iOS 7

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
بچه ها برا من نمی دونم چرا وقتی میره آپدیتو چک کنه اصلا چک کردنش تموم نمیشه و نمی یاره !! مشکل چیه ؟

به احتمال زياد مشكل از سرعت يا كانكشن اينترنتت هست، با يا نت ديگه تست كن.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بچه ها برا من نمی دونم چرا وقتی میره آپدیتو چک کنه اصلا چک کردنش تموم نمیشه و نمی یاره !! مشکل چیه ؟
احتمالا چون دستگات جیلبرک شده! منم همین مشکل رو داشتم با آیتونز آپ کردم
البته اگه آپدیت نکنی هم چیزی رو از دست نمیدی:D
واقعا باریکلا به این پشت کار برای ترول کردن ios 7 .....
شماها کلا قانون جدیدی آفریدین! هر نظری که برخلاف نظر شما باشه تروله:D

آخرین ویرایش:

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
احتمالا چون دستگات جیلبرک شده! منم همین مشکل رو داشتم با آیتونز آپ کردم
البته اگه آپدیت نکنی هم چیزی رو از دست نمیدی:D

شماها کلا قانون جدیدی آفریدین! هر نظری که برخلاف نظر شما باشه تروله:D

پس به خاطر جیلبریکش هستش .
با ios 7 کار کردم . شدیدا ازش خوشم اومده :D گفتم برم برای خودمم آپ بکنم .

Siyavash95

کاربر سایت
Apr 7, 2013
53
نام
سیاوش مهدی زاده
سلام دوستان یه سوال الان من 5s بخرم هیچ راهی نداره جلبریک بشه ؟ نرم افزار و بازی های مجانی استفاده کنم ؟

جلبرك كه فعلاً نميشه و اصولاً نيازي هم بهش نيست !
شما مي توني بدي برات نرم افزار بريزن ويا خودت يه اپل آي دي بسازي چون رو استور نرم افزار و بازي رايگان بسيار زياده

a-l-i0917

کاربر سایت
Aug 27, 2010
160
نام
علی
جلبرك كه فعلاً نميشه و اصولاً نيازي هم بهش نيست !
شما مي توني بدي برات نرم افزار بريزن ويا خودت يه اپل آي دي بسازي چون رو استور نرم افزار و بازي رايگان بسيار زياده
برای ریختن برنامه ها و بازی های کرک شده چه راهیی از همه بهتره ؟

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن

استفاده از برنامه Tongbu یا همون iclover
بهترین ویژگیش هم اینه که همزمان میتونی هم از برنامه های اپ استور استفاده کنی و هم از نرم افزارهایی که با این برنامه دانلود میکنی.
خود برنامه اش هم اکثر امکانات itunes رو داره.;)

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
بچه ها من الان ورژن آیپاد تاچ 5 ورژن 6.1.3 هست و 50 گیگ بازی روش نصب دارم ، دیروز هم ک دیدم آپدیت اومده براش ورژن 7 من زدم دانلود بشه حالا هرکار میکنم متوقف بشه دانلودش گزینه ای نمیبینم و تا وای فای روشن میکنم شروع ب دانلود میکنه
حالا اگر دانلود بشه خود ب خود نصب میشه؟ آخه شنیدم لگ میوفته تو ورژن 7 و شاید واسه آیپادتاچ خوب نباشه مصرف باطریشم بره بالا
راستی برنامه ها و بازی هاهم پاک میشن؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
حالا اگر دانلود بشه خود ب خود نصب میشه؟
بله دانلود شه خودش شروع به نصب میکنه
آخه شنیدم لگ میوفته تو ورژن 7 و شاید واسه آیپادتاچ خوب نباشه مصرف باطریشم بره بالا
بله کمی سنگین هست برای تاچ 5 مصرف باتری هم زیاد میشه! البته پچ جدیدی هم داده نمیدونم رو باتری تاثیر داره یا نه
راستی برنامه ها و بازی هاهم پاک میشن؟
اگه جیلبرک باشه دستگات جیلبرکش میپره و بازیات اجرا نمیشه! اگه با uid ثبت کرده باشی مشکلی نیست!
البته هکرا گفتن جیلبرکش به زودی میاد یکم صبر کن برای آپدیت که جیلبرکتم نپره!
این قضیه stop نداشتن رو هم الان یادم نمیاد اما فکر میکنم اشتباه میکنی و راهی برای استاپ کردن داره

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
بله دانلود شه خودش شروع به نصب میکنه

بله کمی سنگین هست برای تاچ 5 مصرف باتری هم زیاد میشه! البته پچ جدیدی هم داده نمیدونم رو باتری تاثیر داره یا نه

اگه جیلبرک باشه دستگات جیلبرکش میپره و بازیات اجرا نمیشه! اگه با uid ثبت کرده باشی مشکلی نیست!
البته هکرا گفتن جیلبرکش به زودی میاد یکم صبر کن برای آپدیت که جیلبرکتم نپره!
این قضیه stop نداشتن رو هم الان یادم نمیاد اما فکر میکنم اشتباه میکنی و راهی برای استاپ کردن داره

پسر خاله فور اس ک داره آپدیت کرده میگه مصرف باطریش آنچنان بالا نرفته ولی اهل بازی نیست تا بینم لگ میندازه یا نه ، تو قسمت آپدیت گوشی اصلا گزینه استوپی نداره خیلی زد حال شده ، من اصلا نمیدونستم اینجوری داره دانلود میکنه چون تازه گرفتمش بعد از اپل استور ک دانلود میکردم خیلی طول میکشید حالا متوجه شدم بخاطر همینکه داره آپدیت میشه سرعت پائین بوده
البته من نمیدونم چجوری توش بازی ریختن اما دستگاه جلبریک نیست و اپل آیدی داره راحت هم میشه از اپل استور دانلود کرد

maxkill

کاربر سایت
May 15, 2012
688
نام
BeHZaD
یک سوال ! من الان برم از خارج یک 5s locked بگیرم بیارم اینجا نمیشه استفاده کرد ؟ بخوام unlock کنم بعد میشه ؟ چجوری ؟
مثلا اگه jailbreak ش بیاد میشه بعد استفاده کرد و lockش برداشته میشه یا ربطی به اون نداره ؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یک سوال ! من الان برم از خارج یک 5s locked بگیرم بیارم اینجا نمیشه استفاده کرد ؟ بخوام unlock کنم بعد میشه ؟ چجوری ؟
والا الان خیلی وقته تو ایران فقط آنلاک میاد اما 3gs لاک داشتم که اول آنلاکش میکردم بعد جیلبرک! کلا کار خسته کننده ایه!
برای 5s عجله نکن قیمتای گوشی 1 ماه اول بی منطقه بعد 1 ماه قیمت خیلی بهتر میشه! آنلاک بگیر ریسک نکن

- - -ویرایش - - -

والا الان خیلی وقته تو ایران فقط آنلاک میاد اما 3gs لاک داشتم که اول آنلاکش میکردم بعد جیلبرک! کلا کار خسته کننده ایه!
برای 5s عجله نکن قیمتای گوشی 1 ماه اول بی منطقه بعد 1 ماه قیمت خیلی بهتر میشه! آنلاک بگیر ریسک نکن

Siyavash95

کاربر سایت
Apr 7, 2013
53
نام
سیاوش مهدی زاده
والّا من تا حالا جلبرك نكردم و دراين زمينه اطلاعي ندارم !
اما به نظرم اورجينال كار كني و اپل آي دي داشته باشي بهتره و نرم افزار هاي پولي رو هم يك بار بدي بيرون برات بريزن

- - -ویرایش - - -

مثلا اگه jailbreak ش بیاد میشه بعد استفاده کرد و lockش برداشته میشه یا ربطی به اون نداره ؟
جلبرك فكر نكنم ربطي به آنلاك كردن داشته باشه اما به نظرم صبر كن قيمتا پايين تر مياد و آنلاكش رو بگير

- - -ویرایش - - -

پسر خاله فور اس ک داره آپدیت کرده میگه مصرف باطریش آنچنان بالا نرفته ولی اهل بازی نیست تا بینم لگ میندازه یا نه ، تو قسمت آپدیت گوشی اصلا گزینه استوپی نداره خیلی زد حال شده ، من اصلا نمیدونستم اینجوری داره دانلود میکنه چون تازه گرفتمش بعد از اپل استور ک دانلود میکردم خیلی طول میکشید حالا متوجه شدم بخاطر همینکه داره آپدیت میشه سرعت پائین بوده
البته من نمیدونم چجوری توش بازی ریختن اما دستگاه جلبریک نیست و اپل آیدی داره راحت هم میشه از اپل استور دانلود کرد
اگه اپل آي دي داري و جلبرك نيست كه ديگه فكر نكنم موشكلي داشته باشي ؟! بذار آپديت بشه اون ايراداتش رو هم احتمال زياد با آپديت هاي بعدي به زودي حل مي كنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر