بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

G@m3r

کاربر سایت
Jan 31, 2012
346
سلام
میخوام از های وب نت بگیرم
میدونم منطقه به منطقه تو تهران فرق داره ولی در کل خدمات اشو چه طور ارزیابی می کنید؟
مخابرات دارم.سرطان به معنای واقعی کلمه.خواستم از شاتل و پارس آنلاین بگیرم که جفت شون تو منطقه ی ما پورت هاشون پر بوده و فعلن در دسترس نیستن تو منطقه ما :|

amirekhm

کاربر سایت
Nov 9, 2008
190
نام
امیر ابراهیم
تست TD-lTE اهواز تو بازی هم خوبه الان من راحت BF1 بازی میکنم ولی مودمی که 360 میفروشن محدودیت سرعت 120 Mbps داره فکر کنم ایرانسل داره زرنگی میکنه

d3e4_67.jpg
54le_5812682036.png
5844774286.png

b3jf_345.jpg

j57p_testt.jpg

• Like
Reactions: Dyrone and fori

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
سلام
بین سیستک و اواگستر و رسانه کدومشون سرویس وایرلس نامحدودش بهتره؟
کاهش سرعت دارن بعد از یه مقدار خاصی دانلود؟ کدوم پینگ بهتری میدن؟ چون قیمتاشون خیلی با هم متفاوته.
کلا بهترین اینترنت وایرلس نامحدودی که میشه گرفت از کدوم شرکته؟

Primordial

کاربر سایت
Aug 26, 2007
321
نام
امین
سلام من وقتی میخوام پینگ بگیرم این پیغام رو میده :Arrowd: مشکل از کجاست تا دیشب درست بود
برو تو قسمت My Computer بعد Properties رو انتخاب کن
Advanced system settings ----->Advanced -----> Environment Variables
بعد قسمت Path از System variables رو ادیت کن و دقیقا این رو کپی کن:
c:\windows\system32

• Like
Reactions: M@SOUD64

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
کسی اینجا Art 2 شاتل داره ؟

میخوام بدونم تا اون سقف ماهانه 20 گیگی که نوشته سرعت پیج باز کردن و دانلوذش چطوره ؟ دانلود زیاد نمیخوام بکنم چون شبا بسته 4g میزنم کارم راه میوفته

الان اکو 8 مگ دارم ولی حجم میخوره باید گیگ بخرم شبم که تا 4 صبح محدود میکنه پولم هدر میره

راهنمایی کنین ممنون میشم

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
کسی اینجا Art 2 شاتل داره ؟

میخوام بدونم تا اون سقف ماهانه 20 گیگی که نوشته سرعت پیج باز کردن و دانلوذش چطوره ؟ دانلود زیاد نمیخوام بکنم چون شبا بسته 4g میزنم کارم راه میوفته

الان اکو 8 مگ دارم ولی حجم میخوره باید گیگ بخرم شبم که تا 4 صبح محدود میکنه پولم هدر میره

راهنمایی کنین ممنون میشم

من ART 3 دارم، اگه ماه اول محدود نشی، حتما ماه بعدی محدود میشی و باید بری ART بالاتر، البته به راحتی ماه بعد میتونی باز برگردی به ART2

اون سایتهایی که سرور ایران داشته باشن بدون مشکل باز میکنه، ولی خب برنامه های دیگه مثل Instagram و Telegram خیلی کند باز میکنه با سرعت 10kb

اگه دانلودت با بسته های 4G هست به نظرم خرید ART خیلی به صرفه تره

واسه گیم هم خوبه طرح گیم رو فعال کنی پینگ روی 110 ثابته

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
من ART 3 دارم، اگه ماه اول محدود نشی، حتما ماه بعدی محدود میشی و باید بری ART بالاتر، البته به راحتی ماه بعد میتونی باز برگردی به ART2

اون سایتهایی که سرور ایران داشته باشن بدون مشکل باز میکنه، ولی خب برنامه های دیگه مثل Instagram و Telegram خیلی کند باز میکنه با سرعت 10kb

اگه دانلودت با بسته های 4G هست به نظرم خرید ART خیلی به صرفه تره

واسه گیم هم خوبه طرح گیم رو فعال کنی پینگ روی 110 ثابته

طرح گیم چیه ؟

ایستا و تلگرام رو کند کنه ب درد نمیخوره ک مصرف عادی من همین دوتاس ولی با ارت دانلود نمیخواستم بکنم دیگه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
طرح گیم چیه ؟

ایستا و تلگرام رو کند کنه ب درد نمیخوره ک مصرف عادی من همین دوتاس ولی با ارت دانلود نمیخواستم بکنم دیگه

زنگ میزنی میگی سرویس گیم رو برام فعال کنید همین!

تا قبل از محدود شدن مشکلی نداره ولی اگه محدود شدی راه حلش اینه ماوتفات بین 2 تا طرح و بدی، بری طرح بالاتر

• Like
Reactions: Uzumaki Naruto

kinjo

کاربر سایت
Dec 6, 2016
2
Email me recently when I have problems again
Hello,
Thank you for contacting Microsoft.
Are you facing the same issue with Internet Explorer?
Error Failed DNS network problem and issue is with Gmail.com.
I suggest you to refer to the answers marked as answered on the following topics argues that a similar problem.
Windows 7 DNS server is not responding
DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN – Solution’s Encyclopedia
Check to see if this helps to resolve the issue.
I hope this information is useful. Please call results and if you need further assistance or have any other queries about Windows, we are here to help you.
with respect,
Anusha

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
نام
حمید
سلام
بین سیستک و اواگستر و رسانه کدومشون سرویس وایرلس نامحدودش بهتره؟
کاهش سرعت دارن بعد از یه مقدار خاصی دانلود؟ کدوم پینگ بهتری میدن؟ چون قیمتاشون خیلی با هم متفاوته.
کلا بهترین اینترنت وایرلس نامحدودی که میشه گرفت از کدوم شرکته؟
بدون شک سیستک. سیستک سرویس گیمینگ داره. آواگستر اصلا پشتیبانیاش نمیدونن گیم چیه.
اول آواگستر داشتم الان سیستک. آوا گستر دزد به تمام معنا. سیستک حرف نداره.

• Like
Reactions: M4JiD

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
دوستان الان کیفیت خط من اینه و پینگم داغون.زنگ میزنم ISP میگه مشکلی نداره.به نظرتون با کم کردن پهنای پاند مشکل نویز و پینگ درست میشه ؟؟
46yi_2222.png

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
^^ اوضاش خیلی وخیمه دقیقا منم تا یک ماه پیش دقیقا همین طور بود! سرعتم 5 مگ بود!کل سیم ها رو عوض کردم، از تموم کابل ها رو بدقت وصل کردم یعنی دیگ هیچوره مشکل از من نبود، حتی مودم زو هم عوض کردم |: بازم مشکل تایم اوت و غیره حل نشد تا این که سرعت رو کردم 2 مگ! الان هیچ جوره مشکلی باهاش ندارم، پبنگمم هم از 140 بلاتر نمیره، اینترنتم هم از مخابرات هست! تایم اوت هم ندارم!

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
نا محدود چی خوبه ؟ ( البته گویا خلاصه میشه در مخابرات ! )

محدود ها ک حتی پاسخگوـه آپدیت بازی هاهم نیست (ماشالا همه 10 گیگ 10 گیگ آپدیت ) پیج م باز میکنی حجمت میره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر