بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
خب دوباره لایو فیتیله شد:))نمیدونم گریه کنم بخندم:|دلم میخواد هرچه سریعتر نوح ظهور کنه:|

دیشب برا من اینطور شد!!!!!

امروز هم ریت دانلود اومده پایین پینگ هم کمترینش 170 هست
PING 4.2.2.4 (4.2.2.4): 56 data bytes
64 bytes from 4.2.2.4: icmp_seq=0 ttl=49 time=351.5 ms
64 bytes from 4.2.2.4: icmp_seq=1 ttl=49 time=164.3 ms
64 bytes from 4.2.2.4: icmp_seq=2 ttl=49 time=164.8 ms
64 bytes from 4.2.2.4: icmp_seq=3 ttl=49 time=164.8 ms
64 bytes from 4.2.2.4: icmp_seq=4 ttl=49 time=164.0 ms

--- 4.2.2.4 ping statistics ---
5 packets transmitted, 5 packets received, 0% packet loss
round-trip min/avg/max = 164.0/201.8/351.5 ms

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
اینم وضع من هست تو شاتل افتضاححححححححححححح:

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=178ms TTL=48
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=176ms TTL=48
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=174ms TTL=48
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=172ms TTL=48

Ping statistics for 4.2.2.4:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 172ms, Maximum = 178ms, Average = 175ms

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
اینم وضع من هست تو شاتل افتضاححححححححححححح:

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=178ms TTL=48
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=176ms TTL=48
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=174ms TTL=48
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=172ms TTL=48

Ping statistics for 4.2.2.4:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 172ms, Maximum = 178ms, Average = 175ms

ی چندبار نت مودم را قطع وصل کن تا رنج ip عوض بشه و پینگ بگیر هر کدوم ip ها پینگش خوب بود همون را انتخاب کن و تو قسمت Wan مودم به عنوان پیش فرض و همیشگی تعریفش کن ک دیگه هیچ وقت تغییر نکنه

تو مودم ASUS باید این قسمت را برین

Wan > Get the WAN IP automatically را no کنید و عدد ها را وارد کنید.
این شکلی دیگه با خاموش شدن مودم دیگه ip عوض نمیشه البته همیشه پینگ بگیر ی وقت ip منتخب وضعش خراب شد.

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
ی چندبار نت مودم را قطع وصل کن تا رنج ip عوض بشه و پینگ بگیر هر کدوم ip ها پینگش خوب بود همون را انتخاب کن و تو قسمت Wan مودم به عنوان پیش فرض و همیشگی تعریفش کن ک دیگه هیچ وقت تغییر نکنه

این شکلی دیگه با خاموش شدن مودم دیگه ip عوض نمیشه البته همیشه پینگ بگیر ی وقت ip منتخب وضعش خراب شد.
مرسی اما قبلا با چند بار خاموش روشن به این که رو ای پی بهتر بیفته جواب میداد این چند روزه شاید 50 بار بیشتر ان اف کردم در بهترین حالت 80 بیشتر از قبلش شده مشخصه که مسیر ی که نت دارم تغیییر کرده برای بازی غیر قابل استفاده است

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
من های وب دارم اول از همه بگم اگه میخوای با حجم ۱/۴ بازی دانلود کنی فقط شاتل لند داخلی حساب میشه اونم بازیارو خیلی دیر میذاره یا دیر آپدیت میکنه
بعدم از نظر پینگ افتضاحه. البته این مورد برای هرکس متغیره و نمیشه گفت برای همه همینه ولی اکثر کسایی که دیدم های وب داشتن همین حرفو زدن
یه سری شرکتای دیگه کلا حجم بالاتری میدن میتونید برید سمت اونا با حجمی که میدن از هرجا خواستید دانلود کنید
های وب سرویس شبانه رایگان و گیم و اینجور چیزا هم نداره

پ.ن: دوستانی که شاتل دارن یادمه قبلا یه آپلود سنتر به کاربرا میدادن که لینکم مستقیم میکرد. اون هنوز هست و رایگانه؟
مطمئنید که فقط از شاتللند میشه دانلود کرد؟ چون تو سایتش سایت های داخلی رو نوشته که فکر کنم بیشتر هم شده باشه.
شاتل با های وب یک شرکتند ؟ من بیشتر بازی هکی ps4 دانلود میکنم و یوتیوب میرم چه شرکت هایی رو پیشنهاد میدید ؟
این سرویس های 8 مگی زیر چطورند ؟
رهام داتک
اینترنت پرسرعت +ADSL2 -

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
مطمئنید که فقط از شاتللند میشه دانلود کرد؟ چون تو سایتش سایت های داخلی رو نوشته که فکر کنم بیشتر هم شده باشه.
شاتل با های وب یک شرکتند ؟ من بیشتر بازی هکی ps4 دانلود میکنم و یوتیوب میرم چه شرکت هایی رو پیشنهاد میدید ؟
این سرویس های 8 مگی زیر چطورند ؟
رهام داتک
اینترنت پرسرعت +ADSL2 -
منظورم سایتایی که بازی میذارن بود که فقط شاتل لند بینشون داخلی محسوب میشه لیست سایتای داخلی همونیه که گذاشتید سرچ کنید شاید سایت دیگه‌ای باشه ولی من که بجز شاتل لند جای دیگه‌ای رو ندیدم
با شاتل یکی نیستن و فکر نکنم ارتباط خاصی با هم داشته باشن تا جایی که میدونم های وب قبلا پارس آنلاینو خریده بود.
از اونا هم اطلاعی ندارم خودمم دنبال یه سرویس دهنده خوب هستم منتها هیچکس نمیتونه نه به من و نه به شما کمک خاصی بکنه سرویس دهی هر شرکتی بستگی به شهر و منطقه و... متفاوته
ولی اگه دنبال حجم بالا هستید دیده بان و یوز نت بیشترین حجمارو میدن

• Like
Reactions: ATAR

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
منظورم سایتایی که بازی میذارن بود که فقط شاتل لند بینشون داخلی محسوب میشه لیست سایتای داخلی همونیه که گذاشتید سرچ کنید شاید سایت دیگه‌ای باشه ولی من که بجز شاتل لند جای دیگه‌ای رو ندیدم
با شاتل یکی نیستن و فکر نکنم ارتباط خاصی با هم داشته باشن تا جایی که میدونم های وب قبلا پارس آنلاینو خریده بود.
از اونا هم اطلاعی ندارم خودمم دنبال یه سرویس دهنده خوب هستم منتها هیچکس نمیتونه نه به من و نه به شما کمک خاصی بکنه سرویس دهی هر شرکتی بستگی به شهر و منطقه و... متفاوته
ولی اگه دنبال حجم بالا هستید دیده بان و یوز نت بیشترین حجمارو میدن
p30day هم فکر کنم سرور ایرانه چون یه بار تو نت شبانه ایرانسل دیدم فقط از بخش ترافیک داخلی تو برنامه ی مای ایرانسل داشت کم میشد
به نظرم بهترین شرکت برای 2مگابیتی های وب و 8 مگابیتی دیده بان هستند ولی رهام داتک جشنواره گذاشته و 1000 گیگ 6 ماهه 8 مگابیت رو 120 هزار میده که از همه به صرفه تره

Dark lord783

کاربر سایت
Nov 7, 2012
118
نام
پرهام
دوستان ما خونمونو عوض کردیم بعد قبلا پارس آنلاین داشتم قطعی نسباتا زیاد داشت و مشکل با باز کردن سایتا میخواستم ببینم همه همینجورن یا شاتلی آسیاتکی چیزی بگیرم بهتره؟ هم پینگ برام مهمه هم سرعت و هم نوسان دوستانی که امتحان کردن ممنون میشم نظرشونو بگن

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278

دمت گرم من تست کردم جواب داد،فقط و تو بخش Lanهم mac addressو Local Ipهم ثبت کردم چند بار هم خاموش روشن کردم حتی برق هم رفت IPمن تغییری نکرد !

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دمت گرم من تست کردم جواب داد،فقط و تو بخش Lanهم mac addressو Local Ipهم ثبت کردم چند بار هم خاموش روشن کردم حتی برق هم رفت IPمن تغییری نکرد !

طبیعیه خود مودم به صورت خودکار تنظیم شده ک بعد از هربار دیسکانکت شدن به ی IP جدید متصل میشه
حالا من IP منتخب ک فعلا پینگش خوبه را میزارم پیشفرض ک دیگه تغییر نکنه حالا اگه این IP مشکلی پیش اومد براش دوباره تغییرش میدم 5 دقیقه زمان میبره این پروسه
امروز پینگ خدا رو شکر روی 120 فیکس بود و نوسان فعلا نداشته.
البته من زیاد تو این موارد تخصصی ندارم ی هو ب ذهنم رسید این کار را کنم ی سری از IP ها پینگشون فوقالعاده بالا هست ک با این روش جلو تغییرش را گرفتم.

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
طبیعیه خود مودم به صورت خودکار تنظیم شده ک بعد از هربار دیسکانکت شدن به ی IP جدید متصل میشه
حالا من IP منتخب ک فعلا پینگش خوبه را میزارم پیشفرض ک دیگه تغییر نکنه حالا اگه این IP مشکلی پیش اومد براش دوباره تغییرش میدم 5 دقیقه زمان میبره این پروسه
امروز پینگ خدا رو شکر روی 120 فیکس بود و نوسان فعلا نداشته.
به جز جریان پینگ هنوز داری با هیتلرشکن بازی میکنی یا درست شد برات و بدون هیتلر شکن میزنی؟؟؟

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
به جز جریان پینگ هنوز داری با هیتلرشکن بازی میکنی یا درست شد برات و بدون هیتلر شکن میزنی؟؟؟

بدون چیز بازی میکنم فعلا اکی هست همه چی ب جز پینگ ک بعضی وقت ها بدجور اذیت میکنه.

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
امروز خداروشکر همه چیز عادی شد پینگمم اومد زیر ۱۰۰
امیر بازی ایرانی زولا که کلا مولتی پلیر هست رو بازی کردی؟:D چون ایرانیه پینگ ادم یا تک رقمیه یا نهایت میره روی ۲۰ .اگر بازی های خارجی یه سرور توی ایران میزدن یعنی بهشت میشد[-o<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر