تاپیک به اشتراک گذاری تجربه های GTA V ( پست اول مطالعه شود )

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
932
نام
کیوان
دوستان یکبار با ترور رفتم تو خونه مایکل دیدم مایکل تو خونست تا منو دید گفت میای بریم بیرون گفتم باشه ولی مسکل اینجا بود که مایکل به عقلش نمی رسید باید درو باز کنه بیاد بیرون یه اسلحه در آوردم و به درش شلیک کردم مایکل هم اسلحشو در آورد و هی تو خونش اینور اونور میرفت گفتم احمق باید در خونه رو باز کنی بیای بیرون! اما به عقلش نرسید که نرسید:d

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
ﭼﻪ ﺣﺎﻟﯽ ﻣﯿﺪﻩ ﺭﺍﻧﻨﺪﮔﯽ ﺗﻮ ﺑﯿﺎﺑﻮﻧﺎﯼ GTA V ﻭﻗﺘﯽ ﺁﻫﻨﮓ West End Girls ﺍﺯ
Pet Shop Boys ﺩﺍﺭﻩ ﭘﺨﺶ ﻣﯿﺸﻪ.

امتحان کردید؟
یه حس خاصی میده.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
ﭼﻪ ﺣﺎﻟﯽ ﻣﯿﺪﻩ ﺭﺍﻧﻨﺪﮔﯽ ﺗﻮ ﺑﯿﺎﺑﻮﻧﺎﯼ GTA V ﻭﻗﺘﯽ ﺁﻫﻨﮓ West End Girls ﺍﺯ
Pet Shop Boys ﺩﺍﺭﻩ ﭘﺨﺶ ﻣﯿﺸﻪ.

امتحان کردید؟
یه حس خاصی میده.
کلن آهنگ های جی تی ای خیلی باحال تر شده.dr dre rihanna western connection و کلی خواننده های معروف بهش اضافه شده.

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
دوستان اینم یه Easter Egg که خودم کشف کردم و تو نت هم جایی نبود.

حوالی شمال شهر بازی یه فست فود بین راهی هست که باید خودتونو به بالاش برسونید و یه مشت بزنید به این توپ تبلیغاتی بالای فست فود تا بیوفته.

حالا با ماشین یا هر چیز دیگری می تونید تو سطح شهر ببرینش.

اینم عکس که از صفحه تلویزیون گرفتم کیفیتش یکم پایینه:
52445902407382898596.jpg

ممنون.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
با فرانکلین رفتم یه جا یه پسره دستش دوربین بود گفت بیا بریم . یواشکی وارد یه عمارت شدیم . پسره دوربینو داد دست فرانکلین گفت برو فیلم بگیر . رفتم جلو دیدم خانوم و آقا عملیات دارن ما هم فیلم گرفتیم:))
یهو مارو دیدن . فرار کردیم دختره پرید تو ماشین مارو دنبال میداد میگفت دوزبینو بده من . بعد از کل تعقیب و گزیز دختره رفت تو دیوار و الفاتحه/:) . ما هم در رفتیم

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
خب این هم تجربه امروز من وقتی که با Trevor تحت تعقیب پلیس با 3 ستاره در اومدم! ماجرا از این قرار بود که بعد از داستان هایی که تحت تعقیب بودن ما رسید به 3 ستاره، توی جاده بیرون شهری داستم از دست پلیس فرار میکردم که دیدم هم پشتم پلیسه هم جلوی جاده رو بستن و هم اینکه هلیکوپتر هم دنبالمه. واسه همین هم دل رو زدم به دریا و فرمون رو دادم دست راست و رفتیم تو باقالیا به این امید که بزنیم تو آب شاید گممون کردن. خلاصه اینکه بعد از یک تصادف خیلی وحشتناکی که داشتم از ماشین پیاده شدم و با خودم گفتم که برم زیر قسمت چوبی (که عکسش رو در زیر قرار دادم) تا شاید پلیسا وقتی اومدن منو گم کنن. و خیلی هم جالبه که وقتی اون پایین قایم شدم هلی کوپتر پلیس چند باری اومد اونجا رو نگاه کرد ولی چون منو نتونست ببینه بیخیال شد و رفت! :D و من بازم سجده شکر کردم به راکستار معظم با این هوش مصنوعی فوق العاده عالی ای که در بازی گذاشته. عکس های مربوط رو که در سوشال کلاب آپلود کردم میتونید ببینید:
ماشین من که به شکل بدی اونجا گیر کرد!
0_0.jpg

این هم اونجایی که رفتم زیرش قائم شدم و پلیسا نتونستن منو پیدا کنن و بعدش رفتن! :D لاید لاشه ماشین رو دیدن فکر کردن من مردم دیگه! :D

0_0.jpg

و این هم در یک عکس:

0_0.jpg

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
قصد دارم ماجراجویی کنم و موارد عجیب بازی رو پیدا کنم ، در صورتی که موفق بشم عکس میزارم براتون :D

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
ﯾﻪ ﺻﺤﻨﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺟﺎﻟﺐ ﮐﻪ ﭘﯿﺶ ﺍﻭﻣﺪ ﺑﺮﺍﻡ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﻮ ﺟﻨﮕﻠﻬﺎ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﻣﯿﮕﺸﺘﻢ ﺑﺎ ﻓﺮﺍﻧﮑﻠﯿﻦ ﭘﯿﺎﺩﻩ ﺷﺪﻡ ﺍﺯ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﯾﻪ ﭼﻨﺪ ﻗﺪﻣﯽ ﺭﻓﺘﻢ ﺩﯾﺪﻡ ﯾﻪ ﻧﻘﻄﻪ ﻗﺮﻣﺰﯼ ﺑﺎ ﻓﺎﺻﻠﻪ ﺭﻭ ﻣﭗ ﻇﺎﻫﺮ ﺷﺪ ﮔﻔﺘﻢ ﻭﻟﺶ ﺍﮔﻪ ﺗﯿﺮ ﺍﻧﺪﺍﺯﯼ ﮐﺮﺩ ﻣﯿﺮﻡ ﺳﺮﺍﻏﺶ ﯾﮏ ﺩﻓﻌﻪ ﺩﯾﺪﻡ ﺑﺎ ﺳﺮﻋﺖ ﻧﻮﺭ ﻧﻘﻄﻪ ﻗﺮﻣﺰﻩ ﺑﻪ ﻃﺮﻓﻢ ﺍﻭﻣﺪ ﭼﻪ ﺗﺮﺳﯽ ﮐﺮﺩﻡ ﺃﺩﻡ ﻧﺒﻮﺩ ﮐﻪ ﭘﻠﻨﮓ ﺑﻮﺩ:d ﺑﺎ ﯾﻪ ﮔﺎﺯ ﮐﺎﺭﺍ ﺗﻤﻮﻡ ﮐﺮﺩﺣﺎﻻ ﺍﯾﻦ ﺩﻓﻌﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺳﮕﻤﺎ ﺑﺒﺮﻡ ﺑﺒﯿﻨﻢ ﭼﻪ ﺍﺗﻔﺎﻗﯽ ﻣﯿﻮﻓﺘﻪ :)):d

TS BAX

کاربر سایت
Aug 5, 2013
14
نام
ALIREZA
داداش کسی میدونه سفینه ادم فضایی ها کجاذ غرق شده یا نامه رعیس جمهور کجایه یا لباس غواسی و یا زیر دریایی از کجا میشه گیر اورد؟ اگه کسی تجربه ای در این موادر داره بگه

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
تو اتوبان جلو یه ماشین رو گرفتم و زن رو پیاده کردم بیچاره اومد فرار کنه رفت وسط اتوبان یه کامیون که فکر کنم بالای 100 کیلومتر میومد زد بهش و ترمز گرفت و منحرف شد . عجب صحنه ای بودا :-o

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
اینم یکم خاطره :D

این یکی اولی رو هرکی گفت چیه ؟

اینم سرقت جت بسیار ساده و راحت :D

اینم شکار کوسه بدون لباس غواسی فقط با یه کارد میوه خوری :D

و تیراژ پایانی بازی :

Pedram ag

کاربر سایت
Mar 19, 2013
101
نام
Ped2g
من از SA جی تی ای بازی نکرده بودم و اینو تازه شروع کردم.
با ماشین زدم به یکی طرف تو ماشین مرد::::

Sent from my HTC One using Tapatalk 4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر