اعتراض همگانی به عملکرد سونی در قبال پلی استیشن ویتا

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
آفرین خیلی خوبه مهران جان، خودت یا هرکسی که تو اون سایت ها اکانت داره برید تاپیکشو بزنید اینجوری مزه دهن خارجیا(که بیشترین و مهمترین حامیان هستند) دستمون میاد.اول یه خلاصه ای از بیانیه بنویسید بعد لینک بدید مثل همین تاپیک تو فروم پلی استیشن ویتا

بچه ها یکی از این گیمر ها گردن کلفت یه همچین چیزی بزاره بهتره!به یکی از بچه ها که lvl بالایی داره بگو بزاره!
چون اونجا مثل تو ایران نیس که دو تا بازی ویتا به زور گیر میاد!!:|!اونا به lvl اون شخص بیشتر توجه میکنن تا کسی که امتیاز پاییینی داره!!!:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
جواب ادمین هوشنگ پیج گیم بازان حرفه ای ایران:

11820846084210512866.png

راستی شدش 19 تا لایک، یعنی الان شهید احمد داره قهقهه میزنه...

- - -ویرایش - - -

آفرین خیلی خوبه مهران جان، خودت یا هرکسی که تو اون سایت ها اکانت داره برید تاپیکشو بزنید اینجوری مزه دهن خارجیا(که بیشترین و مهمترین حامیان هستند) دستمون میاد.اول یه خلاصه ای از بیانیه بنویسید بعد لینک بدید مثل همین تاپیک تو فروم پلی استیشن ویتا:

PS VITA Need Better Support, PS VITA Can! - PlayStation® Community Forums
یکی بره به همین ادمین بگه dark souls با همین امضاها روی pc عرضه شد !
این امضاها بالا برسه روی تعداد زیاد خیلی تاثیر داره
اما من میگم اگه میبینید توی دنیا این نوع امضا الان مثلا gta و ... بازیهای دیگه برای pc یا ... به 300-400 هزارتا نرسیده اینکه طبع و تاب ندار ( درست گفتم کلمش رو ؟ لول :d:d ) .... یه ور اینکه هر چند وقت یک بار یک تعداد بازی برای vita هی سونی و کمپانیهای دیگه انانس میگنن خلاصه یه طوری هم که شده خشم همه میخوابه ! الان هم فکر کنم خیلیا با این killzone سرشون گرمه ....برای همین به نتیجه رسوندن این نیاز به سیاست و مدریت زمانی در بازه خاص هم داره ...

نه ربطى به اين چيزايى که ميگن نداره.
سونى بايد از تيم اصلى استوديو هاى درجه يکش برا ويتا استفاده کنه ولى نميکنه (فعلا فقط Mm).
همين باعث فروش ويتا در نتيجه جذب ترد پارتى ميشه. اگه هم نکنه بازم راهى براى ترد پارتى هس اونم مذاکره کردن با شرکتاى ترد پارتيه و خرج کردن پوله شايد در بعضى موارد نشه ولى کاريه که سونى ميتونه بکنه مثالش همين اومدن بوردرلندز 2 هست که مطمئنا علاقه ى فراوون استوديو سازنده بازى به ويتا باعثش نبوده
یه چیز دیگه هم هست
من اطمینان دارم سونی که بدش نمیاد برای ویتا بازیهای توپ بده درست ؟
اما اگر نگاه کنی هم روی سونی هم روی استودیوهای داخلی سونی خیلی فشار هست. خیلیاشون مثل ND اینا اصلا بازیاشون اماده برای نشون دادن روی ps4 هم نیست. سونی برای اینکه بتونه ps4 رو جذب کنه از نظر game مجبوره فشار رو روی استودیوهای درست حسابیش برای ساخت بازی روی کنسول جدیدش بزاره . حالا کاره اونا که سبک شد احتمالا ممکنه سره ویتا هم بفرستدشون اما انگاری این پروسه 8-12 ماهی میبره و اگر قرار باشه این استودیوها برای vita بازی بد میره تا 2 سال دیگه حداقل ... مگراینکه پشت درهای بسته این استودیوها دارن روی ویتا هم کار میکنن. همونطور که سونی گفته بودن sony هنوز داره روی بازیهای ps3 و ویتا کار میکنه ... از یه طرف سونی باز بازار بازی ویتا رو با indie نگه میداره اما خبری از indie های انحصاری نیست. یا روی Ps4 میاد یا روی ps3 یا روی vita ....بعدش سیاست این cross buy رو برای همین گزاشته چون که ویتا انحصاری نداره توی indie ها ( طبیعتا برای Indie ساز صرف هم نداره تا فروش کنسول خیلی خیلی زیاد باشه ) که مردم رو تشویق کنه برای خرید vita .از همین رو به نظرم سیاستی که سونی داره پیش میبره خیلی پیچیده و روی فشار هست. نیاز هست ps4 رو توی بازار های مهم جهان و japan اول عرضه کنه تا یک سری فشارها از سرش برداشته بشه.
مگرنه ویتا از نظر طراحی هیچ مشکلی نداره واقعا. یکی از بهترین کنسولهای دستی هست.

سلاااااااااام :d
بچه ها چی شد؟ اعتراضاتمون به کجا رسید؟ جواب داد یا نه؟
:d
در مورد صفحه ف ی س ب و ک من میگم این عنوان را بذارید.

aaa games for vita
do u agree? so come in
یا این:
vita needs your help. mr sony fan so come in
:d
نظرتون چیه :-/
بزار راه بیفته یکم
شعار هم براش میزاریم لول ×_×

حاصل درخواست همکاری از پنج فروم فارسی زبان پربازدید بازی ، دو فروم رسمی پلی استیشن ، صدها فنز پلی استیشن و ده ها ایرانی:

سایت Change.org هم نود درصد از همین انجمن و بقیه یا ناشناس بودند یا از فروم های دیگه و البته همه ایرانی بودند، دست همگی درد نکنه:

دلیل این حمایت نشدن اونم بعد این همه تبلیغ(مخصوصا برای خارجی ها) می تونه همینی باشه این دوستانمون تو فروم های پلی استیشن تری و پلی استیشن ویتای سونی میگند:

58185395765594079629.png
62347162432371751164.png

لپ کلامشون اینه که شما باید از دولوپرها درخواست حمایت کنید و نه از سونی، سونی هم قراره بعد از لانچ پلی استیشن 4 چند عنوان AAA خوب برای ویتا معرفی کنه.

من همه ی سعی خودم رو کردم و زورم همین قدر بود و فصل تحصیل شروع شده و من تقریبا دیگه نمی تونم به پیج برسم، هرکس احساس میکنه می تونه کاری برای پیج انجام بده و مفید باشه پیام بده تا ادمین بشه.

- - -ویرایش - - -

دستت درد نکنه آرمین، بازم تونستی بساز وقتی پیج دیده شد اینارو پست میکنیم، فعلا باید پست های Charge و بیانیه تاپ و های لایت باشند تا هرکی میاد گیج نشه و سریع بیانیه بخونه و امضا کنه.

خیلی کار خوبی کرده سونی، اما من چند صفحه (از 79 صفحه!) از کامنت هارو زیر همین پست خوندم اکثرا میگفتن فاینال فانتزی رو پورت کنید :| من نمیگم فاینال فانتزی بده ولی آخه بازی های بهتری باید تو الویت باشند برای پورت اما دست این ژاپنی ها باشه(که تعدادشونم از بقیه بیشتره متاسفانه) میگن فقط همون فاینال فانتزی رو پورت کنید.
final fantasy که میاد ×_× ؟

این سری بازیهای که اینا اسم میبرین بازیهای سمبلیک PS هستن کلا. هر ps فنی هر کنسولی از سونی بخره دوست داره یک سری از بازیا رو همیشه داشته باشه ... طبیعیه

با حرف اون بالا موافقم . سونی همیشه نمیتونه به ترد پارتیها چیزی بگه. باید فروش کنسول هم بالا بره اونا هم راحت تشویق میشن.
احتمال داره این زمان ببره در هر صورت. الان توی japan فروشش خوبه بازیسازهای japanese حمایتش میکنن... همین قضیه باید توی غرب پیش بیاد.

hosienharami

کاربر سایت
Jul 30, 2013
310
نام
حسین
بچه ها یکی از این گیمر ها گردن کلفت یه همچین چیزی بزاره بهتره!به یکی از بچه ها که lvl بالایی داره بگو بزاره!
چون اونجا مثل تو ایران نیس که دو تا بازی ویتا به زور گیر میاد!!:|!اونا به lvl اون شخص بیشتر توجه میکنن تا کسی که امتیاز پاییینی داره!!!:d

ای بابا مهران تو دوباره حرف زدی :|
من که میگم این اعتراض اگه تو همین بازی سنتر فقط باشه به هیچ جا نمیرسه
باید برید توی فروم مثلا EA Ubi RockStar و این ها هم بزنید
چون اینام بزرگ ترین با زی ساز هان و سونی می ترسه ازشون :D
Batesta هم خوبه

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
ای بابا مهران تو دوباره حرف زدی :|
من که میگم این اعتراض اگه تو همین بازی سنتر فقط باشه به هیچ جا نمیرسه
باید برید توی فروم مثلا EA Ubi RockStar و این ها هم بزنید
چون اینام بزرگ ترین با زی ساز هان و سونی می ترسه ازشون :D
Batesta هم خوبه

ما ميريم به اين شرکتا ميگيم بعد مثلا خود راک استار ميره به سونى ميگه يه سرى به ما اعتراض کردن اگه ميشه بزاريد براى ويتا GTA V بسازيم. سونى هم با کلى ناز ميگه باشه چون خيلى اسرار ميکنى قبوله :| :d تنها کسى که به فن هاش اهميت ميده سونيه و سونيه که ميتونه کارى بکنه, راک استار يا يوبيسافت کارى به کنسول دستى عزيز سونى و فن هاش ندارن که حالا ما بهشون بگيم قبول کنن.

hosienharami

کاربر سایت
Jul 30, 2013
310
نام
حسین
ما ميريم به اين شرکتا ميگيم بعد مثلا خود راک استار ميره به سونى ميگه يه سرى به ما اعتراض کردن اگه ميشه بزاريد براى ويتا GTA V بسازيم. سونى هم با کلى ناز ميگه باشه چون خيلى اسرار ميکنى قبوله :| :d تنها کسى که به فن هاش اهميت ميده سونيه و سونيه که ميتونه کارى بکنه, راک استار يا يوبيسافت کارى به کنسول دستى عزيز سونى و فن هاش ندارن که حالا ما بهشون بگيم قبول کنن.
من که نمیگم راکستار به اونا بگه :| میگم اگه اعتراض کنیم سونی میترسه که یوبی و راک استار و اینا ولش کنن جو گیر میشه سه تا گاد اف وار میده دو تا Gta به دونه :ittle مودنیشن جدید ! :D صد بار بده اس به همین خیال باش :|

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران

بچه ها کسی اونجا لول داره ؟ یا آدم لول بالا برای این انجمنا میشناسه؟

من که تو هیچ کدوم نه عضوم نه لول دارم.

یه لول بالا بره انجمنش رو بزنه تا اونام همکاری کنند. اگرم اونجا کسی ساز مخالف زد میریم توجیهش میکنیم!

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
بچه ها کسی اونجا لول داره ؟ یا آدم لول بالا برای این انجمنا میشناسه؟

من که تو هیچ کدوم نه عضوم نه لول دارم.

یه لول بالا بره انجمنش رو بزنه تا اونام همکاری کنند. اگرم اونجا کسی ساز مخالف زد میریم توجیهش میکنیم!

http://forum.bazicenter.com/members/94746/
PR.30 لول بالایی داره!(بالای ده)

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران

آره آفرین پارسا! یه مدت لولش رو میذاشت امضاش دیدم بالاست.

اتفاقا پارسا از اون معترضاس! آتیش اعترضش خیلی تنده ، من قبل اینکه ویتا بخرم پستای پارسا رو همه جا میدیدم که برای ویتا آیه ی یأس میخوند:d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
من که نمیگم راکستار به اونا بگه :| میگم اگه اعتراض کنیم سونی میترسه که یوبی و راک استار و اینا ولش کنن جو گیر میشه سه تا گاد اف وار میده دو تا Gta به دونه :ittle مودنیشن جدید ! :D صد بار بده اس به همین خیال باش :|

نه اينکه الان دارن حمايت فراوانى از ويتا ميکنن :d و بازيهاشون فرت و فرت برا ويتا مياد :|

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
23 تا لایک!(9-8 لایکای آخرش از رامتین و شروین:d)

2 تا لایک کم داریم تا بشه آدرس پیج رو کوتاه کرد.

نظرتون راجع به این اسم برای پیج چیه؟ عوضش کنم یا بزارم قبلی باشه؟

PS VITA Can! With Better Support

فوری: یه لول بالای پلی استیشن هم زودتر خودشو معرفی کنه تحویل ما بده.

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا

مهران از کیسه خلیفه میبخشی؟؟:d(شوخی ...)
خجالتت زدمون میکنی :">

- - -ویرایش - - -

آره آفرین پارسا! یه مدت لولش رو میذاشت امضاش دیدم بالاست.

اتفاقا پارسا از اون معترضاس! آتیش اعترضش خیلی تنده ، من قبل اینکه ویتا بخرم پستای پارسا رو همه جا میدیدم که برای ویتا آیه ی یأس میخوند:d

مهران برات نوشتم یه پستی برو بخون
من متاسفانه چون اصلا زبانم قوی نیست میترسم:-s:d
ببین اصلا این کارو میکنیم ارمان ( همون استرالیایه...:d) اون تاپیکش رو بزنه از psn id من استفاده کنه (parsa30) منم تایید میکنم
اره مهران منم از ویتا ناراضی بودم تا دیگه دیدم صدام به جایی نمیرسه دیگه کلمو انداختم پایین تا یه روز تو این جا دیدم فرشته نجاتمون اومد (خودت:x)
کلا ما هرچی میکشیم از دست مهران ها ه :d(شوخی ...)
به هر حال من با تمام توانم کمک مبکنم( عملا هیچ کاری بلد نیستم :d) فکر نکنین یک کوچولو که اصلا به چشم نمیاد لولم بالا دارم خودم رو میگیرم ها این لول منم با لطف همین دوستان bc رفته بالا (مثل همین مهران که ساعت 4:00 am با هم nfs:mw رو پلات کردیم:>)
منم جزو خودتون بدونین :x من انقدر از معترض ها ی ویتا و تمام کسایی که پشت کار دارن خوشم میاد امیدوارم موفق بشین:dمنم که نقش خیار صنعتی رو بازی میکنم:(

آخرین ویرایش:

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
مهران از کیسه خلیفه میبخشی؟؟:d(شوخی ...)
من متاسفانه چون اصلا زبانم قوی نیست میترسم:-s:d
ببین اصلا این کارو میکنیم ارمان ( همون استرالیایه...:d) اون تاپیکش رو بزنه از psn id من استفاده کنه (parsa30) منم تایید میکنم
به هر حال من با تمام توانم کمک مبکنم( عملا هیچ کاری بلد نیستم :d) فکر نکنین یک کوچولو که اصلا به چشم نمیاد لولم بالا دارم خودم رو میگیرم ها این لول منم با لطف همین دوستان bc رفته بالا (مثل همین مهران که ساعت 4:00 am با هم nfs:mw رو پلات کردیم:>)

دستت دردنکنه داداش، برو همونطوری که PM کردم بزنش بعد اگر آرمان موافق باشه و وقتشو داشته باشه با اکانتت (یا با اکانت خودش) میاد جواب سوالات و صحبتاشونو میده(چون ممکنه توجیه نباشند).

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
خب بچه ها کجاها تاپیک بزنیم بهتره؟

برای نمونه اول اینجا تاپیک زدیم چون رنکش تو گوگل بیشتر بود (وقتی سرچ میکنیم PS VITA Forum اول این دو تا سایت میان):

PS VITA Can! with Better Support | PSVitaGamer Forum با 9000 نفر عضو

PS VITA Can! with Better Support | PS Vita Forum | PS Vita با 6000 نفر عضو

از IGN و Eurogamer شروع کنیم یا پیشنهاد بهتری دارید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر