اعتراض همگانی به عملکرد سونی در قبال پلی استیشن ویتا

گفتگو در 'PlayStation Vita' ایجاد شده توسط IvIEHR4N, ‏Sep 18, 2013.

1. IvIEHR4N

کاربر سایت

نام:
    مهران
    همه افرادی که اعتراض دارند متن اعتراض خودشونو تو همین تاپیک پست بزنن تا به یک متن واحد تبدیلشون کنیم و در آخر در قالب یه نامه اینگلیسی نگارش بشند.

بعد تکمیل مراحل بالا صفحه همین تاپیک در فیسبوک راه اندازی خواهد شد و حامیان عزیز میتوانند از طریق امضا، وبلاگ ،توئیتر و... از آن حمایت کنند.

پی نوشت:

-سعی شود تا حدالمکان اعتراضات مودبانه و با نگارش رسمی تحریر شوند.

-اخبار مربوط به واکنش مسئولین سونی در همین تاپیک و در پست اول به روز خواهند شد.

-بحث راجع به هر موضوع مرتبطی به موضوع تاپیک آزاد و به پست های اعتراضی محدود نمیشود لیکن از اسپم دادن اکیدا پرهیز شود.

-پست های زائد و غیرمرتبط با تاپیک سریعا گزارش خواهند شد.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    صفحه همین تاپیک در فیثبوک(لطفا لایک کنید):

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    صفحه دادخواست در Change.org باز شد، میتونید برید امضا کنید:

آموزش نحوه امضا کردن(پست شماره 62)

سه نمونه امضا برای حامیان عزیز اعتراض:

دوستان امضاهای بهتری داشتند با پیام خصوصی ارائه بدن تا در پست اول قرار بگیره.

#1 IvIEHR4N, ‏Sep 18, 2013
    آخرین ویرایش: ‏Sep 20, 2013
  2. Victor Sullivan

کاربر سایت

نام:
    پارسا
    من که خودم دیگه حالم داره به هم میخوره از ویتا اما اگه تمام اعضای bc هم اینجا اعتراض کنن بازم کم باشه و سونی توجه نکه شاید فوقش حدود 300 تا امضا جمع کنی :(
    ولی بازم ایشالا تو کارت موفق باشی و بتونی یه سر و سامونی به ویتا بدی من چون یخ شکن ندارم نمیتونم بیم تو fb

3. hosienharami

کاربر سایت

نام:
    حسین
    الان اعتراض به چه دردمون می خوره :D
    باید توی انجمن های مختلف کشور های مختلف اینو بنویسی
    نه فقط ایران و همین انجمن !
    برو کل دنیا رو جمع کن در برابر سونی :>
    ببینم چه می کنی ها !
    بینیم می تونی نسل 2000 رو از رو زمین منقرض کنی یا نه :D

4. si.armin

کاربر سایت

نام:
    آرمین
    عزیز خوبه ولی سایت های بزرگ فروم های مهم باید این کار انجام بشه حرف من : بازی های مولتی پلیر aaa عالی و بازی های نو آورانه دیگه رو بسازه اپلیکیشن هم زیاد تر بسازه :| چی شد به همون 4 ، 5 تا اپ فیس اینا بسنده کرده :s

5. Fenris Wolf

کاربر سایت

نام:
    Shervin
    با سلام خدمت کارکنان زحمت کش کمپانی سونی . امیدوارم نامه فوق رو بخونید و به آن پاسخ دهید .
    متاسفانه اخیرا شاهد پورت بازی های مختلف PS2 بر روی ویتا بودیم که پورت های ضعیفی نیز در بین آنها وجود داشتند و قیمت ها نیز شدیدا بالاست.
    چیزی که ما از شما میخواهیم این است که در عوض همایت بی چون و چرایی که ما از کنسول های سونی میکنیم شما نیز به ساخت یا پورت بازی های بهتری بپردازید . برای مثال JAK COLLECTION اخیرا پورت شد و فریم ریت بازی خیلی پایین بود . ویتا پتانسیل اجرای آنچارتد و کیلزون رو داره و دیدیم که چقدر عالی اجرا ششدند.ماروی پی اس پی متالگیر ، 3 عدد جی تی ای ، 2 گاد آو وار داشتیم .
    مطمئنا ویتا پتانسیل اجرای یه بازی در حد GTA IV رو دارد . در خواست ما( گیمران ) از شما این است که بازی های اختصاصی یا پورت های قوی تری رو روی ویتا داشته باشیم . درسته ما بازی های INDIE زیادی داریم ولی این کنسول قدرتمند تر از این حرفاست! شما بوردرلندز 2 رو نیز پورت کردید ، بازی فوق عالی ! ویتا توانایی اجرای DEAD SPACE یا GTA , GOW رو ندارد ؟ حد اقل تایید کنید تا فن ها امید وار شوند . لطفا ویتا را فراموش نکنید .
    با تشکر .
    دیگه بازیه درخواستیشم با هم به نتیجه میرسیم

6. Hunter lord

کاربر سایت

نام:
    رامتین
    با عرض سلام و خسته نباشید
    من به عنوان یک کاربر ویتا از مسیولین سونی در خواست دارم عاجزانه که تولید و فروش کنسول ویتا را متوقف بسازند تا این رسوایی ها و خراب کردن عناوین روز دنیا سریعا متوقف بشود .
    عناوین بیشماری توسط ویتا نبود شده اند ( COD , Resistance ) خواهشن بیشترش نکنید .

حتما برای من رو بفرستید به شهید احمد ! :|

7. Abadan-Game

کاربر سایت

نام:
    Sajjad Imanian
    دوستان من حاضرم با بی ادبی تمام دعوا کنم و حق خودمون رو بگیرم....اما چون زیاد نگارش ادبی بنده برا نوشتن یه نامه خوب نیست.هر کمکی که باشه می کنم فقط جای من هم یه مطلبی بنویسید.
    =================================
    آقا من FB زیاد میرم در اون مورد هم می تونم کمک کنم....

ارسال شده از C6602 با استفاده از تپاتالک 2

8. Saint475

کاربر سایت

نام:
    ابوالفضل خزائی
    من اویل میخوام. اینم اعتراض حساب میشه؟

9. Abadan-Game

کاربر سایت

نام:
    Sajjad Imanian
    آره....:-D

ارسال شده از C6602 با استفاده از تپاتالک 2

10. AMIN-SCORPION

AMIN-SCORPION پشت سیاهی های دنیامان سیاهی بود ...
    Gold User

نام:
    امین
    تیتر رو خوندم فکر کردم خبری شده!
    موفق باشید :d

11. rosgod

کاربر سایت

نام:
    behrooz
    من هم 100 درصد از این تایپینگ حمایت میکنم واقعا حرکت شما عالی بود من خیلی خوش حال شدم و از دوستانی هم که دارن از این تصمیم حمایت میکنن تشکر میکنم:)

12. Spider-Mαn

کاربر سایت

الان مشکل اینجاست که باید بدونیم چند هزار نفر باید امضا بزنن:-/سقف رو بذاریم روی 50 هزارتا خوبه؟

13. Fenris Wolf

کاربر سایت

نام:
    Shervin
    بنیامین جان اول 4تا ساپورت پیدا کنیم که اسپم ندن کمکمون کنن بهد فکر کنیم سقفشو چقدر بذاریم !

14. line

کاربر سایت

نام:
    سعید
    اقا ما هیچی نمیخوایم فقط زبان فارسی رو ویتا پشتیبانی شه

15. Hunter lord

کاربر سایت

نام:
    رامتین
    دیگه معلومه همه چی می خوان GTA و Resident Evil و Infamous ! یه سایت باید بسازید امضای دیجیتال جمع کنید بفرستید .
    یا از سایت هایی که این کار رو انجام می دن کمک بگیرید .

فقط سریع تر انجامش بدید . ممنون