بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
ظاهرا دیگه تمام سرویس دهنده ها نت شبانرو حذف کردن یه سریا هم مثل اسیاتک زرنگی کردن اسمشو به بسته ویژه تغییر دادن ملت اشتباها بخرن و بعد از اینکه دیدن حجمشون سریع تموم شد مجبورشن دوباره حجم بخرن:|
نت منم حدود 1 ماه دیگه زمانش تموم میشه با اینکه پینگ فوق العاده ای میده ولی مجبورم عوضش کنم شبانه رایگان رو حذف کردن حجم هم گرون میفروشن
الان بین سرویس دهنده ها کدومشون حجم های زمان دار یا همون بسته های فشفشه دارن؟ های وب بسته های حجمی خوبی داره 50گیگ یک ماهه 30ت ولی خود سرویسای حجمیش سرعت ثابت ندارن همرو زده از 1 تا 16مگ معلوم نیست فقط رو 1مگ هست یا بالاتره اینجا که 2تا16 گرفتم فقط 2مگه یک کیلوبایت هم بالاتر نمیره
بقیه سایتا مثل شاتل و اسیاتک توی خود سایتشون چیزی نزدن کسایی که سرویس میگیرن و به پنل دسترسی دارن چنین بسته هایی رو ارائه میدن؟ اگر ارائه میدن لیستش رو بذارید.
سلام، توی تهران کدوم آی اس پی رو پیشنهاد میکنین الان؟ نظر خودم بیشتر روی های وب و شاتل هست اما نمیدونم توی تهران چطوره سرویس دهیشون. اینجا اسیاتک دارم نسبتا راضیم، شبا رایگان 2 الی هشتش راحت 5-6 گیگ دانلود میکردم با یه سرویس 30-40 تومنیش، دنبال یه ای اس پی هستم که همچین سرویس داشته باشه، یعنی یه سرویس محدود سریع داشته باشه که رایگان شبانه هم داشته باشه و بتونم راحت دانلود کنم شبا، و روزا هم باهاش کار کنم، + یه چیزایی مثل فشفشه یا گیگ باکس داشته باشه که بتونم 50 گیگی رو ارزون بخرم برای هر ماه.
همه سرویس دهنده ها نت شبانشون رو حذف کردن اسیاتک هم تغییرش داده به بسته ویژه و 5گیگ ترافیک بین الملل 10گیگ ترافیک داخلی بهتون میده که بعد از تموم شدنش حجم خودتون کم میشه (پستای بالارو چک کنید)

• Like
Reactions: leonk13

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
ظاهرا دیگه تمام سرویس دهنده ها نت شبانرو حذف کردن یه سریا هم مثل اسیاتک زرنگی کردن اسمشو به بسته ویژه تغییر دادن ملت اشتباها بخرن و بعد از اینکه دیدن حجمشون سریع تموم شد مجبورشن دوباره حجم بخرن:|
نت منم حدود 1 ماه دیگه زمانش تموم میشه با اینکه پینگ فوق العاده ای میده ولی مجبورم عوضش کنم شبانه رایگان رو حذف کردن حجم هم گرون میفروشن
الان بین سرویس دهنده ها کدومشون حجم های زمان دار یا همون بسته های فشفشه دارن؟ های وب بسته های حجمی خوبی داره 50گیگ یک ماهه 30ت ولی خود سرویسای حجمیش سرعت ثابت ندارن همرو زده از 1 تا 16مگ معلوم نیست فقط رو 1مگ هست یا بالاتره اینجا که 2تا16 گرفتم فقط 2مگه یک کیلوبایت هم بالاتر نمیره
بقیه سایتا مثل شاتل و اسیاتک توی خود سایتشون چیزی نزدن کسایی که سرویس میگیرن و به پنل دسترسی دارن چنین بسته هایی رو ارائه میدن؟ اگر ارائه میدن لیستش رو بذارید.

همه سرویس دهنده ها نت شبانشون رو حذف کردن اسیاتک هم تغییرش داده به بسته ویژه و 5گیگ ترافیک بین الملل 10گیگ ترافیک داخلی بهتون میده که بعد از تموم شدنش حجم خودتون کم میشه (پستای بالارو چک کنید)

عه :| همین سرویس منم دو سه روزش مونده بود تموم بشه و همین چند روز پیش که حجمش تموم شد احساس کردم یکم زود یهویی تموم شد! منتهی چون دارم نقل مکان میکنم دیگه سرویس نامحدود خریدم برای خونه واسه استفاده بابا و بقیه.

----------------

پس لطفا یه ای اس پی توی تهران معرفی کنید که محدودش سرعت خوبی داشته باشه و بسته های گیگ با قیمت مناسب بفروشه، سرعت و حجم برام مهمه پینگ اهمیت خاصی نداره واسم، و البته پشتیبانیشم خوب باشه و قطعی نداشته باشه :D

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
عه :| همین سرویس منم دو سه روزش مونده بود تموم بشه و همین چند روز پیش که حجمش تموم شد احساس کردم یکم زود یهویی تموم شد! منتهی چون دارم نقل مکان میکنم دیگه سرویس نامحدود خریدم برای خونه واسه استفاده بابا و بقیه.

----------------

پس لطفا یه ای اس پی توی تهران معرفی کنید که محدودش سرعت خوبی داشته باشه و بسته های گیگ با قیمت مناسب بفروشه، سرعت و حجم برام مهمه پینگ اهمیت خاصی نداره واسم، و البته پشتیبانیشم خوب باشه و قطعی نداشته باشه :D
نامحدود چه سرعتي و چه قيمت گرفتيد؟
سرويساي نامحدود فقط ٢تا٦مگشون بدرد بخور هستن كه حدود ٤٠٠ اگه اشتباه نكنم قيمتش بود
دليلشم اينه كه بعد از اتمام حجم سرعتش به كمترين سرعت تايين شده كاهش پيدا ميكنه و ٢مگ بهتون ارائه ميده كه ميشه ٢٠٠ و خورده اي كيلوبايت بر ثانيه

اگر موردي داشتم كه خودم سوال نميپرسيدم :D هاي وب بسته هاي خوبي داره منتها از يه سري جهات بدردم نميخورن
منتظرم ببينم قيمت بسته هاي حجمي بقيه سرويس دهنده ها چجوريه تا تصميم بگيرم

• Like
Reactions: leonk13

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
نامحدود چه سرعتي و چه قيمت گرفتيد؟
سرويساي نامحدود فقط ٢تا٦مگشون بدرد بخور هستن كه حدود ٤٠٠ اگه اشتباه نكنم قيمتش بود
دليلشم اينه كه بعد از اتمام حجم سرعتش به كمترين سرعت تايين شده كاهش پيدا ميكنه و ٢مگ بهتون ارائه ميده كه ميشه ٢٠٠ و خورده اي كيلوبايت بر ثانيه

اگر موردي داشتم كه خودم سوال نميپرسيدم :D هاي وب بسته هاي خوبي داره منتها از يه سري جهات بدردم نميخورن
منتظرم ببينم قيمت بسته هاي حجمي بقيه سرويس دهنده ها چجوريه تا تصميم بگيرم

نامحدود از اسیاتک یه سرویس 60 هزار تومنی ی ماهه گرفتم حدود 50 کیلوبایت سرعت دانلودش هست، آشغال به تمام معناس ولی، توی دانلود بدک نیس اما توی کاربری عادی واقعا اذیت میکنه، یه اینستا یا 9گگ گردی عادی نمیشه باهاش انجام داد.

از اسیاتک قبلا شدید راضی بودم، یه 20گیگ محدود میگرفتم یه ماه جواب میداد سرعت هم کامل بالا، شبا هم راحت 5 گیگ دانلود میکردم رایگان شبانه حداقلش، حتی قبلا بهتر از اینم بود فک کنم، این اواخر 2گیگ بود و مجبور بودم گیگ باکس بخرم بازم میصرفید، اما دیگه شبانه نباشه فک نکنم ارزش داشته باشه. تا جایی که دیدم های وب کیفیت بهتری داره و بسته های گیگش نسبتا با صرفه تر از بقیس، حالا تا که نظر بقیه چی باشه.

ویژگی های منفی های وب چیه؟ یه دوره توی تبریز قطعیش یکم زیاد بود انگار، حالا تهران رو نمیدونم.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اساتیدپارس انلاین توی لیست بازیهاشون فیفا17 رو نذاشتن ولی فیفا 16 و15 هست الان من بسته گیم رو فعال کنم و بخرم فیفا17 برام نامحدود نیست؟

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
اساتیدپارس انلاین توی لیست بازیهاشون فیفا17 رو نذاشتن ولی فیفا 16 و15 هست الان من بسته گیم رو فعال کنم و بخرم فیفا17 برام نامحدود نیست؟
خیر
اینا هیچ کدوم از بازی های روز رو نذاشتن.
Gta sa :|
Bf 4 :|
آخه امثال این چه مصرفی داره :|

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
خیر
اینا هیچ کدوم از بازی های روز رو نذاشتن.
Gta sa :|
Bf 4 :|
آخه امثال این چه مصرفی داره :|
پروفایل گیمینگ سرعت دانلود رو کاهش میده پینگ كاهش پیدا میکنه
با چیزی که تو سایتاشون دیدم بنظر های وب از همه بصرفه تر هست بعد از اتمام سرویس فعلیم احتمالا همین های وب میگیرم توی سایتشون زده 99ت سرویس 3ماهه با 90گیگ حجم

آخرین ویرایش:

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
پروفایل گیمینگ سرعت دانلود رو کاهش میده پینگ افزایش پیدا میکنه
با چیزی که تو سایتاشون دیدم بنظر های وب از همه بصرفه تر هست بعد از اتمام سرویس فعلیم احتمالا همین های وب میگیرم توی سایتشون زده 99ت سرویس 3ماهه با 90گیگ حجم
یه سوال دیگم این که این پروفایل گیمینگ رو میشه هر لحظه از پنل فعال و غیرفعال کرد یا نه؟

s.j-rez

کاربر سایت
Aug 5, 2011
490
نام
ساجد
یه سوال دیگم این که این پروفایل گیمینگ رو میشه هر لحظه از پنل فعال و غیرفعال کرد یا نه؟
دقت کنید که های وب پروفایل گیمینگ نداره !
پروفایل گیمینگ هم برای فعال سازی یا غیر فعال سازی باید با بخش پستیبانی شرکتی که داره تماس بگیرید.

• Like
Reactions: Cr3diT0r

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر