بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
سلام دوستان,برای منطقه پیروزی تهران برای بازی آنلاین کدوم isp رو پیشنهاد میدین؟
پارس آنلاین - آسیاتک - پیشگمان - شاتل
این 4 تا کلا از بقیه بهترند . فناوا هم میگند سرویس گیمینگ داره ولی اون نمیدونم الان در چه حالتی هست

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,233
نام
Matthew
سلام. من میخوام از اینترنت مخابرات خارج بشم و یکی از طرح های دیده بان نت رو بگیرم.
برای تخلیه باید چیکار کنم ؟ چقدر طول میکشه ؟

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
سلام
ما نت مخابرات داشتیم که خط به اسم مادرم هست
امروز رفته بود برای قطع رانژه که از داتک بگیریم و بهش گفته بودن تمام خط های مرکز فیبر میشن و امکان گرفتن سرویس از شرکتای دیگه وجود نداره و فقط باید از مخابرات سرویس بگیرین. VDSL هم میتونین بگیرین ...

چه مسخره بازی جدیدیه؟ :| الان یعنی نمیتونیم از جایی نت بگیریم جز مخابرات آشغال؟

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
سلام
امروز رفته بود برای قطع رانژه که از داتک بگیریم و بهش گفته بودن تمام خط های مرکز فیبر میشن و امکان گرفتن سرویس از شرکتای دیگه وجود نداره و فقط باید از مخابرات سرویس بگیرین. VDSL هم میتونین بگیرین ...

قرار شده که شاتل و های وب هم بتونند روی فیبر سرویس بدند . بعضی جاها هم میدند ولی اکثر مراکز فعلا امکان پذیر نیست .

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
قرار شده که شاتل و های وب هم بتونند روی فیبر سرویس بدند . بعضی جاها هم میدند ولی اکثر مراکز فعلا امکان پذیر نیست .
باهاشون تماس گرفتم گفتن که نمیتونن تو هیچ مرکزی :|
میگن فعلا در حد حرفه و ممکنه تا آخر امسال یا سال بعد طول بکشه

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
سلام

کدوم مرکز هستید؟
امروز رفته بودم تخلیه کنم تا از پیشگامان بگیرم، دقیقا همینو به من هم گفتند.
گفتند تا یک ماه دیگه فیبر میشه. نکنه دروغ بگند؟

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
کدوم مرکز هستید؟
امروز رفته بودم تخلیه کنم تا از پیشگامان بگیرم، دقیقا همینو به من هم گفتند.
گفتند تا یک ماه دیگه فیبر میشه. نکنه دروغ بگند؟
سعادتمند. منطقه 2 ...
خود مخابرات که میگه ما فیبر کردیم و برای isp ها نمیصرفه تا رو فیبر سرویس بدن. isp هام به رگولاتوری شکایت کردن و منتظرن بررسی شه چون مخابرات با اینکار عملا داره انحصاری میکنه و به سرعت داره همه مراکز مخابراتی تهرانو فیبر میکنه که آخرشم نجر به ورشکستگی isp ها میشه!

حالا شایعه کرده بودن های وب و شاتل رو فیبر سرویس میدن. از جفتشون پرسیدم گفتن پیگیریاشو کردیم اما معلوم نیست کی جواب بده و مشکل حل شه.

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
سعادتمند. منطقه 2 ...
خود مخابرات که میگه ما فیبر کردیم و برای isp ها نمیصرفه تا رو فیبر سرویس بدن. isp هام به رگولاتوری شکایت کردن و منتظرن بررسی شه چون مخابرات با اینکار عملا داره انحصاری میکنه و به سرعت داره همه مراکز مخابراتی تهرانو فیبر میکنه که آخرشم نجر به ورشکستگی isp ها میشه!

حالا شایعه کرده بودن های وب و شاتل رو فیبر سرویس میدن. از جفتشون پرسیدم گفتن پیگیریاشو کردیم اما معلوم نیست کی جواب بده و مشکل حل شه.

من شهید زارعی هستم. منطقه 22
از قراردادهای قدیمی نامحدود مخابرات دارم، سرعت 2 مگابیت با پینگ 120 تا 140
بد نیست، اما همه از پیشگامان تعریف میکردند و میخواستم به جاش از پیشگامان بگیرم.
اون مسئولی که اونجا بود گفت تا آخر سال قراره همه فیبر بشن و اگر هم از جای دیگه اینترنت میگیرم ماهانه شارژ کنم که اگر فیبر شد پولم هدر نره.

• Like
Reactions: Sony+

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
من شهید زارعی هستم. منطقه 22
از قراردادهای قدیمی نامحدود مخابرات دارم، سرعت 2 مگابیت با پینگ 120 تا 140
بد نیست، اما همه از پیشگامان تعریف میکردند و میخواستم به جاش از پیشگامان بگیرم.
اون مسئولی که اونجا بود گفت تا آخر سال قراره همه فیبر بشن و اگر هم از جای دیگه اینترنت میگیرم ماهانه شارژ کنم که اگر فیبر شد پولم هدر نره.
سلام شهید زارعی من شهید توکلی هستم. شما طبقه چندم بهشتی؟ :D
------------------
اگه کلا بخاد فیبر بشه شرکتها ورشکست میشن پس اونا نمیذارن اینجور بشه یا اگرم اینجور بشه باس بتونن نت بدن و از انحصار مخابرات بیرون بیاد.فقط بدیش اینه اون دانلود نامحدود یا شبانه نا محدود داره به تاریخ می پیونده و هیچکی حواسش نیست و انقدر سر این نت مسخره بازی در میارن که اصل کاریا یادمون میره.مردک بی شعور زنگ زدم شکایات مخابرات میگم چرا شبانه حذف شده این چه نامحدودیه که اینجوره و اینا.برگشته میگه نت دانلودی میخوای چیکار میگم فیلم دانلود میکنم برنامه دانلود میکنم و بازی.
خوب بازی نکن ، برنامه و فیلم هم میتونی DVD بخری.اینم شد جواب؟!!!
میگه همه راضی هستن تک و توک ناراضین.همه وقتی واسه یه تلگرام رفتن نت میخان 3 گیگ هم زیادشونه ما که کاربری بیشتر داریم دهنمون سرویسه

• Like
Reactions: kamkar

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
من پارسال از پارس انلاین استفاده میکردم ولی چون مخابرات منطقمون مشکل داشت یسالی بود کلا استفاده نمیکردم.الان بخوام دوباره استفاده کنم سرویسو از رو خط برداشتن درسته؟چیکار کنم که بخوام دوباره سرویس بگیرم مودمی که پارسال استفاده میکردمو دارم هنوز.کسی میتونه راهنمایی کنه؟

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
من پارسال از پارس انلاین استفاده میکردم ولی چون مخابرات منطقمون مشکل داشت یسالی بود کلا استفاده نمیکردم.الان بخوام دوباره استفاده کنم سرویسو از رو خط برداشتن درسته؟چیکار کنم که بخوام دوباره سرویس بگیرم مودمی که پارسال استفاده میکردمو دارم هنوز.کسی میتونه راهنمایی کنه؟
زنگ بزن پارس آنلاین بگو مشترک قدیمیشون بودی و همون یوزر نیم پسورد رو برات فعال بکنن و خط رو رانژه بکنن (پنجاه پنجاه هست شاید هنوز رانژه باشه ، اگر از جا دیگه سرویس نگرفته باشید.) آماده شد وصل کن اگر یوزر نیم پسوردت عوض نشده باشه همون مودمو بزن کار کن وگرنه تلفی ازشون راهنمایی بگیر دوباره تنظیم کن مودمتو

• Like
Reactions: robb stark

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر