بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Farnam

کاربر سایت
Jul 7, 2018
5
سلام دوستان نت مخابرات دارم پینگ میانگین روی ۱۴۰ هست اما تو ghost recon و فیفا مشکل دارم میپره بیرون
یه سوال مبین نت بدرد آنلاین ps4 میخوره؟
سلام خدمت شما دوست عزیز ،
بنده پلتفورم TD-LTE ، 4G ، 3G رو اصلا پیشنهاد نمی کنم به دلیل اینکه این نوع اینترنت سرعت دقیق رو به شما اعلام نمی کنن و اینکه ممکنه پینگ شما بعضی وقتا 200 باشه بعضی وقت ها هم 100 و همینطور در سرعت دانلود هم اتفاق میوفته .
پیشنهاد من به شما و کسانی که استفاده گیمینک دارند اینترنت های سیمی (Wired) هست مثل ADSL ، VDSL ، FTTH اگر هم به این پلتفورم ها دسترسی ندارید یا راضی نیستید به سراغ اینترنت های Wireless یا Point to point برید.
موفق باشید

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
سلام خدمت شما دوست عزیز ،
ببینید بنده حرفی رو نزدم که مخابرات بده ، اتفاقا جدیدا مخابرات پیشرفت کرده پینگ و سرعت دانلودش اما برای گیمینگ یقینا پارس آنلاین بهتره
در مورد پینگ بهتون بگم که بنده هم همین پینگ رو دارم در پارس آنلاین
در مورد سرعت دانلود بهتون بگم که سرویس شما باید در دانلود منیجر سرعت 1.00 Mb/s در بهترین حالت باشه که وقتی من 8 مگ داشتم اینطور بود ، البته این ماه 16 مگ گرفتم و 14 مگ بهم سرعت میده به دلیل اینکه یکم نویز روی خط دارم
در مورد کیفیت خط و SNR بهتون بگم که بهترین حالته اما توجه داشته باشید اگه سرویس 16 مگ خریدید و SNR شما اومد رو 10 یا 15 اینا ، این مورد بسیار طبیعیه چون خط باید سرعت بالایی رو تحمل کنه
بنده قبلا SNR خودم 26 بود بعد از اینکه 16 مگ خریدم شد 15 اما قطعی ندارم و خوبه.
دوستان عزیز اگه سوالی داشتید به من Reply کنید تا از تجربیاتم بهتون بتونم کمکی بکنم.
من اگه مودمم رو تنظیم کنم با سرعت ۸ مگ رو دانلود منیجر ۱مگ رو میگیرم اما snrرم زیر ۲۰ میاد فکر نکنم بتونم بیشتر از سرعت ۸ بگیرم چون snrاگه زیر ۱۰ یا خود ۱۰ باشه احتمال لگ و قطعی زیاده البته یکبار که تنظیم کردم مودمو برای گرفتن سرعت ۱مگ توی دانلود منیجر به شدت snrرم بالا پایین میرف که همین باعث نوسان سرعت دانلودم میشد مودمم اسوس هست یه گزینه داره که میتونی از حداکثر سرعت نت استفاده کنی که عواقبش پای خودت اما اگه بذاری مودم خودش تنظیم کنه بهترین حالت سرعت و استیبل بودن snr رو بهت میده مشکل خطمه که بیشتر از ۸مگ نمیکشه و نویز زیاد میشه

UnHoLy666

کاربر سایت
Feb 7, 2014
217
نام
عرفان
سلام بر همگی.
ISP بنده پارس آنلاین هست و سرعت بسته خریداری شده هم 16 Mb ولی حداکثر سرعت دانلود ام 450Kb هست.با پشتیبانی تماس گرفتم و گفتند از طرف ما مشکل نداره و خط نمیکشه.البته این قضیه ماله 2 سال پیشه فکر کنم.امروز این چیز ها رو راجع به SNR دیدم به شک افتادم.SNR خط رو مودم خیلی بالا زده.تنظیمات خاصی هست بتونم انجام بدم سرعت بالاتری بگیرم؟

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
سلام بر همگی.
ISP بنده پارس آنلاین هست و سرعت بسته خریداری شده هم 16 Mb ولی حداکثر سرعت دانلود ام 450Kb هست.با پشتیبانی تماس گرفتم و گفتند از طرف ما مشکل نداره و خط نمیکشه.البته این قضیه ماله 2 سال پیشه فکر کنم.امروز این چیز ها رو راجع به SNR دیدم به شک افتادم.SNR خط رو مودم خیلی بالا زده.تنظیمات خاصی هست بتونم انجام بدم سرعت بالاتری بگیرم؟

19 که فک نکنم snr بالایی باشه. الان احتمالاً رو 4مگه حدوداً فک کنم بتونی بیشترش کنی تا 6مگ که snr بره تو حدود 10-13.

UnHoLy666

کاربر سایت
Feb 7, 2014
217
نام
عرفان
19 که فک نکنم snr بالایی باشه. الان احتمالاً رو 4مگه حدوداً فک کنم بتونی بیشترش کنی تا 6مگ که snr بره تو حدود 10-13.

مرسی الان دقت کردم دیدم ضریب 0.1 داره .سیم کشی خونه هم قدیمیه و کشش سرعت بالاتر نداره.

metalgear2

کاربر سایت
Apr 20, 2010
142
دوستان من از شاتل نت میگیرم .پینگ 4.2.2.4 و 8.8.8.8 هم تقریبا 100. من بتل 1 میزنم با ایکس باکس معمولا تو بازی پینگم 100 بود ولی الان 10 روزه دهنمو سرویس کرده . پینگ شده 150 تو بازی هم پرت میشه بیرون یا تو منوی لود بازی گیر میکنه .موندم چه کار کنم . اعصاب نمونده برام

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان من از شاتل نت میگیرم .پینگ 4.2.2.4 و 8.8.8.8 هم تقریبا 100. من بتل 1 میزنم با ایکس باکس معمولا تو بازی پینگم 100 بود ولی الان 10 روزه دهنمو سرویس کرده . پینگ شده 150 تو بازی هم پرت میشه بیرون یا تو منوی لود بازی گیر میکنه .موندم چه کار کنم . اعصاب نمونده برام
امروز دوباره نتها رو ر ی د ن نوسان شدید پینگ طوری که از ۱۰۰ به ۳۰۰ و بیشتر میرسه و باعث بیرون افتادن از بازی میشه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مرسی الان دقت کردم دیدم ضریب 0.1 داره .سیم کشی خونه هم قدیمیه و کشش سرعت بالاتر نداره.
سيم تلفن رو جدا بكش قبلي رو هم قطع كن داكت هم نخواستي بزني همراه لوله gas بكش

• Like
Reactions: UnHoLy666

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من اگه مودمم رو تنظیم کنم با سرعت ۸ مگ رو دانلود منیجر ۱مگ رو میگیرم اما snrرم زیر ۲۰ میاد فکر نکنم بتونم بیشتر از سرعت ۸ بگیرم چون snrاگه زیر ۱۰ یا خود ۱۰ باشه احتمال لگ و قطعی زیاده البته یکبار که تنظیم کردم مودمو برای گرفتن سرعت ۱مگ توی دانلود منیجر به شدت snrرم بالا پایین میرف که همین باعث نوسان سرعت دانلودم میشد مودمم اسوس هست یه گزینه داره که میتونی از حداکثر سرعت نت استفاده کنی که عواقبش پای خودت اما اگه بذاری مودم خودش تنظیم کنه بهترین حالت سرعت و استیبل بودن snr رو بهت میده مشکل خطمه که بیشتر از ۸مگ نمیکشه و نویز زیاد میشه
داش مودمت كدومه مدلش؟

metalgear2

کاربر سایت
Apr 20, 2010
142
بچه ها وضعیت شاتل چطوره ؟ بهتر نشده ؟ دهنمو سرویس کرده .تو بتل 1 زیر 150 نمیاد .نوسان و قطعی هم به کنار.10 روز پیش 100 بود.چه غلطی میکنن اینا.کلا انگار مسیر نتش عوض شده . هر چی هم خاموش روشن میکنم مودمو فایده نداره.یکی از بچه ها یه ای پی بتل 1 گذاشته بود چند صفحه پیش .کلا پینگ اونم نمیگیره جواب نمیده

nami1

کاربر سایت
Apr 20, 2014
239
نام
نامی
سلام
من حدودا یه 9 ماهی میشه که خطم خیلی بدجور شده و از لحاظ پینگ و اینا داغون شدم! متاسفانه اگر حتی یه وسیله به جز کنسول وصل باشه به مودم اصلا نمیشه بازی کرد حتی اگر فقط هم کنسول وصل باشه بازم اصلا راضی کننده نیستش!
الان وضعیت خطم اینطوریه
fjer_1.png

و قبلا هم اینطوری بودش
8dmd_photo_2018-07-20_07-06-47.jpg

lowa_photo_2018-07-20_07-06-41.jpg

اینترنتم آسیاتک هستش. درخواست کارشناسی هم دادم کارشناس اومد سر خط هم همین مشکل بود به خودشون اطلاع هم دادم از مرکز مخابراتی هم چک کردن و مشکل همینطور بود ! و مثل اینکه حل نمیشه! میخواستم بدونم راه حل دیگه ای هم هستش که پیگیرش باشم؟
امروز اینترنت آسیاتکم تموم میشه به فکرش بودم که سمت شاتل یا پارس آنلاین برم. به نظرتون اگر از ISP دیگه ای اینترنت بگیرم وضعیت خط تفاوتی میکنه؟

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
سلام
من حدودا یه 9 ماهی میشه که خطم خیلی بدجور شده و از لحاظ پینگ و اینا داغون شدم! متاسفانه اگر حتی یه وسیله به جز کنسول وصل باشه به مودم اصلا نمیشه بازی کرد حتی اگر فقط هم کنسول وصل باشه بازم اصلا راضی کننده نیستش!
الان وضعیت خطم اینطوریه
fjer_1.png

و قبلا هم اینطوری بودش
8dmd_photo_2018-07-20_07-06-47.jpg

lowa_photo_2018-07-20_07-06-41.jpg

اینترنتم آسیاتک هستش. درخواست کارشناسی هم دادم کارشناس اومد سر خط هم همین مشکل بود به خودشون اطلاع هم دادم از مرکز مخابراتی هم چک کردن و مشکل همینطور بود ! و مثل اینکه حل نمیشه! میخواستم بدونم راه حل دیگه ای هم هستش که پیگیرش باشم؟
امروز اینترنت آسیاتکم تموم میشه به فکرش بودم که سمت شاتل یا پارس آنلاین برم. به نظرتون اگر از ISP دیگه ای اینترنت بگیرم وضعیت خط تفاوتی میکنه؟
آسیاتک رو که همه ازش مینالن شما دورشو یه خط خوشگل بگیر برو یا شاتل یا پارس آنلاین

• Like
Reactions: nami1 and Moriarty

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
الان بهترین ISP ها برای دانلود چیان؟ میخوام شبانه داشته باشه و ترافیک خوبی هم داشته باشه. الان داتک دارم و اصاً راضی نیستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر