بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,572
دوستان الان کیفیت خط من اینه و پینگم داغون.زنگ میزنم ISP میگه مشکلی نداره.به نظرتون با کم کردن پهنای پاند مشکل نویز و پینگ درست میشه ؟؟
46yi_2222.png
تو این خطا کدومش نویز و نشون میده؟

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
عوضیا پهنای باید رو از 9 مگ کردن 3 مگ، SNRـم هم از 7 اومده 6، تا 2 هم پایین اومد. Shame on you parsonline.
تنها دلیلی که مونده بودم پارس آنلاین این بود که ایرانسل 4 مگ می داد خونه ما این 9 مگ، در نتیجه پارس آنلاین می تونه با کارت بانکیم خداحافظی کنه:)

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
سلام

تا حالا شده شرکتی حجم کاربر را بیش از اون چیزی که کاربر استفاده میکنه کم بکنه؟ منظورم این نیست که مثلا چندصد مگ یهو از حجم کم بشه. منظورم اینه که مثلا شما به ازای هر یک مگی که استفاده میکنی (به فرض) یک و نیم مگ از حجمت کم بشه.

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,021
نام
Ali
با بازي دراوردن هاي جديد اسياتك چند وقتي بود دنبال يه شركت خوب بودم ، پيدا نميشه اقا پيدا نميشه ، يك از يك بدتر
ايرانسل هم با 4g گوشي كه استفاده ميكنم متاسفانه منطقه ما خوب نيست كلا
دوستان بهترين سرويس براي دانلود حجم بالا رو چه شركتي داره بنظرتون؟ خيلي ممنون ميشم راهنمايي كنيد

• Like
Reactions: James Sunderland

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام
دوستان من الان اینترنت باسرعت 2mbps دارم بعد میخواستم بدونم به طور معمول سرعت دانلود و اپلودم چقدر باید باشه. همیشه که تست میگیرم با سرورهای اروپا(لندن معمولا) دانلود 1.5mbps و اپلود 0.3mbps هست و احساس میکنم سرعت اپلودم پایینه!

درود

تو تست سرعت دانلود و آپلود رو این اعداد نشون میده یا تو idm هنگام دانلود فایل این ریت رو میزنه؟ اگه تو idm هم همین ریت دانلود رو دارید ک فوق العاده ست چون منم با نت ظاهرا 2 مگی سرعت دانلودم از سرورهای خارجی یک سوم میشه!

البته احساس میکنم به اعداد در تست بسنده کردید :D

نه اقا چخبره تو idm این سرعت:D تست با این سایتهای تست(!) و تست با ps4 همیشه این اعداد رو نمایش میده که با idm سرعت دانلود میشه تقریبا 250 kb/sec که فکر کنم درسته اما اپلود رو نمیدونم چقدر باید باشه؟
پ.ن : البته اینا مگابایت و مگابیت هم دارن که من سردر نمیارم کجا کدومه!

آخرین ویرایش:

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
سلام
دوستان من الان اینترنت باسرعت 2mbps دارم بعد میخواستم بدونم به طور معمول سرعت دانلود و اپلودم چقدر باید باشه. همیشه که تست میگیرم با سرورهای اروپا(لندن معمولا) دانلود 1.5mbps و اپلود 0.3mbps هست و احساس میکنم سرعت اپلودم پایینه!

درود

تو تست سرعت دانلود و آپلود رو این اعداد نشون میده یا تو idm هنگام دانلود فایل این ریت رو میزنه؟ اگه تو idm هم همین ریت دانلود رو دارید ک فوق العاده ست چون منم با نت ظاهرا 2 مگی سرعت دانلودم از سرورهای خارجی یک سوم میشه!

البته احساس میکنم به اعداد در تست بسنده کردید :D

• Like
Reactions: stanley

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
سلام
نه اقا چخبره تو idm این سرعت:D تست با این سایتهای تست(!) و تست با ps4 همیشه این اعداد رو نمایش میده که با idm سرعت دانلود میشه تقریبا 250 kb/sec که فکر کنم درسته اما اپلود رو نمیدونم چقدر باید باشه؟
پ.ن : البته اینا مگابایت و مگابیت هم دارن که من سردر نمیارم کجا کدومه!
سایتای تست درست میزنن، ولی همشون با مگابیت میزنن.

مثلا مال خودم، سرعت نزدیک 8 مگابیته که سرعت دانلود با IDM میشه دقیقا 1 مگابایت فیکس. سرعت آپلودم تقریبا نیم مگابیته که بین 70-80 کیلوبایت متغیره دیگه خودت حساب کن چقد میشه
سرعت آپلودت باید حدود 30-50 کیلوبایت باشه، که البته میتونی از توی سایت اسپید تست بالا سمت راست تنظیماتو بزنی و مگابیت رو به مگابایت تغییر بدی تا سرعت دانلود و آپلود واقعیت رو نشون بده.

• Like
Reactions: stanley

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
دوستان،چند وقت پیش این سیم تلفنی که تو کوچه هست و تو جعبه تقسیمن خراب شد و کلا تلفن قطع شد،بعد از اون اینترنت هم مدام همش دیسکانکت میشد و خیلی خیلی سرعت دانلودش افت کرد،بعدا که از مخابرات اومدن درستش کردن و تلفن وصل شد هنوزم اینترنت وضعش خیلی خرابه،مدام دیسکانکت میشه،نه میشه دانلود کرد نه میشه آنلاین بازی کردد،البته یکی دو باری هم بازی میبینم تلفن قطع میشه و دوباره درست میشه،آیا به نظر شما این به خاطر همینه که وضع سیم های تلفن ناپایداره؟! :/

Zakhmi_17

کاربر سایت
May 28, 2009
151
نام
فرشاد
دوستان یه برنامه ای هست که میتونه از چند منبع نت بگیره و با هم ادغام کنه, اسمش چیه؟
مثلا سیستم هم از لن نت بگیره هم از وای فای

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر