بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

jimrakotest

کاربر سایت
Sep 12, 2017
71
من به دلایل شرایط خط فقط می‌تونم از خود مخابرات و آسیاتک سرویس بگیرم. مخابرات دیگه کلاً نامحدود شبانه رو برداشته و این وضعیت کفاف من رو نمی‌ده چون عملاً با مصرف نکردن تو یه هفته حدود 10 گیگ مصرف داشتم!
حالا سؤالی که دارم اینه که وضعیت سرعت توی بازۀ شبانۀ آسیاتک چه جوریه؟ وضعیت پینگ چطور؟
آسیاتک هم جدیدا از ساعت 2 تا 8 صبح طرح ویژه داره یعنی هر قدر که حجم داشته باشی میتونی دوبرابر توی این ساعات دانلود کنی ... مثلا اگر 4 گیگ حجم داشته باشی 8 گیگ توی این ساعات میتونی دانلود کنی ! ... از گیگ باکس هم میتونی استفاده بکنی که در واقع حجمی رو توی بازه ای زمانی به شما میده که میگه مثلا این حجم رو باید تا فلان مدت تموم کنی و اگر نکنی میپره ...کلا از نظر قیمت و حجم و اینا بهترین کار اینه که تو از جشنواره های اسیاتک استفاده بکنی و بگی فعال کنن مثلا یک ساله و بعدش هر موقع خواستی و نیاز به حجم داشتی گیگ باکس هم روش بزنی و استفاده بکنی ! آسیاتک نامحدود شبانه هم تا جایی دیدم نداره و اینترنت نامحدود کلی داره که اگر کمی اطلاعات داشته باشی میدونی شرکت های اینترنتی کلا کیفیت طرح های تمام نامحدود خودشون رو عمدا پایین میارن تا افراد از اینترنت حجمی استفاده بکنن ... پینگ اگر بگی برات حالت گیمینگ رو فعال بکنن خب خوبه و مشکلی نداره ولی خب باز پینگ و کیفیت اینترنت در هر شهر و هر منطقه با مناطق دیگه فرق داره ... شما برو سراغ شرکت آسیاتک شهرتون و بگو آدرس یکی از مترکینشون رو که اینترنت داره و طرح گیمینگ براش فعاله بهت بدن و برو پینگش رو ببین ... اگر راضی بودی برو سراغ آسیاتک !

• Like
Reactions: sina_unl

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
آسیاتک هم جدیدا از ساعت 2 تا 8 صبح طرح ویژه داره یعنی هر قدر که حجم داشته باشی میتونی دوبرابر توی این ساعات دانلود کنی ... مثلا اگر 4 گیگ حجم داشته باشی 8 گیگ توی این ساعات میتونی دانلود کنی ! ... از گیگ باکس هم میتونی استفاده بکنی که در واقع حجمی رو توی بازه ای زمانی به شما میده که میگه مثلا این حجم رو باید تا فلان مدت تموم کنی و اگر نکنی میپره ...کلا از نظر قیمت و حجم و اینا بهترین کار اینه که تو از جشنواره های اسیاتک استفاده بکنی و بگی فعال کنن مثلا یک ساله و بعدش هر موقع خواستی و نیاز به حجم داشتی گیگ باکس هم روش بزنی و استفاده بکنی ! آسیاتک نامحدود شبانه هم تا جایی دیدم نداره و اینترنت نامحدود کلی داره که اگر کمی اطلاعات داشته باشی میدونی شرکت های اینترنتی کلا کیفیت طرح های تمام نامحدود خودشون رو عمدا پایین میارن تا افراد از اینترنت حجمی استفاده بکنن ... پینگ اگر بگی برات حالت گیمینگ رو فعال بکنن خب خوبه و مشکلی نداره ولی خب باز پینگ و کیفیت اینترنت در هر شهر و هر منطقه با مناطق دیگه فرق داره ... شما برو سراغ شرکت آسیاتک شهرتون و بگو آدرس یکی از مترکینشون رو که اینترنت داره و طرح گیمینگ براش فعاله بهت بدن و برو پینگش رو ببین ... اگر راضی بودی برو سراغ آسیاتک !
آدرس کسی رو که قاعدتاً نمی‌دن. بعدم حالا اونا دادن آدرس رو، من برم در خونۀ مردم بگم سلام پینگتون در چه حاله؟:D فحش نمیدن بهم؟
الان اینجا واسه شیراز دو جور سرویس ارائه شده تو سرعتها و حجمهای مختلف. یه مدل مثلاً یه ماهه با سرعت 8 مگابیت با 4 گیگ حجم قابل استفاده و یه مدل دیگه دقیقاً همینه ولی یه نامحدود از ساعت 2 تا 8 هم داره. الان این سرویسهایی که نامحدود هم اضافه دارن، طبق چیزی که شما میگی مثل پارس آنلاین نامحدود دکوریه (درست متوجه شدم؟) ولی با این تفاسیر همون سرعت عادی خریداری شده رو تو این فاصلۀ زمانی نامحدود میده (مثل سابقاً مخابرات) یا مثل شاتل سرعت رو میاره پایین؟
این گیگ باکسها که میگید هم جز اون جریان استفادۀ شبانه حسابه؟ یعنی من یه گیگ باکس 100 گیگی بخرم، 200 گیگ امکان دانلود شبانه اضافه میشه؟

• Like
Reactions: le0_1O

jimrakotest

کاربر سایت
Sep 12, 2017
71
آدرس کسی رو که قاعدتاً نمی‌دن. بعدم حالا اونا دادن آدرس رو، من برم در خونۀ مردم بگم سلام پینگتون در چه حاله؟:D فحش نمیدن بهم؟
الان اینجا واسه شیراز دو جور سرویس ارائه شده تو سرعتها و حجمهای مختلف. یه مدل مثلاً یه ماهه با سرعت 8 مگابیت با 4 گیگ حجم قابل استفاده و یه مدل دیگه دقیقاً همینه ولی یه نامحدود از ساعت 2 تا 8 هم داره. الان این سرویسهایی که نامحدود هم اضافه دارن، طبق چیزی که شما میگی مثل پارس آنلاین نامحدود دکوریه (درست متوجه شدم؟) ولی با این تفاسیر همون سرعت عادی خریداری شده رو تو این فاصلۀ زمانی نامحدود میده (مثل سابقاً مخابرات) یا مثل شاتل سرعت رو میاره پایین؟
این گیگ باکسها که میگید هم جز اون جریان استفادۀ شبانه حسابه؟ یعنی من یه گیگ باکس 100 گیگی بخرم، 200 گیگ امکان دانلود شبانه اضافه میشه؟
آره 200 گیگ شبانه 2 تا 8 میتونید دانلود کنید اگر روی تعرفه ی شما طرح ویژه فعال باشه ! ... نامحدود ها کالا دکوری هستن و فقط نامحدودهایی که قیمت نجومی و بالا دارن خوبن ! ... من خودم تصمیم داشتم از اسیاتک برم شاتل ... رفتم شرکت شاتل و گفتم آدرس جایی که مشترکشون حالت گیمینگ داره رو بهم بدن و من برم ببینم ... اونا هم دادن و رفتم و دیدم ! ... قرار نیست که همیشه آدرس خونه بدن ... مغازه ها و خیلی از افراد حقوقی دارن از طرح گیمینگ استفاده میکنن ! ... تازه اگر آدرس منزل هم داشته باشی چرا باید اونا بهت فحش بدن ؟! ... شما یک سوال از اشخاصی دارین که دارن از طرح استفاده میکنن و خیلی هم طبیعی هست .... چون ممکنه خوده شرکت مثلا آسیاتک روی سیستم هاشون پینگ خوبی داشته باشن ولی به مشترکین این کیفیت رو ندن برای همین میگم باید از مشترکین پرسید و متوجه شد ... تازه اونی که سرویس گیمینگ رو گفته براش فعال کنن مطمئن باش خیلی به بحث در مورد پینگ علاقه داره و براش مهم بوده که فعالش کرده !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: sina_unl

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
آره 200 گیگ شبانه 2 تا 8 میتونید دانلود کنید اگر روی تعرفه ی شما طرح ویژه فعال باشه ! ... نامحدود ها کالا دکوری هستن و فقط نامحدودهایی که قیمت نجومی و بالا دارن خوبن ! ... من خودم تصمیم داشتم از اسیاتک برم شاتل ... رفتم شرکت شاتل و گفتم آدرس جایی که مشترکشون حالت گیمینگ داره ور بهم بدن و من برم ببینم ... اونا هم دادن و رفتم و دیدم ! ... قرار نیست که همیشه آدرس خونه بدن ... مغازه ها و خیلی از افراد حقوقی دارن از طرح گیمینگ استفاده میکنن ! ... تازه اگر آدرس منزل هم داشته باشی چرا باید اونا بهت فحش بدن ؟! ... شما یک سوال از اشخاصی دارین که دارن از طرح استفاده میکنن و خیلی هم طبیعی هست . حالا اگر مثلا یکی روابط اجتماعی ضعیفی داره این یه بحث دیگه هست
ممنون.
نامحدود شبانۀ مخابرات واقعاً خیلی خوب بود. با همون سرعت عادی سرویس دانلود انجام میشد و اگه خیلی پیگیر بودی میشد ماهی 400-500 گیگ شبانه دانلود کنی!
البته تلفیق مصرف شبانه و روزانۀ من 150 تا 200 گیگ در ماه بود. الان که مخابرات شبانه رو برداشته با وجود اینکه من مصرفم رو کم کردم هزینه‌هام از 40-50 تومن در ماه میرسه به 140-150 تومن در ماه!
شبانۀ همراه اول و ایرانسل رو هم تست کردم، با اینکه آنتن مخابراتی تو 50 قدمی اتاقمه ولی یه نوسانهای عجیب و غریبی تو سرعت دارن.
شاتل به زور شبی 2-3 گیگ میشد با شبانه‌ش دانلود کرد :| ولی یه آب باریکه‌ای بود بهرحال
پارس آنلاین هم خودم نداشتم ولی یکی دو سال پیش یکی از بچه ها شبانه‌ش رو گذاشته بود واسه دانلود، صبح بیدار شده بود دیده بود دیگه ترافیک نداره:D

• Like
Reactions: jimrakotest

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
واقعآ باید برای شرکتی مثل های وب تاسف خوردو بس
تو سال 96 برای اینکه طرحت فعال باشه کارت دانشجویی مجوز کار یا کارت پرسنلی میخوان .. من نمیدونم این چه فازیه . این کارا واسه سال 88 به قبل بود
حالا این به کنار من نویزی با آسیاتک نداشتم و SNR خطم عالی بود .. ولی روی های وب افتضاح شد
همون بسته ایرانسل استفاده کنم خیلی بهتره هم سرعت هم این که این بازیارو نداره

jimrakotest

کاربر سایت
Sep 12, 2017
71
به پشتیبانی گفتید ؟ من که گفتم بهم جواب دادن مشکلی نیست .
تقریبا اینترنت تمامی اپراتورها دچار قطع و وصل و شرایط بد شده ! ... من هم زنگ زدم به پشتیبانی آسیاتک و گفتم اینترنت کرمان و اطراف اون به صورت کلی اطلاع دارم دچار مشکل شده و تایم اوت و قطعی زیاد شده چند روزه ماجرا چیه ؟ ... اون هم همش گفت شماه تلفنتون رو بدین و منم گفت آقای محترم دارم میگم اینترنت کلی دچار مشکل شده میخوایین چی رو بررسی کنید و خلاصه آخر هم جوابی نداد . البته نا گفته هم نماند که به نظرم بعد از این مشکلات به احتمال زیاد وضعیت اینترنت بهتر میشه چون برای اولین بار بنده بعد از رفع شدن مشکلات به صورت موقت پینگم توی بازی اورواچ روی 90 واقعی رفت ! ... ایشلاا که خیره

• Like
Reactions: dargon9090

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
سلام دوستان نظرتون درباره نت اسیاتک چیه ؟
قطعی داره ؟
پینگ واس بازی خوبه ؟
بنده تهران هستم!
کدوم تعرفه هاش خوبه !؟
پیشاپیش تشکر از پاسخ :)

jimrakotest

کاربر سایت
Sep 12, 2017
71
سلام دوستان نظرتون درباره نت اسیاتک چیه ؟
قطعی داره ؟
پینگ واس بازی خوبه ؟
بنده تهران هستم!
کدوم تعرفه هاش خوبه !؟
پیشاپیش تشکر از پاسخ :)
سلام.
مدت زیادی هست که آسیاتک دارم و از نظر قطعی و این حرفها مشکل خاصی باهاش نداشتم و خیلی خوب بوده
پینگ واسه بازی برای من که خیلی خوب بوده و یکی از نکاتی که به نظرم در مورد آسیاتک خوبه اینه که پینگ یکنواختی داره و بالا پایین نمیشه !... بهشون بگید براتون سرویس گیمینگ رو فعال بکنن تا پینگ بهتری داشته باشین برای بازی
تعرفه هاش به خودتون بر میگرده برای اول کار میتونید از جشنواره های آسیاتک استفاده بکنین که معمولا حجم بالایی رو با مبالغ قابل قبول میدن ... من معمولا اینترنت شهاب میگیرم با طرح ویژه از 2 تا 8 صبح ! ... منظور از طرح ویژه هم اینه که در این ساعات یعنی 2 تا 8 صبح میتونین دو برابر حجم اینترنتی که دارین دانلود انجام بدین . یعنی اگر مثلا یک فایل یک گیگابایتی رو دانلود بکنید در ساعات طرح ویژه از حجم شما فقط نیم گیگ کم میشه !... اگر دانلود هم لازم داشتین میتونید از گیگ باکس استفاده بکنین که معمولا حجمی بالا رو در بازه ای زمانی مثلا 10 روزه و یا بیشتر میده و شما توی این مدت باید اون حجم رو دانلود کنید و اگر نکردید حجم میپره ... قیمت گیگ باکس هم بدک نیست و پایینه تقریبا
در ضمن من سیرجان هستم و تهران نیستم ولی من راضیم

• Like
Reactions: mortal10

jimrakotest

کاربر سایت
Sep 12, 2017
71
اینترنت آسیاتک امروز پینگ من خیلی بالا هست با دی ان اس های معروف ... 250 اینا بهم میده ! ... دوستان دیگه در آی اس پی های دیگه پینگشون چطوره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر