|

مشکلات FIFA14 (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...) *پست اول تاپیک خوانده شود*

گفتگو در 'مشکلات بازی های PC' ایجاد شده توسط 2012rld, ‏Sep 21, 2013.

1. کاربر سایت

این توضیحات در تاریخ 15 آبان 1392 (6 نوامبر 2013) به پست اول تاپیک اضافه شده است. در صورتی که روش جدید و بهتری برای اجرای بازی پیدا کنیم، این پست آپدیت خواهد شد

با انتشار آپدیت و کرک جدید برای FIFA 14، اکثر مشکلات بازی حل شده است. با استفاده از روش زیر می‌توانید بازی را بدون مشکل اجرا کنید.

1- هر چیزی که مربوط به FIFA 14 میشود را از روی کامپیوتر خود پاک کرده و بازی را مجددا نصب کنید.
    2- بعد از نصب، هر فایلی که مربوط به Skidrow Crack میشود را از داخل فولدر بازی پاک کنید. (این مورد به نسخه‌های از قبل کرک شده‌ای که شرکت‌های ایرانی منتشر کرده‌اند مربوط می‌شود)
    3- آپدیت شماره 1 بازی (v1.2) را با حجم تقریبی 2.5GB دانلود کنید و پس از خارج کردن از حالت فشرده، محتویات آن را در فولدری که FIFA 14 در آن نصب شده است کپی کنید. (حتما از شما سوال می‌شود که فایلهایی با همین نام موجود هستند که در این صورت گزینه Replace را می‌زنید.)
    4- آپدیت شماره 2 بازی (v1.3) را با حجم تقریبی 50MB دانلود کنید و پس از خارج کردن از حالت فشرده، محتویات آن را در فولدری که FIFA 14 در آن نصب شده است کپی کنید. (حتما از شما سوال می‌شود که فایلهایی با همین نام موجود هستند که در این صورت گزینه Replace را می‌زنید.)
    5- همراه با آپدیت شماره 2 یک فایل Crack شده با نام fifa14-3dm و یک فایل دیگر با نام fifa14.3dm.dll موجود است. این 2 فایل را در فولدر FIFA 14/Game کپی کنید.
    6- با استفاده از Firewall دسترسی تمام فایلهای اجرایی بازی به اینترنت را قطع کنید.
    Windows Firewall را از قسمت Control Panel > System and Security باز کنید.
    در منوی سمت چپ روی Advanced Settings کلیک کنید.
    در صفحه‌ی بازی شده و در منوی سمت چپ، روی Outbond Rules کلیک کنید.
    در منوی سمت راست روی New Rule کلیک کنید.
    Next را بزنید و در صفحه‌ی بعدی آدرس فایل exe بازی را بدهید. در صفحات بعدی نیز Next را بزنید تا پروسه قطع دسترسی تمام شود و نام فایل خود را در بالای صفحه ببینید.
    این عمل را برای بقیه فایلهای exe بازی (exe اصلی، exe کرک شده‌ی 3DM که دانلود کردید و فایل fifaconfig که در پوشه‌ی Game/fifasetup قرار دارد) نیز انجام دهید تا دسترسی همه فایلهای exe به اینترنت قطع شود.
    7- در صورت استفاده از Windows 8 یا 8.1، Compatibility Mode فایل fifa14-3dm را بر روی Windows 7 تنظیم کنید. (Right Click > Properties > Compatibility > Compatibility Mode)
    8- Run as Administrator را برای فایل fifa14-3dm تیک بزنید (Right Click > Properties > Compatibility > Privilege Level)
    9- بازی را با استفاده از فایل fifa14-3dm اجرا کنید.

نکته: این آپدیت‌ها نقل و انتقالات بازی را به روز نمی‌کنند. در صورت تمایل می‌توانید ماد ModdingWay را از اینجا دانلود کرده و نصب کنید تا علاوه بر آپدیت نقل و انتقالات، امکانات دیگری نیز به بازی اضافه شود. (نحوه نصب ماد در همان لینک دانلود توضیح داده شده. همچنین در صورت تمایل می‌توانید ورژن‌های جدیدتر این ماد را از همان سایت دانلود و نصب کنید)

نکته2: در صورتی که تمایلی به استفاده از ماد ModdingWay ندارید، می‌توانید با استفاده از این روش نقل و انتقالات بازی را به روز کنید:
    با استفاده از روش بالا:
    مشکل کارت قرمز در بازی: برطرف می‌شود
    مشکل لرزش دوربین: برطرف می‌شود
    مشکل هوای برفی: برطرف می‌شود
    مشکل اجرا نشدن بازی: برطرف می‌شود
    مشکل خروج از بازی بعد از اجرا کردن: برطرف می‌شود
    مشکل کرش کردن در Career Mode: برطرف می‌شود
    مشکل اخراج شدن از تیم در Career Mode: برطرف می‌شود
    مشکل خروج از بازی هنگام شروع فصل جدید: برطرف می‌شود

تمام

========================================================================================================

این توضیحات در تاریخ 11 آبان 1392 (2 نوامبر 2013) به پست اول تاپیک اضافه شده است. در صورتی که روش جدید و بهتری برای اجرای بازی پیدا کنیم، این پست آپدیت خواهد شد

اگر در اجرای FIFA 14 مشکل دارید، به روش زیر عمل کنید

1- هر چیزی که مربوط به FIFA 14 میشود را از روی کامپیوتر خود پاک کرده و بازی را مجددا نصب کنید.
    2- بعد از نصب، هر فایلی که مربوط به Skidrow Crack میشود را از داخل فولدر بازی پاک کنید. (این مورد به نسخه‌های از قبل کرک شده‌ای که شرکت‌های ایرانی منتشر کرده‌اند مربوط می‌شود)
    3- کرک 3DM V3 Fixed را دانلود کرده و در محل نصب بازی کپی کنید. (چیزی به اسم Crack V4 وجود ندارد و V3 Fixed که بعد از V3 منتشر شده در حال حاضر آخرین نسخه‌ است)
    4- CMD را به صورت Run As Admin اجرا کنید دستور زیر را تایپ کنید و اینتر را بزنید (بعد از انجام این کار کامپیوتر خود را Restart کنید)
    bcdedit.exe /set {current} nx AlwaysOff
    5- فایل exe اصلی بازی را پاک نکنید.
    6- نام فایل exe اصلی بازی (که در فولدر Game قرار دارد را تغییر دهید. (مثلا fifa14 را به fifa14-s تغییر نام دهید)
    7- هیچکدام از پچ‌های رسمی FIFA را نصب نکنید.
    8- با استفاده از Firewall دسترسی تمام فایلهای اجرایی بازی به اینترنت را قطع کنید.
    Windows Firewall را از قسمت Control Panel > System and Security باز کنید.
    در منوی سمت چپ روی Advanced Settings کلیک کنید.
    در صفحه‌ی بازی شده و در منوی سمت چپ، روی Outbond Rules کلیک کنید.
    در منوی سمت راست روی New Rule کلیک کنید.
    Next را بزنید و در صفحه‌ی بعدی آدرس فایل exe بازی را بدهید. در صفحات بعدی نیز Next را بزنید تا پروسه قطع دسترسی تمام شود و نام فایل خود را در بالای صفحه ببینید.
    این عمل را برای بقیه فایلهای exe بازی (exe اصلی، exe کرک شده‌ی 3DM که دانلود کردید و فایل fifaconfig که در پوشه‌ی Game/fifasetup قرار دارد) نیز انجام دهید تا دسترسی همه فایلهای exe به اینترنت قطع شود.
    9- Compatibility Mode هر 2 فایل exe بازی را روی Windows 7 تنظیم کنید (Right Click > Properties > Compatibility > Compatibility Mode)
    10- Run as Administrator را برای هر 2 فایل exe بازی تیک بزنید (Right Click > Properties > Compatibility > Privilege Level)
    11- ماد ModdingWay را از اینجا دانلود کرده و نصب کنید تا علاوه بر آپدیت نقل و انتقالات، امکانات دیگری نیز به بازی اضافه شود. (نحوه نصب ماد در همان لینک دانلود توضیح داده شده. همچنین در صورت تمایل می‌توانید ورژن‌های جدیدتر این ماد را از همان سایت دانلود و نصب کنید)
    12- بازی را با استفاده از فایل Crack شده اجرا کنید.

با استفاده از روش بالا:
    مشکل کارت قرمز در بازی: برطرف می‌شود
    مشکل لرزش دوربین: برطرف می‌شود
    مشکل هوای برفی: برطرف می‌شود
    مشکل اجرا نشدن بازی: برطرف می‌شود
    مشکل خروج از بازی بعد از اجرا کردن: برطرف می‌شود
    مشکل کرش کردن در Career Mode: نامشخص
    مشکل اخراج شدن از تیم در Career Mode: نامشخص

با تشکر از کاربر AM!R HOS3!N برای قرار دادن توضیحات بالا در سایت

همچنین در صورتی که با شناخته نشدن Gamepad توسط بازی مشکل دارید به این صورت عمل کنید:

تمام

========================================================================================================

FIFA 14

Release Date: September 27, 2013
    Publisher: Electronic Arts
    Developer: EA Canada
    Genre: Sports, Football simulation
    Series: FIFA
    Modes: Single-player, Multiplayer
    Platforms: PC

وضعیت: منتشر شده

حجم: 6.5 GB- نسخه نهایی و کامل ۳DM – CloneDVD Unlocked
    کرک: منتشر شده

تاپیک اصلی بازی :

FIFA 14 | PC

Crack Skidrow :
    Putlocker
    Uploadboy

کرک ورژن 2 3DM :
    3DMGAME FIFA14 Crack Only v2-3D
    آپدیت 1 با حجم 82 مگابایت :
    FIFA 14 Patch 1

کرک آپدیت 1 بازی :
    FIFA 14 Skidrow Crack Update 1
    سیستم مورد نیاز بازی
    حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی

CPU: Core 2 Duo E6305 1.87GHz / Athlon 64 X2 Dual Core 4600+
    VGA: GeForce 8600 GTS 512MB / Radeon HD 4670 512MB
    RAM: 2 GB
    HDD 10 GB​
    سیستم پیشنهادی

CPU: Core 2 Duo E7400 2.80GHz / Athlon II X2 255
    VGA: GeForce GT 240 / Radeon HD 5570
    RAM: 3 GB
    HDD 10 GB​

تصاویری از محیط بازی

آخرین ویرایش: ‏Oct 13, 2013
  2. کاربر سایت

نام:
    بهزاد
    ببخشید کسی میدونه پچ 82 مگی و اون آپدیت 2.6 گیگی برای چی هستند؟ اصلا چیکار میکنن؟ حتما باید نصبشون کرد یا نه؟

3. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    این دقیقا همون کرکی من قرار دادم. باز دوباره اینا برای بازدید اسمشو به v4 تغییردادند.
    این منبع اصلی کرک شما ببین ورژن 4 میبینی؟
    3DMGAME

4. کاربر سایت

اینم هم مشکل terminated داره هم کارت قرمز
    گزارشگره میگه احتمالا کارت زرد بده داوره قرمز میده مشکل داره .تازه خطاش زرد هم نداشت به نظرم تو نود نشون میده
    بعد این فایل ترانسفر که گذاشتید رو میزارم تو document بازی فیفا 14 اما نمیشناسش تو load squad.چرا؟
    چجوری باید بشناسونم اونجا که قسمتی نداره که آدرس فایل بهش بدم

5. کاربر سایت

نام:
    Poorya
    ذوستان وقتی روی بازی کلیک میکنم این ارور میده حتی اون فایل dll رو دانلود کردم و توی پوشه بازی و system32 ریختم اما فایده نداشت

6. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    پس چرا من هیچ کدوم از این مشکلات را ندارم. ویندوز شما چیه؟
    یک دور پروفایل بازی را کامل پاک کن شاید این باگها از قبل مونده. من همون اول که کرک جدید را ریختم پاکش کردم.
    این مشکل با دانلود dll حل نمیشه باید c++ 2010 را از پوشه FIFA 14\__Installer\vc\vc2010sp1\redist نصب کنی.

آخرین ویرایش: ‏Oct 15, 2013
  7. کاربر سایت

ویندوز 7 64 بیت
    البته نسخه نصبی
    پچهای moddingway رو هم نصب کردم اما بعید میدونم برا اونا باشه چون تو حالت default هم دارم این ایرادو

8. کاربر سایت

نام:
    فرشاد
    بچه ها این مشکل کارت قرمز چطور حل میشه؟من الان تنها مشکلم همینه.اصلا نمی تونم بازی کنم همش داور کارت قرمز میده

9. کاربر سایت

پاک کردم ولی هست الان دوباره رفتم یه برخورد ساده حتی تکل هم نه
    قرمزو داد

10. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    فرومهای خارجی را که چک میکردم تعداد زیادی راضی بودند البته یک تعداد هم گفتن براشون کار نکرده.
    احتمالا این کرک هم برای بعضی سیستمها جواب میده و بعضی نه.
    این مشکلات کارت قرمز و اون ایمیل و لرزش دوربین و همینطور سایز بزرگ توپ در کل باگ نیست. شیرین کاری ea هست که چند قفل anti piracy گذاشته که در صورت شناسایی نسخه پایرت فعال میشند.

آخرین کرک را از صفحه قبل بگیر وبریز ممکنه مثل من مشکلت حل بشه ممکن هم هست مثل جناب rahyarpaul حل نشه. شانسیه.

11. کاربر سایت

مشکل من حل نشد اگه برای کسی حل نشد تعجب نکنه
    هنوز شماره 4 و 5 اونم میدن ولی این اسکیدرو چرا نمیاد کرک بده
    بعد چرا این هم مشکل تو pc
    اگه بحث anti piracy هست چرا رو کنسول نزاشتن
    من بازی رو هم حتی پاک کردم و مدهاشو پاک کردم ولی نه
    مشکل دوربین نیست ولی هم اون کارت قرمز هست و هم اون ایمیل terminated

12. کاربر سایت

دوستان عزیز اینجا یه سر بزنید شاید مشکلتون حل بشه ....

آخرین ویرایش: ‏Oct 15, 2013
  13. کاربر سایت

نام:
    Rahman
    من هر کاری میکنم بازی اجرا نمیشه فکر کنم اینقدر پچ و کرک ریختم رو بازی خراب شد دیگه دوباره باید 6 گیگ دانلود کنم

پچ 40 مگ ریختم

80 مگ ریختم

dep رو off کردم

کرک ورژن 3 ریختم اسمشم تغییر دادم اسم فولدر فیفا هم تغییر دادم ولی بازیو که اجرا میکنم میپره بیرون یه فایل Crashdump کنارش اضافه میشه

ویندوز 7 64 بیت

14. کاربر سایت

برای من بازی اجرا میشه ..
    فقط تنها مشکلم اینه که از بازی میپره بیرون و لرزش دوربین هم داره !!
    باید چیکار کنم ؟

15. کاربر سایت

احتمالا داری از شبیه ساز دسته x360 استفاده میکنی اون نرم افزار رو کامل پاک کن ببین حل میشه

16. کاربر سایت

دوستان عزیز اینجا یه سر بزنید شاید مشکلتون حل بشه ....

این صفحه را به اشتراک بگذارید