بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Max Payne Pay

کاربر سایت
Aug 1, 2014
1,799
نام
ابراهیم
دوستان کسی خبر داره دانلود شبانه چطور پیش میره و جریانش چیه؟ISP هایی مثل آسیاتک و شاتل هم ممکنه حذفش کنن ینی؟
دلمون خوش بود که از سایتایی که خود ISP ها ادراش میکنن دانلود کنیم که اونم نصف فایلاش لینکشون به دستور کارگروه حذف شده :|
و در ضمن کسی اینجا آسیاتک سرعت 16 مگ گرفته تا حالا؟
سرعت دانلود شبانش چطوره به 2 مگ میرسه؟

isapor1234

کاربر سایت
Mar 31, 2016
257
نام
امیر
دوستان کسی خبر داره دانلود شبانه چطور پیش میره و جریانش چیه؟ISP هایی مثل آسیاتک و شاتل هم ممکنه حذفش کنن ینی؟
دلمون خوش بود که از سایتایی که خود ISP ها ادراش میکنن دانلود کنیم که اونم نصف فایلاش لینکشون به دستور کارگروه حذف شده :|
و در ضمن کسی اینجا آسیاتک سرعت 16 مگ گرفته تا حالا؟
سرعت دانلود شبانش چطوره به 2 مگ میرسه؟

بستگی به منطقه تون داره چقدر پهنای باند اختصاص میدن مثلا تو اهواز یه جا سرعت دانلود 2 مگابایته یجا 400 کیلوبایته (اگه دان کنی سرعتت رو کم نمیکنن ولی همینی که هست میمونه مثلا 128 بخری یا 1024 ) شاتل بگیر خوبه شاتلند جشنواره میزاره 10.000 تومن تمام بازیهارو هم داره رایگان شب و روز میتونی دان کنی خیلی بدرد من خورد حداقل ارزونتر از ایرانسل و همراه اوله برا من :|
دانلود شبانه اش هم فقط از 3 تا 8 دیگه بستگی به سرعتت داره که با روز فرقی نمیکنه (قبلنا سرعت دانلود رایگان از روز کمتر بود ولی الان اینطور نی)

Max Payne Pay

کاربر سایت
Aug 1, 2014
1,799
نام
ابراهیم
بستگی به منطقه تون داره چقدر پهنای باند اختصاص میدن مثلا تو اهواز یه جا سرعت دانلود 2 مگابایته یجا 400 کیلوبایته (اگه دان کنی سرعتت رو کم نمیکنن ولی همینی که هست میمونه مثلا 128 بخری یا 1024 ) شاتل بگیر خوبه شاتلند جشنواره میزاره 10.000 تومن تمام بازیهارو هم داره رایگان شب و روز میتونی دان کنی خیلی بدرد من خورد حداقل ارزونتر از ایرانسل و همراه اوله برا من :|
دانلود شبانه اش هم فقط از 3 تا 8 دیگه بستگی به سرعتت داره که با روز فرقی نمیکنه (قبلنا سرعت دانلود رایگان از روز کمتر بود ولی الان اینطور نی)
اخه مشکلم اینه توانایی عوض کردن ISP رو فعلا ندارم و این برنامه ام برای دانلودم کوتاه مدته برای همین یکی دو ماه باقی موندس
پارسالم گرفته بودم از همین اسیاتک منتها 2 مگ بود از بعضی سرورا سرعت 1 مگ بود بعضیا 200.
تازه همون سرورا هم از ماهای بعد 200 شدن :|
حالا دانلود شبانه 1-2 مگ هم باشه خوبه مشکل اینه حرف از حذف کردنش هست.
چشمم به اسیا دی ال بود که اونم نصف بازیاش به دستور کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه پاک شدن رسما موندم چیکار کنم

isapor1234

کاربر سایت
Mar 31, 2016
257
نام
امیر
اخه مشکلم اینه توانایی عوض کردن ISP رو فعلا ندارم و این برنامه ام برای دانلودم کوتاه مدته برای همین یکی دو ماه باقی موندس
پارسالم گرفته بودم از همین اسیاتک منتها 2 مگ بود از بعضی سرورا سرعت 1 مگ بود بعضیا 200.
تازه همون سرورا هم از ماهای بعد 200 شدن :|
حالا دانلود شبانه 1-2 مگ هم باشه خوبه مشکل اینه حرف از حذف کردنش هست.
چشمم به اسیا دی ال بود که اونم نصف بازیاش به دستور کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه پاک شدن رسما موندم چیکار کنم

بهشون ایمیل بده ببین لینک رو دارن یا نه چون معمولا حذف نمیکنن از رو سرور
دانلودها یه ایمیل گذاشته واسه پشتیبانی فنی من قبلن ازشون درخواست لینک بازی رو کردم واسم فرستادن :D

Max Payne Pay

کاربر سایت
Aug 1, 2014
1,799
نام
ابراهیم
بهشون ایمیل بده ببین لینک رو دارن یا نه چون معمولا حذف نمیکنن از رو سرور
دانلودها یه ایمیل گذاشته واسه پشتیبانی فنی من قبلن ازشون درخواست لینک بازی رو کردم واسم فرستادن :D
اره همینکارو کردم،2-3 تا ایمیل تو سایتشون بود به همه یه پیامیو دادم حالا ببینم چی میشه:D
دانلودهارو میشه وارد شد به پنل دانلودش راحت هرچی که لینکش تو پیج نیست و حذف شده گرفت ولی این آسیا دی الو نمیشه ارور 403 میده :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
بازیبازان گرامی و دانلود گران شبانه
تعرفه اینترنت سایت‌های داخلی نصف می‌شود
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از کاهش 50 درصدی تعرفه اینترنت تمامی سایت‌هایی که سرور داخلی دارند تا دو هفته آینده خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمود واعظی امروز در حاشیه بازدید از همایش تی جی سی با اشاره به کاهش 50 درصدی تعرفه اینترنت سایت‌های داخلی، اظهار کرد: با راه اندازی شبکه ملی اطلاعات در مرحله‌ی اول 100 سایت، سپس 250 سایت و در حال حاضر 510 سایت برتر داخلی از تعرفه 50 درصدی نسبت به تعرفه بین الملل استفاده کردند.

وی ادامه داد: همچنین تا دو هفته آینده تمامی سایت‌هایی که از سرورهای داخلی استفاده می‌کنند از کاهش 50 درصدی تعرفه اینترنت بهره مند خواهند شد و این موضوع در مراسم راه اندازی فاز سوم شبکه ملی اطلاعات اعلام می‌شود.
نکته بدی این خبر اینه:شرکتها قراره حتی تو تایم رایگان هم تعرفه این سایتا رو نصف حساب کنند

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
w9ut_photo_2017-07-10_12-56-32.jpg

بشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــنو و باور مَــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکُــــــــــــــــــــــــــن

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
برای پروفایل گیمینگ چیکار میکنن که پینگ میاد پایین ؟
چون ISP من هیچ ایده ای از این قضیه نداره

هیچ پروفایل گیمینگی تو پنل این عزیزان وجود نداره :)) ی بار خط رو از روی سوییچینگ مخابرات ریست می کنن همین .
تنها راه تنظیم MTU از داخل روتر خودتونه که بایدبا ISP مطرح کنید و عدد مناسب رو ست کنید .
معمولا بین 1400 تا 1500 متغیره .

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
w9ut_photo_2017-07-10_12-56-32.jpg

بشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــنو و باور مَــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکُــــــــــــــــــــــــــن
نه میدونی اینا رو باید باور کرد چون به ضرر ماست
مثلا الان تو تایم رایگان این 200 تا سایت نیم بها رو بری بازم نیم بها میزنه و رایگان نمیزنه.
بعد تازه دیروز وزیر گفته بود میخوایم اینترنت حجمی را جمع کنیم اونجوری میدونی چچقدر بد میشه
چون یه نفر ماهی یه گیگ هم استفاده نداره مجبوره بره نامحدود بگیره.
کلا هر چی که در نهایت به ضرر ماست رو باور کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر