعیت پینگ برا شما هم خرابه؟
صبح که روی 300-400 بعد میره روی 170 تازه اواخر شب میشه 80-90 :|

گندشو درآوردن الان نزدیک یک هفته همینه....

از من برعکس تا هشت شب روی 110 هست بعد از اون میره روی 150 تا 170 ساعت 10 تا 11 روی 400تا500 عملا شبا باید خاموش کرد نتو

• Like
Reactions: Helghast

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
دوستان وضعیت پینگ برا شما هم خرابه؟
صبح که روی 300-400 بعد میره روی 170 تازه اواخر شب میشه 80-90 :|

گندشو درآوردن الان نزدیک یک هفته همینه....
دقیقا همین وضعیت رو منم دارم مثل شما
isp ارتباط گستر

azazel

کاربر سایت
May 18, 2015
4
جدیدن شبا پینگ میره بالا هرچی ریبوت میکنی پینگ بدتر میشه پریشب یه مسیر افتاده بود پینگ 400 میداد با همه جا :| نصف شب خوب میشه دوباره 93 98 ( پارس انلاین )

آخرین ویرایش:

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
جدیدن شبا پینگ میره بالا هرچی ریبوت میکنی پینگ بد تر میشی پریشب یه مسیر افتاده بود پینگ 400 میداد با همه جا :| نصب شب خوب میشه دوباره 93 98 ( پارس انلاین )
منم پارس آنلاینم وضعیتم همینه کلا شب ها از 7 8 به بعد تا 12 1 نت غیر قابل استفادس البته برای من خیلی وقته اینطوریه، متاسفانه پارس آنلاین دیگه اون کیفیت سابق رو نداره البته فکر کنم مشکل سراسری باشه
هرچی آیکون مربوط به مشکلات اینترنت بود رو تو بازی ها ما دیدیم اونم با رنگ های مختلف:|

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
پارس آنلاین واسه من کلا هفته قبل قطع بود. چراغ dsl سبز نمی شد.
پارس آنلاین می گفت مشکل از مخابرات و مخابرت میگفت سمت ما همچی اکی هست.
آخرش خود به خود درست شد، هر دوتا هم می گفتن از سمت ما کاری انجام نشده!!!
الان پینگ 110. یکم بالا رفته ولی حس می کنم ثابت تر شده

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
جدیدن شبا پینگ میره بالا هرچی ریبوت میکنی پینگ بد تر میشی پریشب یه مسیر افتاده بود پینگ 400 میداد با همه جا :| نصب شب خوب میشه دوباره 93 98 ( پارس انلاین )

منم شاتل همین وضع را دارم همین الان زنگ زدم شرکت مثل چی پریدم بشون میگه بیا چک کنیم گفتم چک کردن نداره تا قبل از ساعت 9 همه چی اکی 9 به بعد همه چی خراب میشه ی سر ب خودتون بزنیند و قطع کردم

Shimura

Guardian of the Horde
کاربر سایت
Feb 2, 2016
39
دو سه روز قبل از تحریم ها سرعت اینترنت اومده پائین، پینگ رفته بالا. حتی بازی سنتر بدون فیلتر شکن باز نمیشه و لودینگ سایت ها خیلی طولانی شده.
کار خودشونه بندازن تقصیر آمریکا. در اخبار یکی از مسئولین در مورد بستن اینترنت ایران توسط آمریکا داشت حرف میزد.
واقعا خنده داره

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
560
نام
S O |-| E I L
واقعا وضعیت مسخره ای شده :|
پینگ بالا کم بود الان تایم اوتم هست... هر سایتی که وا میکنی کامل لود نمیشه.

بازی انلاین و اینا هم کلا بیخیالش! دیروز با مه شکن مثلا توویچ میشد دید، الان سرعتم اومده پایین حتی نمیشه اونم سر زد :))

البته تو یه تاپیک دیگه هم لینک یه خبری رو گذاشتم، حالا باید دید در ادامه چه میشه! فعلا که آسفالت شدیم هیچ کاری نمیشه کرد عملا
جزئیات حمله سایبری گسترده به زیرساخت‌های ارتباطی ایران

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
دو سه روز قبل از تحریم ها سرعت اینترنت اومده پائین، پینگ رفته بالا. حتی بازی سنتر بدون فیلتر شکن باز نمیشه و لودینگ سایت ها خیلی طولانی شده.
کار خودشونه بندازن تقصیر آمریکا. در اخبار یکی از مسئولین در مورد بستن اینترنت ایران توسط آمریکا داشت حرف میزد.
واقعا خنده داره
خب اون مسئول و کارشناس عزیز میشه دلیلشو توضیح بده چرا باید اینکارو بکنن؟ :))
مثلا ارزش دلارشون پایین اومده نمیخوان ما بفهمیم؟ :D
یا یکی از بچه های ترامپ اختلاص کرده در رفته؟ :D
یا نمیخوان ما از موهبات و اعمال مسئولین الهی و جانیشنان حق در ایران باخبر بشیم یه موقع حمله کنیم به آمریکا؟ :D
واقعا دیگه مردم رو خر فرض کردن... گرچه خرم کم نداریم خیلیا باور میکنن همین حرفارو ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر