اعتراض همگانی به عملکرد سونی در قبال پلی استیشن ویتا

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران

(با اصلاح آرمان عزیز ویراش شد)

خیلی خوب نوشتیم . از نظر قابل فهمی ok هست منتها :
6. پاراگراف 3 بگو ! In exchange, we expect to see Sony utilizes PS VITA powerful hardware more than ever to see games like Uncharted and killzone. We want to see more exciting announcement for PS VITA like Borderlands 2. Sony must put stop into production of low quality games such as CAll of duty or Jack and dexter or at least supervise these studios more than ever. Also we do love to see developers such as Ken Levine to get more support from you.
ماله منم هر جور راحتی .... به نظرم توی اون دیگه جا نمیشه. حالا یک فکر براش بعدا میکنیم ! اون دیگه متنش تکمیل هست به اندازه کافی D:

دستت درد نکنه آرمان، خیلی بهتر شد، فقط جمله ی اول پاراگراف سوم کلمه ی in exchange یعنی در مقابل یا در ازای درسته؟ آخه در ازای یا مقابل چی؟ ویرایش قبلی در ازای حمایت بی چون چرا ما بود که تو اصلاحت حذفش کردی.

قراره بیانیه های ریز و جزئی تر بدیم این متنت رو اونجا می نویسیم.

- - -ویرایش - - -

ps-vita-games-no-manuals-cartridge-size-news-1.jpg

bQKqEfD6LS-4.png

کسانی که بنر درست میکنید این عکس ها رو گذاشتم برای کمک و یه سری ایدهه خودمم سعی می کنم یه چی توپ درست کنم :X

مرسی داداش لطف میکنی، این Feed me هم تقریبا همین مضمون رو داره، عکس سمت راست بنر همون جعبه های خالی بازی PS VITA هستند:

88896131899203368995.jpg

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

(با اصلاح آرمان عزیز ویراش شد)

دستت درد نکنه آرمان، فقط جمله ی اول پاراگراف سوم کلمه ی in exchange یعنی در مقابل یا در ازای درسته؟ آخه در ازای یا مقابل چی؟ ویرایش قبلی در ازای حمایت بی چون چرا ما بود که تو اصلاحت حذفش کردی.

قراره بیانیه های ریز و جزئی تر بدیم این متنت رو اونجا می نویسیم.

خواهش
اون بیشتر یک جنبه فرمال داره ... in exchange we expect مثلا میشه در ازا ما دوست دارن ویتا انتظار داریم که و ... و ... اینطوری ...
اونی که اونور بود نوشته بودی we expect in exchange for unquestioning support us sony to use .... اینطوری اگه بگی منظورت چیه میتونم بهتر ویرایش کنی اما اونی که نوشتم فرقه چندانی نداره چون این معنی نمیده ... یعنی از نظر گرامری غلط شده ...
در ازای حمایت بی چون چرا >>> اما اون تیپی میشه همون معنی رو برسونه منتها با گرامر درستر و فرمال ترش .
اگه بخوای استرس بزاری روی حمایت ما میتونی بگی مثلا In exchange of our non stop support for Sony products we expect که میشه در ازای ساپورت همیشگی محصولات سونی ما انتظار داریم. باز اگر اونم نگی چون کله متن داره روی vita وفنهاش استرس میزاره همون معنی رو میرسونه.

ازه بزارش توی بقیه بیانیه :) اونطوری بهتره.

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
خواهش
اون بیشتر یک جنبه فرمال داره ... in exchange we expect مثلا میشه در ازا ما دوست دارن ویتا انتظار داریم که و ... و ... اینطوری ...
اونی که اونور بود نوشته بودی we expect in exchange for unquestioning support us sony to use .... اینطوری اگه بگی منظورت چیه میتونم بهتر ویرایش کنی اما اونی که نوشتم فرقه چندانی نداره چون این معنی نمیده ... یعنی از نظر گرامری غلط شده ...
در ازای حمایت بی چون چرا >>> اما اون تیپی میشه همون معنی رو برسونه منتها با گرامر درستر و فرمال ترش .
اگه بخوای استرس بزاری روی حمایت ما میتونی بگی مثلا In exchange of our non stop support for Sony products we expect که میشه در ازای ساپورت همیشگی محصولات سونی ما انتظار داریم. باز اگر اونم نگی چون کله متن داره روی vita وفنهاش استرس میزاره همون معنی رو میرسونه.

ازه بزارش توی بقیه بیانیه :) اونطوری بهتره.

مرسی آرمان جان متن خیلی بهتر و پخته تر از ویرایش قبلی شد:

13046270986038082428.jpg
استرس خوبه :d In exchange of our non stop support for Sony products we expect رو گذاشتم.

فقط مونده اسم پیج اگر همه موافقند یکی از پونزده اسم زیر رو بزاریم:

1.Protest to sony for weak performance against PS VITA

2.Mass Protest For PS VITA games

3.PS VITA Rights

4.PS VITA Need Game

5.Feed PS VITA more

6.PS VITA is not for indie games

7.PS VITA Fans Protesters

8.Playstation Protester Fans

9.Without Game PS VITA Gamers

10.Dont Forsake PS VITA

11.PS VITA Need Game Support

12.We Have No PS VITA Game

13.PS VITA Rescuers

14.PS VITA CAN!

15.PS VITA Sympathetics

آخرین ویرایش:

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
بچه ها تبریک میگم، خسته نباشید صفحه فیثبوکمونم باز شد و به مرحله ی لایک جمع کردن رسیدیم:

عنوان پیج رو چون کسی نظری نداشت با اجازتون مجبور شدم خودم انتخاب کنم ولی سعی کردم طوری باشه که به ذائقه همه معترضا بخوره:

82953969243973293989.png

با سپاس ویژه از همه شما عزیزانی که کمک و همراهی کردید.

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
دوستان میشه این کار رو توی پیج ف ب انجام داد ... <<<< عکس چند بازیی مورد نظر خودتون رو ((در حد ویتا یا نسخه ویتا بازی رو !)) بذارید و با صلاح دید جمع توی پیج ف ب قرار بدیم این عکس زیر رو خودم درست کردم جای خیلی از بازی های مورد علاقه من خالیه خیلی ولی باز گفتم استارت بزنیم نظرتون چیه ؟ D:

asasas.jpg

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
حاصل درخواست همکاری از پنج فروم فارسی زبان پربازدید بازی ، دو فروم رسمی پلی استیشن ، صدها فنز پلی استیشن و ده ها ایرانی:

67001274555641088798.png

سایت Change.org هم نود درصد از همین انجمن و بقیه یا ناشناس بودند یا از فروم های دیگه و البته همه ایرانی بودند، دست همگی درد نکنه:

13500676226632279507.png

دلیل این حمایت نشدن اونم بعد این همه تبلیغ(مخصوصا برای خارجی ها) می تونه همینی باشه این دوستانمون تو فروم های پلی استیشن تری و پلی استیشن ویتای سونی میگند:

58185395765594079629.png
62347162432371751164.png

لپ کلامشون اینه که شما باید از دولوپرها درخواست حمایت کنید و نه از سونی، سونی هم قراره بعد از لانچ پلی استیشن 4 چند عنوان AAA خوب برای ویتا معرفی کنه.

من همه ی سعی خودم رو کردم و زورم همین قدر بود و فصل تحصیل شروع شده و من تقریبا دیگه نمی تونم به پیج برسم، هرکس احساس میکنه می تونه کاری برای پیج انجام بده و مفید باشه پیام بده تا ادمین بشه.

- - -ویرایش - - -

دوستان میشه این کار رو توی پیج ف ب انجام داد ... <<<< عکس چند بازیی مورد نظر خودتون رو ((در حد ویتا یا نسخه ویتا بازی رو !)) بذارید و با صلاح دید جمع توی پیج ف ب قرار بدیم این عکس زیر رو خودم درست کردم جای خیلی از بازی های مورد علاقه من خالیه خیلی ولی باز گفتم استارت بزنیم نظرتون چیه ؟ D:

asasas.jpg

دستت درد نکنه آرمین، بازم تونستی بساز وقتی پیج دیده شد اینارو پست میکنیم، فعلا باید پست های Charge و بیانیه تاپ و های لایت باشند تا هرکی میاد گیج نشه و سریع بیانیه بخونه و امضا کنه.

در کنار این اعتراضات بخش Third Party Production رو فراموش نکنید! میتونید برید و در خواست بدید دوست دارید چه بازی هایی بر روی ویتا بیان یا پورت بشن یا ...

خیلی کار خوبی کرده سونی، اما من چند صفحه (از 79 صفحه!) از کامنت هارو زیر همین پست خوندم اکثرا میگفتن فاینال فانتزی رو پورت کنید :| من نمیگم فاینال فانتزی بده ولی آخه بازی های بهتری باید تو الویت باشند برای پورت اما دست این ژاپنی ها باشه(که تعدادشونم از بقیه بیشتره متاسفانه) میگن فقط همون فاینال فانتزی رو پورت کنید.

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
باشه حتما درست میکنم عزیز و حرفتم دقیقا درسته بیانیه باید همون اول باشه هر کسی اومد ببینه اصلا برای چی پیج ساخته شده ...

https://support.us.playstation.com/app/contact_options

ادرس بالا:
اینجا راه های ارتباطی چت انلاین (با ایدی psn خودتون!)
شماره تماس !
و تویت سونی هستش دوستان میشه از این قسمت ها هم دنبال کرد و منتشر کرد خواسته ها رو
با اون حرفم موافقم راست میگی همه ی کم کاری از سونی نیست همین الانم خوب داره اندازه خودش حمایت می کنه که اگه این طور نبود می دونستم گوشش به این حرفا بدهکار نیست اصلا تو این قسمت فروم پام رو نمی ذاشتم!!! ولی از یه طرفم راسته باید همین طور باشه که دایلپر ها یکم به فکر باشن !!!
هر چند که سونی هم نقطه ضعف های خودشو داره به قول دوست خودمون بازی 4 دلاری لیمبو توی اپ استور 4 5 دلاره برای ما 14.99 دلار! یا مثال های دیگه که کلا هم کار نداریم با سیاست ها شرکت ها ولی اختلاف زیاده باید قیمت ها رو کم کنه!!! واقعا زیاده .... با همه این حرفا اگه خواسته هامون گفته بشه مطمئنن باشید وضع خیلی بهتر میشه... این اپ ها رو بیشتر کنه اصلا خیلی وضعیت فرق میکنه ! تا حالا دقت کردین یه اپ با حال میدن چقدر ادم رو سرگرم میکنه ! اصلا انگار نمیشه طرف همین که میگرده تو نت دنبال اپ جدید کلا همون براش کافیه! اخه الان رفتم می بینم گاد اف وار psp قبلی هستن ولی 14.99 دلاره انصافه ؟ خب اون 5 6 یا 7 دلار باشه همه میخرنش خودش کلی سرگرم کنندست :| باید رسیدگی بشه به این چیزا !!!
... ...>>>عادت نکنیم به اینکه زمانی که دهان و عقلمون باید دست به کار بشه سکوت اختیار کنیم بگیم دیگری انجام میده یا بگیم بی فایدست .... ((کسایی که میگن نمیشه خیلی غ.. میکنن میان توی تاپیک :d (((شوخی بود ناراحت نشید :d))) )) ...

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
سلاااااااااام :d
بچه ها چی شد؟ اعتراضاتمون به کجا رسید؟ جواب داد یا نه؟
:d
در مورد صفحه ف ی س ب و ک من میگم این عنوان را بذارید.

aaa games for vita
do u agree? so come in
یا این:
vita needs your help. mr sony fan so come in
نظرتون چیه :-/

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
aaa games for vita

دنبال AAA تنها نیستیم

vita needs your help. mr sony fan so come in

اینم من بودم ایدی psn هاتونو میگرفتم بن میکردم lol :p حالا از شوخی بگذریم ایشالله که جواب میده فقط حمایت باید باشه همین D:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
دلیل این حمایت نشدن اونم بعد این همه تبلیغ(مخصوصا برای خارجی ها) می تونه همینی باشه این دوستانمون تو فروم های پلی استیشن تری و پلی استیشن ویتای سونی میگند

نه ربطى به اين چيزايى که ميگن نداره.
سونى بايد از تيم اصلى استوديو هاى درجه يکش برا ويتا استفاده کنه ولى نميکنه (فعلا فقط Mm).
همين باعث فروش ويتا در نتيجه جذب ترد پارتى ميشه. اگه هم نکنه بازم راهى براى ترد پارتى هس اونم مذاکره کردن با شرکتاى ترد پارتيه و خرج کردن پوله شايد در بعضى موارد نشه ولى کاريه که سونى ميتونه بکنه مثالش همين اومدن بوردرلندز 2 هست که مطمئنا علاقه ى فراوون استوديو سازنده بازى به ويتا باعثش نبوده

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
سلام به دوستای عزیز!
به نظر من اگه که توی یه سایت گیمینگ معتبر یه همچین چیزی بزارین و لایک و امضا بگیرین ممکن هست که موفق بشین!
و یه عنوانی باید بزارین که زیاد سرچش کنن.
البته این فقط یه نظر از طرف من بود!

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
سلاااااااااام :d
بچه ها چی شد؟ اعتراضاتمون به کجا رسید؟ جواب داد یا نه؟

اگه جوابم داده باشه حداقل بايد تا E3 سال ديگه برا فهميدنش صبر کنيم :d
فقط کافيه که يوشيدا ببينتش و فک کنه که حرف ما منطقيه مطمئنا تمام تلاششو ميکنه برا ويتا ولى خب خيلى چيزا دست خيليا نيس.
به هر حال فقط بايد اميدوار باشيم :d

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
جواب ادمین پیج سونی به دعوت ما:

49086417890992210165.png

جواب ادمین هوشنگ پیج گیم بازان حرفه ای ایران:

11820846084210512866.png

راستی شدش 19 تا لایک، یعنی الان شهید احمد داره قهقهه میزنه...

- - -ویرایش - - -

سلام به دوستای عزیز!
به نظر من اگه که توی یه سایت گیمینگ معتبر یه همچین چیزی بزارین و لایک و امضا بگیرین ممکن هست که موفق بشین!
و یه عنوانی باید بزارین که زیاد سرچش کنن.
البته این فقط یه نظر از طرف من بود!

آفرین خیلی خوبه مهران جان، خودت یا هرکسی که تو اون سایت ها اکانت داره برید تاپیکشو بزنید اینجوری مزه دهن خارجیا(که بیشترین و مهمترین حامیان هستند) دستمون میاد.اول یه خلاصه ای از بیانیه بنویسید بعد لینک بدید مثل همین تاپیک تو فروم پلی استیشن ویتا:

http://community.us.playstation.com...etter-Support-PS-VITA-Can/m-p/41666893#M10708

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر