بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

nemesis 547

کاربر سایت
Apr 17, 2013
170
نام
علی
منم دو سه روزی هست مشکل دارم با نتم
سرعت وحشتناک اومده پایین و‌ پینگم هم شدیداً بالاست
-های وب ۱۶ مگ

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
یه مشکلی واسم الا 3-4 روز پیش اومده اونم کند شدن سرعت نت تلگرام و اینستگرام!رسما چند دقیقه طول میکشه تا یه فایل 5مگ رو دانلود کنه!یا اینستگرام ویدیو هارو هی تیکه تیکه دانلود میکنه!
از اون بدتر تو گیم اصلا نمیشه بازی کرد پینگ تو بیرون با 4224 و 8888 رو 88-100 هست ولی داخل گیم تا یهدرگیری میشه یا یا...پینگ میره بالا و انگار دلی داری شدید بعد میام می بینم پینگ بیرون رو 88-100!موندم زنگ بزنم چی بگم بهشون که مشکل ازکجاست!
سرویسم 8 مگه!!از یه طرف هم بزور به ...شکن وصل میشه که رسما هیچی باز نمیکنه!
خلاصه اینطور بگم که که نه میشه یه فوتبال با کیفیت 720 یا 540p تو انتن دید هی با بافر نشون میده انگار سرعت نت نمیکشه یا twitch کلا صفحه سیاه یا اونم اگه نشون بده 5 مین لود میکنه یه 10 ثانیه نشون میده!از یه طرف هم میام چیزی میزارم دانلود می بینم سرعت دانلودم بین 700-990 هست که زیاده و نباید مشکلی داشته باشم از این نظر.... خلاصه قاطی کردم!
من مبین نت دارم یه 2 هفته هست که ترکیده نتم اینجوری که بوش میاد دارن با نت کشور باز ور میرن.

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
شاتل قبل این تغییرات واسه پوینت تو پوینت هیچ سرویس جداگانه ای نداشت فقط باید یه رادیو میگرفتی و سرویس های تو سایت رو انتخاب میکردی ...الان زنگ زدم برای تمدید میگه دیگه اون سرویس ها برای شما نیست و باید یکساله یا شیش ماهه بگیرین که حداقل 400 تومن هزینه داره حالا منی که خطم فیبره چه خکی به سرم بریزم؟
محابرات هم میگه پورت خالی ندارن
داداش واسه منم همینطور شد برو یه جا دیگه رو پیدا کن بهت سرویس بدن واسه من اومدن فقط ۳۰ ت پول راه‌اندازی و خود سرویس میشه پول زور نده به شاتل

• Like
Reactions: mac man

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
یه مشکلی واسم الا 3-4 روز پیش اومده اونم کند شدن سرعت نت تلگرام و اینستگرام!رسما چند دقیقه طول میکشه تا یه فایل 5مگ رو دانلود کنه!یا اینستگرام ویدیو هارو هی تیکه تیکه دانلود میکنه!
از اون بدتر تو گیم اصلا نمیشه بازی کرد پینگ تو بیرون با 4224 و 8888 رو 88-100 هست ولی داخل گیم تا یهدرگیری میشه یا یا...پینگ میره بالا و انگار دلی داری شدید بعد میام می بینم پینگ بیرون رو 88-100!موندم زنگ بزنم چی بگم بهشون که مشکل ازکجاست!
سرویسم 8 مگه!!از یه طرف هم بزور به ...شکن وصل میشه که رسما هیچی باز نمیکنه!
خلاصه اینطور بگم که که نه میشه یه فوتبال با کیفیت 720 یا 540p تو انتن دید هی با بافر نشون میده انگار سرعت نت نمیکشه یا twitch کلا صفحه سیاه یا اونم اگه نشون بده 5 مین لود میکنه یه 10 ثانیه نشون میده!از یه طرف هم میام چیزی میزارم دانلود می بینم سرعت دانلودم بین 700-990 هست که زیاده و نباید مشکلی داشته باشم از این نظر.... خلاصه قاطی کردم!
پینگ رو با سرور های دوتا چک کن ببین چند میده.

احتمالا باید از این شیلتر شکن های وطنی استفاده کنی

jimrakotest

کاربر سایت
Sep 12, 2017
71
شاتل قبل این تغییرات واسه پوینت تو پوینت هیچ سرویس جداگانه ای نداشت فقط باید یه رادیو میگرفتی و سرویس های تو سایت رو انتخاب میکردی ...الان زنگ زدم برای تمدید میگه دیگه اون سرویس ها برای شما نیست و باید یکساله یا شیش ماهه بگیرین که حداقل 400 تومن هزینه داره حالا منی که خطم فیبره چه خکی به سرم بریزم؟
محابرات هم میگه پورت خالی ندارن
اگر اینترنت خودت رو برای بازی نمیخوایی و فقط دانلود مهمه برو اینترنت ثابت یا همراه ایرانسل یا همراه اول بگیر ! ... این فیبر نوری برای ما هم دردسر شده توی مجتمع تجاری و هیچ جایی به ما خدمات نمیده به غیر از مخابرات و یک جای دیگه ... مخارج الکی نکن فقط برو ایرانسل و اینترنت از اونجا بگیر با مودمش و با سرعت دانلود زیاد دانلود کن ... شبانه ی رایگان داره و طرح های زیادی که بی نیازت میکنه .... مثلا یک طرح یک هفته ای داره که 5 گیگ رو بهت میده با 2 هزار تومان ! هر موقع تموم شد باز 2 هزار بزن و دانلود کن ! ... فراموش هم نشه که اینتنت ایرانسل و همراه اول این مسخره بازی های ترافیک بین الملل رو نداره و وقتی میگن مثلا 5 گیگ بهمون میدن یعنی دقیقا 5 گیگ و نه کمتر !

• Like
Reactions: mac man and pkarash

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
کسی اینجا مشکل قطعی نداره؟ دو سه روزه شدید قطعی و افت سرعت دارم

ادیت : یادم رفت بگم شاتل دارم

آخرین ویرایش:

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
کسی اینجا مشکل قطعی نداره؟ دو سه روزه شدید قطعی و افت سرعت دارم
چرا من پارس آنلاین دارم چند روزیه افت شدید سرعت مخصوصا آپلود و قطعی هم دارم
فکر کنم مشکل سراسریه

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
توافقي مثبت ميان مديران عامل مخابرات ايران و آسياتك
تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۱۲/۱۵

نه به انحصار در مخابرات و آری به رقابت در کیفیت

به گزارش روابط عمومی شرکت آسیاتک، با هدف رقابتی نمودن هرچه بیشتر بازار و تسهیل در ارائه خدمات ارتباطات ثابت و ایجاد فرصت های برابر و حداکثری از منابع و امکانات موجود، تفاهم نامه ای کم نظیر میان شرکت های مخابرات ایران و آسیاتک منعقد شد.

بر اساس این گزارش تفاهم نامه مورد اشاره در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ در خصوص بهره برداری از Bit stream شرکت آسیاتک از شبکه مخابرات ایران در سراسر کشور بسته شد.

این گزارش حاکی است پس از تصدی گری مجید صدری به ریاست شرکت مخابرات ایران و رویکرد مثبت وی در خصوص گذر از انحصار در عملکرد مخابرات ایران و استفاده از توان علمی و فنی شرکت های خصوصی برای ارائه خدمات براساس مصوبه ی ۲۶۰ سازمان تنظیم مقررات، تفاهم نامه بهره برداری از Bit stream شرکت آسیاتک از شبکه مخابرات ایران میان این دو شرکت عقد گردید.

براساس این خبر شرکت آسیاتک می تواند پس از اجرای مراحل فنی، در سرتاسر کشور و در مراکز و خصوصا در کافو های نوری که پیش از این امکان ارائه خدمات در آن ها وجود نداشت، با استفاده از امکانات ایجاد شده ی شرکت مخابرات ایران ارائه سرویس و خدمات نماید. در همین راستا سید مجید صدری و محمد علی یوسفی زاده مدیران عامل دو شرکت طی تفاهمی، اجرایی نمودن این تفاهم نامه را تایید و امضا کردند.

لینک خبر

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
867
سلام

من شاتل دارم چند روزی میشه مخصوصا شب ها قطع و وصل میشه.جالبه قطع که میشه حدودا 1 دقیقه بعد دوباره وصل میشه.

شاتل میندازه گردن مخابرات,مخابرات هم میگه مشکل از شاتل هست .پیدا کنید پرتغال فروش را !

• Like
Reactions: Ps42014 and sinart7

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
سلام

من شاتل دارم چند روزی میشه مخصوصا شب ها قطع و وصل میشه.جالبه قطع که میشه حدودا 1 دقیقه بعد دوباره وصل میشه.

شاتل میندازه گردن مخابرات,مخابرات هم میگه مشکل از شاتل هست .پیدا کنید پرتغال فروش را !

دقیقا منم یک هفتست دچار قطعی شدم
زنگ میزنم میخوان ریت رو بیارن پایین ولی من رضایت نمیدم
شما کدوم مرکزی؟

شاتل به شدت پهنای باند کم آورده و برای متناسب کردن اوضاع میخوان ریت ها رو کم کنن. حواس دوستانی که میخوان بیان شاتل باشه که اوضاش خرابه چون شلوغ شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر