بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
سلام.
اینترنت از مخابرات:-&:-&:-& دارم از دزدی هاش بگزریم هر دفعه مودم رو خاموش روشن میکنیم 200 -300 مگ میدزده:| هر دفعه مودم رو روشن میکنم بعد یک ربع چراغ اینترنت از قرمز به سبزمیشه...زنگ زدم 2020 گفت مودمتو عوض کن خدا شاهده 4 مودم رو عوض کردم بازم همین بود دوباره زنگ زدم 2020 گفت خط شما حتما :| نویز داره ببین بریدگی از لابلای کابل های برق و غیره رد نشده؟ ما گفتیم کار از محکم کاری عیب نداره خداتومن پول دادیم از سر در جبعه تقسیم تا پشت مودم کابل ها رو تعویز کردیم...دیدیم نه بازم چراغ اینترنت قرمزه:| بعدم دوباره زنگ زدم 2020 انچنان با پرویی جواب دادن که انگار نه انگار ما طلب کاریم:|
گفت همینه میخوای بخوا نمی خوای قطع کن:| اصلا اینترنت برای چیته؟ با نت چیکار میکنی؟ شرکت داری؟:|:|:|
بعد کلی زفت و اومد وخلاصه هزار بد ختی دیگع اونقدر بهشون زنگ زدم و بیخیالش نشدم تا باالخره مشکل حل شد:| و دیگه هیچ وقت زود چراغ قرمز نمیشه...حالا بعد دو ماه یک روش دیگه برای دزدی یاد گرفتند:|:|:| میدوندی چطوری؟ الان تا مودم رو روشن میکن همه چراغ ها سریع سبز میشن و اینترنت کار نمیکنه یعنی اون علامت تعجب میاد رو ایکن اینترنت هر کاری میکنم درست بشو نیست..در حالی که چراغ ها همه سبز هستند و زنگ میزنم به 2020 میگن اقا نت شما وصله و هیچ مشکی نداره!:|:|:| در حالی که نت قطعه!:|:|:| کسی تاا الان به این مشکل بر خورده با مخابرات؟
مخابرات افتضاح ترین اینترنت رو ارائه میده بخاطر همین حجم دزدی هاش یکی از فامیلامون ISPعوض کرد حل شد
مخابرات بدون شک دزدی حجم انجام میده

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,989
نام
احمد
مخابرات افتضاح ترین اینترنت رو ارائه میده بخاطر همین حجم دزدی هاش یکی از فامیلامون ISPعوض کرد حل شد
خدایا یکی نیست شر این دزد ها رو از سر ما کم کنه؟؟؟ خدایا مگه اینا دینشون اسلام نیست؟؟؟؟ مگه قران نخوندن؟؟؟؟؟؟/ مگه نخوندن دزدی بدترین گناه هست؟؟؟ این کار چه فرقی با دزدی داره؟؟/ این همه کلک و فن برای دزدی از حجم نت و قطعی بیش از حد اون مگه چه فرقی با کم فروشی داره؟؟؟ مگه تو قران نخوندن کم فروشی جز بزگترین گناه ها هست؟؟؟ اینا چین اصلا؟؟؟ انسان هستن؟؟؟ به اخرت ایمان دارند؟؟؟؟ چجوری مخابرات این پول ها رو میخوره؟// چرا باید اینترنت من در ماه 12 روز قطع باشه...شبا سرعت تا یک پنجم روز بیاد پایین . با این پینگ مزخرف که ب هیچ سرویسی وصل نمیشه...در روز هم کلا انچنان حجم رو میخروه میترسم مودم رو روشن کنم:| خدایا من بکش از دست این دزد ها راحت کن!

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
سلام.
اینترنت از مخابرات:-&:-&:-& دارم از دزدی هاش بگزریم هر دفعه مودم رو خاموش روشن میکنیم 200 -300 مگ میدزده:| هر دفعه مودم رو روشن میکنم بعد یک ربع چراغ اینترنت از قرمز به سبزمیشه...زنگ زدم 2020 گفت مودمتو عوض کن خدا شاهده 4 مودم رو عوض کردم بازم همین بود دوباره زنگ زدم 2020 گفت خط شما حتما :| نویز داره ببین بریدگی از لابلای کابل های برق و غیره رد نشده؟ ما گفتیم کار از محکم کاری عیب نداره خداتومن پول دادیم از سر در جبعه تقسیم تا پشت مودم کابل ها رو تعویز کردیم...دیدیم نه بازم چراغ اینترنت قرمزه:| بعدم دوباره زنگ زدم 2020 انچنان با پرویی جواب دادن که انگار نه انگار ما طلب کاریم:|
گفت همینه میخوای بخوا نمی خوای قطع کن:| اصلا اینترنت برای چیته؟ با نت چیکار میکنی؟ شرکت داری؟:|:|:|
بعد کلی زفت و اومد وخلاصه هزار بد ختی دیگع اونقدر بهشون زنگ زدم و بیخیالش نشدم تا باالخره مشکل حل شد:| و دیگه هیچ وقت زود چراغ قرمز نمیشه...حالا بعد دو ماه یک روش دیگه برای دزدی یاد گرفتند:|:|:| میدوندی چطوری؟ الان تا مودم رو روشن میکن همه چراغ ها سریع سبز میشن و اینترنت کار نمیکنه یعنی اون علامت تعجب میاد رو ایکن اینترنت هر کاری میکنم درست بشو نیست..در حالی که چراغ ها همه سبز هستند و زنگ میزنم به 2020 میگن اقا نت شما وصله و هیچ مشکی نداره!:|:|:| در حالی که نت قطعه!:|:|:| کسی تاا الان به این مشکل بر خورده با مخابرات؟
اون قسمت bold شده رو فکر کنم بار چندمه دارم از مشترکین مخابرات میشنوم !
خیلی وقت پیش بعد نقل مکان ، تصمیم گرفتم از مخابرات adsl بگیرم (با این که ساختمون قبلی اسیاتک داشتم) ولی به یک ماه نکشید که پروندشو بستم و دوباره رفتم اسیاتک با وجود مشکلاتش ! مخابرات کارشناساشون سواد درست حسابی ندارن و همیشه هم طلب کارن . اون مدت هم کارم شده بود پرداخت برای اینترنت و تعجب میکردم چرا این قدر سریع تموم میشه :|
پیشنهاد میکنم به isp های دیگه مثل شاتل و اسیاتک مهاجرت کنید یا اگر منطقتون پوشش 4g داره ، یه سیمکارت و مودم ایرانسل تهیه کنید ...

• Like

Coffee Addicted

کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
خدایا یکی نیست شر این دزد ها رو از سر ما کم کنه؟؟؟ خدایا مگه اینا دینشون اسلام نیست؟؟؟؟ مگه قران نخوندن؟؟؟؟؟؟/ مگه نخوندن دزدی بدترین گناه هست؟؟؟ این کار چه فرقی با دزدی داره؟؟/ این همه کلک و فن برای دزدی از حجم نت و قطعی بیش از حد اون مگه چه فرقی با کم فروشی داره؟؟؟ مگه تو قران نخوندن کم فروشی جز بزگترین گناه ها هست؟؟؟ اینا چین اصلا؟؟؟ انسان هستن؟؟؟ به اخرت ایمان دارند؟؟؟؟ چجوری مخابرات این پول ها رو میخوره؟// چرا باید اینترنت من در ماه 12 روز قطع باشه...شبا سرعت تا یک پنجم روز بیاد پایین . با این پینگ مزخرف که ب هیچ سرویسی وصل نمیشه...در روز هم کلا انچنان حجم رو میخروه میترسم مودم رو روشن کنم:| خدایا من بکش از دست این دزد ها راحت کن!
چرا تن به این دزدی هاشون میدی؟عوض کن راحت شی حداقل حجمت بیخود کم نشه
به نظر من جز شاتل و پارس آنلاین هیچ ISPدیگه ای نرو چون این دو شرکت پروفایل گیم میدن که پینگ میاد پاین هزینه ای هم نداره

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,592
شما احتمالا با سپنتاه کار نکردی که میگی بده
من یه پسره دو کوچه پایین تر با مخابرات دیویژن بازی کرد من با سپنتاه نتونستم
اشغال تر از سپنتاه نیست
یعنی حجم دزدی مخابرات شرف داره به کل اینترنت سپنتاه نابود
اینستا که برام فیلتره
ps app فیلتره
پینگ بالا
سرعت دانلود پایین
قعطی فراوون
امروز تست گرفتم تو psn سرعت بالا 15 کیلیوباید نمیداد واسه دانلود
هر وقت هم زنگ میزنی
مشکلی از سمت اونا نیست
یا از زیر ساخته
یا از نویز خونه
من نمیدونم این چه نویزیه که شبا درست میشه روزا خراب

+
+
+

آقا یه سوال مهم دارم
ما میخوایم خونمون و عوض کنیم بعد جای دیگه که میخوایم بریم طرف شاتل داره
و این که داره از اون مرکز مخابراتی که ما توشیم میره میگه اینترنت و میخوام
بعد به نظرتون میشه پورتشو از این مرکز مخابراتی ببره؟ یا نه؟ اصلا شدنی هست یا نه؟

• Like
Reactions: Coffee Addicted

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,989
نام
احمد
چرا تن به این دزدی هاشون میدی؟عوض کن راحت شی حداقل حجمت بیخود کم نشه
به نظر من جز شاتل و پارس آنلاین هیچ ISPدیگه ای نرو چون این دو شرکت پروفایل گیم میدن که پینگ میاد پاین هزینه ای هم نداره
متسفانه تو شهر ما فقط مخابرات اینترنت میده...لعنت به این انحصار طلبی لعنت به این دزدی ها.

• Like
Reactions: Coffee Addicted

Coffee Addicted

کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
شما احتمالا با سپنتاه کار نکردی که میگی بده
من یه پسره دو کوچه پایین تر با مخابرات دیویژن بازی کرد من با سپنتاه نتونستم
اشغال تر از سپنتاه نیست
یعنی حجم دزدی مخابرات شرف داره به کل اینترنت سپنتاه نابود
اینستا که برام فیلتره
ps app فیلتره
پینگ بالا
سرعت دانلود پایین
قعطی فراوون
امروز تست گرفتم تو psn سرعت بالا 15 کیلیوباید نمیداد واسه دانلود
هر وقت هم زنگ میزنی
مشکلی از سمت اونا نیست
یا از زیر ساخته
یا از نویز خونه
من نمیدونم این چه نویزیه که شبا درست میشه روزا خراب
آقا یه سوال مهم دارم
م................. نه؟
متسفانه تو شهر ما فقط مخابرات اینترنت میده...لعنت به این انحصار طلبی لعنت به این دزدی ها.
من عصبانیت هر دوی شما رو کاملا درک میکنم زمانی خونمون عوض شد خط خونه PCMبود چقدر عذاب کشیدم تا حل بشه برام درست نمیکردند به اندازه ی موهای سرم ازشون تو سایت ارتباطات شکایت کردم هر روز زنگ میزدن خونه،بعدش که دیگه گفتم هیچوقت زنگ نزنید وقتی نمی خواد کاری رو انجام بدید! یکسال گذشت و دوباره تماس گرفتن و گفتن مشکلتون حل شد ولی خب من دیگه اونج زندگی نمیکردم برای این سرع عملشون هم متاسفم
دیشب که داشتم با یکی گیمرهای خارجی حرف میزدم لوکزامبورگی بود بهش گفتم الان نمیتونم بیام باهات گیم بزنم پینگم 170هست اونم میگفت مگه میشه امکان نداره گفتم تو کشور من این پینگ عادیه!
گفت کجایی جواب دادم ایران گفت آهااا همون کشوری که تروریسم رو ساپورت میکنه!!!
میبیند مشکل یکی دو جا نیست اصلا توقع این رو نداشته باشید یک روزی اینترنت ایران درست بشه

• Like

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دوستان شرکت مخابرات توی شهر ما خیابون ها رو کنده و میگن فیبر نوری با پورت نمیدونم چی چی راه اندازی کردن ، ولی فیبر نوری تا توی حیاط خونمون نیست و فقط تا سر کوچه هست !!!! بهشون میگم این که توی خونه نیومده ؟ میگن اشکالی نداره !
حالا من الان شاتل دارم و پروفایل گیم هم فعال کردم ولی اصلا راضی نیستم خیلی کنده ! با این که 4 مگه ، به نظرتون برم اینو از مخابرات بگیرم یا نه ؟
بعد یه سوال ، کلا فیبر نوری از نظر پینگ ، آیا از خط مسی بهتره ؟ یا نه ؟؟؟؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
بعد یه سوال ، کلا فیبر نوری از نظر پینگ ، آیا از خط مسی بهتره ؟ یا نه ؟؟؟؟
شاید بنظرت عجیب باشه ولی ابدا فرقی نداره البته ممکنه تو ایران اینطوری باشه
من 5 سال از نت مخابرات روی سیم مسی استفاده میکردم بینگم حدود 150 بود ، خونه که عوض کردیم اینجا فیبرنوریه ولی بازم پینگ همونه :-??

• Like
Reactions: Darkside Fury

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
شاید بنظرت عجیب باشه ولی ابدا فرقی نداره البته ممکنه تو ایران اینطوری باشه
من 5 سال از نت مخابرات روی سیم مسی استفاده میکردم بینگم حدود 150 بود ، خونه که عوض کردیم اینجا فیبرنوریه ولی بازم پینگ همونه :-??
فیبر نوری فقط تا دم در خونتون اومده دوست عزیز،
سیمکشی داخل منزل شما مسی هست،
پینگ هم به پهنای باند و کیفیت گیت وی بیشتر ربط داره

• Like
Reactions: NINJѦ

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
فیبر نوری فقط تا دم در خونتون اومده دوست عزیز،
سیمکشی داخل منزل شما مسی هست،
پینگ هم به پهنای باند و کیفیت گیت وی بیشتر ربط داره
خب چطوری میتونیم تا پشت مودم فیبر نوری بکشیم ؟
اگه فقط تا دم در خونه فیبر باشه بقیش مسی ، سرعت تا 40 مگ آپ میشه ؟ بخش فروش مخابرات بهم گفت تا 40 اپ میشه
کیت وی چیه ؟

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
بچه ها من نت ۵۱۲ مخابرات نامحدود دارم میخوام برم شاتل. میخواستم بدونم متوسط حجم مصرفیتون تو ماه چه قدره؟. من روزی دو ساعت انلاین بازی میکنم با وب گردی و تلگرام به نظرتون ماهی چه قدر حجم مصرف شه. از ترس همین حجم زیاد نتمو عوض نمیکنم.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام دوستان می خواستم بدونم کدوم isp در مشهد از لحاظ سرعت و دانلود شبانه رایگان بهتره؟قبلامخابرات داشتم الان نظر خودم روی آسیاتک هست.خوبه یا نه؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام دوستان می خواستم بدونم کدوم isp در مشهد از لحاظ سرعت و دانلود شبانه رایگان بهتره؟قبلامخابرات داشتم الان نظر خودم روی آسیاتک هست.خوبه یا نه؟
کدوم منطقه هستین؟
ولی من اسیاتک دارم راضی هستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر