1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
    بستن اطلاعیه

اعتراض همگانی به عملکرد سونی در قبال پلی استیشن ویتا

گفتگو در 'PlayStation Vita' ایجاد شده توسط IvIEHR4N, ‏Sep 18, 2013.

1. IvIEHR4N

کاربر سایت

نام:
    مهران
    همه افرادی که اعتراض دارند متن اعتراض خودشونو تو همین تاپیک پست بزنن تا به یک متن واحد تبدیلشون کنیم و در آخر در قالب یه نامه اینگلیسی نگارش بشند.

بعد تکمیل مراحل بالا صفحه همین تاپیک در فیسبوک راه اندازی خواهد شد و حامیان عزیز میتوانند از طریق امضا، وبلاگ ،توئیتر و... از آن حمایت کنند.

پی نوشت:

-سعی شود تا حدالمکان اعتراضات مودبانه و با نگارش رسمی تحریر شوند.

-اخبار مربوط به واکنش مسئولین سونی در همین تاپیک و در پست اول به روز خواهند شد.

-بحث راجع به هر موضوع مرتبطی به موضوع تاپیک آزاد و به پست های اعتراضی محدود نمیشود لیکن از اسپم دادن اکیدا پرهیز شود.

-پست های زائد و غیرمرتبط با تاپیک سریعا گزارش خواهند شد.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    صفحه همین تاپیک در فیثبوک(لطفا لایک کنید):

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    صفحه دادخواست در Change.org باز شد، میتونید برید امضا کنید:

آموزش نحوه امضا کردن(پست شماره 62)

سه نمونه امضا برای حامیان عزیز اعتراض:

دوستان امضاهای بهتری داشتند با پیام خصوصی ارائه بدن تا در پست اول قرار بگیره.

#1 IvIEHR4N, ‏Sep 18, 2013
    آخرین ویرایش: ‏Sep 20, 2013
  2. Victor Sullivan

کاربر سایت

نام:
    پارسا
    من که خودم دیگه حالم داره به هم میخوره از ویتا اما اگه تمام اعضای bc هم اینجا اعتراض کنن بازم کم باشه و سونی توجه نکه شاید فوقش حدود 300 تا امضا جمع کنی :(
    ولی بازم ایشالا تو کارت موفق باشی و بتونی یه سر و سامونی به ویتا بدی من چون یخ شکن ندارم نمیتونم بیم تو fb

3. hosienharami

کاربر سایت

نام:
    حسین
    الان اعتراض به چه دردمون می خوره :D
    باید توی انجمن های مختلف کشور های مختلف اینو بنویسی
    نه فقط ایران و همین انجمن !
    برو کل دنیا رو جمع کن در برابر سونی :>
    ببینم چه می کنی ها !
    بینیم می تونی نسل 2000 رو از رو زمین منقرض کنی یا نه :D

4. si.armin

کاربر سایت

نام:
    آرمین
    عزیز خوبه ولی سایت های بزرگ فروم های مهم باید این کار انجام بشه حرف من : بازی های مولتی پلیر aaa عالی و بازی های نو آورانه دیگه رو بسازه اپلیکیشن هم زیاد تر بسازه :| چی شد به همون 4 ، 5 تا اپ فیس اینا بسنده کرده :s

5. Fenris Wolf

کاربر سایت

نام:
    Shervin
    با سلام خدمت کارکنان زحمت کش کمپانی سونی . امیدوارم نامه فوق رو بخونید و به آن پاسخ دهید .
    متاسفانه اخیرا شاهد پورت بازی های مختلف PS2 بر روی ویتا بودیم که پورت های ضعیفی نیز در بین آنها وجود داشتند و قیمت ها نیز شدیدا بالاست.
    چیزی که ما از شما میخواهیم این است که در عوض همایت بی چون و چرایی که ما از کنسول های سونی میکنیم شما نیز به ساخت یا پورت بازی های بهتری بپردازید . برای مثال JAK COLLECTION اخیرا پورت شد و فریم ریت بازی خیلی پایین بود . ویتا پتانسیل اجرای آنچارتد و کیلزون رو داره و دیدیم که چقدر عالی اجرا ششدند.ماروی پی اس پی متالگیر ، 3 عدد جی تی ای ، 2 گاد آو وار داشتیم .
    مطمئنا ویتا پتانسیل اجرای یه بازی در حد GTA IV رو دارد . در خواست ما( گیمران ) از شما این است که بازی های اختصاصی یا پورت های قوی تری رو روی ویتا داشته باشیم . درسته ما بازی های INDIE زیادی داریم ولی این کنسول قدرتمند تر از این حرفاست! شما بوردرلندز 2 رو نیز پورت کردید ، بازی فوق عالی ! ویتا توانایی اجرای DEAD SPACE یا GTA , GOW رو ندارد ؟ حد اقل تایید کنید تا فن ها امید وار شوند . لطفا ویتا را فراموش نکنید .
    با تشکر .
    دیگه بازیه درخواستیشم با هم به نتیجه میرسیم

6. Hunter lord

کاربر سایت

نام:
    رامتین
    با عرض سلام و خسته نباشید
    من به عنوان یک کاربر ویتا از مسیولین سونی در خواست دارم عاجزانه که تولید و فروش کنسول ویتا را متوقف بسازند تا این رسوایی ها و خراب کردن عناوین روز دنیا سریعا متوقف بشود .
    عناوین بیشماری توسط ویتا نبود شده اند ( COD , Resistance ) خواهشن بیشترش نکنید .

حتما برای من رو بفرستید به شهید احمد ! :|

7. Abadan-Game

کاربر سایت

نام:
    Sajjad Imanian
    دوستان من حاضرم با بی ادبی تمام دعوا کنم و حق خودمون رو بگیرم....اما چون زیاد نگارش ادبی بنده برا نوشتن یه نامه خوب نیست.هر کمکی که باشه می کنم فقط جای من هم یه مطلبی بنویسید.
    =================================
    آقا من FB زیاد میرم در اون مورد هم می تونم کمک کنم....

ارسال شده از C6602 با استفاده از تپاتالک 2

8. Saint475

کاربر سایت

نام:
    ابوالفضل خزائی
    من اویل میخوام. اینم اعتراض حساب میشه؟

9. Abadan-Game

کاربر سایت

نام:
    Sajjad Imanian
    آره....:-D

ارسال شده از C6602 با استفاده از تپاتالک 2

10. AMIN-SCORPION

AMIN-SCORPION پشت سیاهی های دنیامان سیاهی بود ...
    کاربر سایت

نام:
    امین
    تیتر رو خوندم فکر کردم خبری شده!
    موفق باشید :d

11. rosgod

کاربر سایت

نام:
    behrooz
    من هم 100 درصد از این تایپینگ حمایت میکنم واقعا حرکت شما عالی بود من خیلی خوش حال شدم و از دوستانی هم که دارن از این تصمیم حمایت میکنن تشکر میکنم:)

12. Spider-Mαn

کاربر سایت

الان مشکل اینجاست که باید بدونیم چند هزار نفر باید امضا بزنن:-/سقف رو بذاریم روی 50 هزارتا خوبه؟

13. Fenris Wolf

کاربر سایت

نام:
    Shervin
    بنیامین جان اول 4تا ساپورت پیدا کنیم که اسپم ندن کمکمون کنن بهد فکر کنیم سقفشو چقدر بذاریم !

14. line

کاربر سایت

نام:
    سعید
    اقا ما هیچی نمیخوایم فقط زبان فارسی رو ویتا پشتیبانی شه

15. Hunter lord

کاربر سایت

نام:
    رامتین
    دیگه معلومه همه چی می خوان GTA و Resident Evil و Infamous ! یه سایت باید بسازید امضای دیجیتال جمع کنید بفرستید .
    یا از سایت هایی که این کار رو انجام می دن کمک بگیرید .

فقط سریع تر انجامش بدید . ممنون