تاپیک به اشتراک گذاری تجربه های GTA V ( پست اول مطالعه شود )

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
یه سوال مهم برام پیش اومده!!

چطور میشه با خود ایکس باکس عکس/فیلم گرفت؟؟ ( یعنی با موبایل نگیریم و خود XB ضبط کنه )

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
چرا برا من این اتفاقات کم پیش میاد؟
وقتی حواست به نقشه باشه رو نقشه یهو یه flash میزنه بعد یه علامت یا آبی یا قرمز یا آبی و قرمز چشمک زن به وجود میاد
آبی ها مامولا آدمای عادی ان
قرمز ها معمولا اعضای گنگ ها هستن
دو رنگ ها هم دزد هستن مامولا ولی پیش میاد یه نفر خودش رو آدم خوب جا بزنه و رنگش آبی باشه اما یهو روت اسلحه بکشه

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
وقتی حواست به نقشه باشه رو نقشه یهو یه flash میزنه بعد یه علامت یا آبی یا قرمز یا آبی و قرمز چشمک زن به وجود میاد
آبی ها مامولا آدمای عادی ان
قرمز ها معمولا اعضای گنگ ها هستن
دو رنگ ها هم دزد هستن مامولا ولی پیش میاد یه نفر خودش رو آدم خوب جا بزنه و رنگش آبی باشه اما یهو روت اسلحه بکشه
من کلن همه جا با ماشین میرم شاید تو هر 6 7 ساعت یه بار این اتفاقات برام بیوفته.
رد دد که همش تند تند ماموریت اتفاقی پیش میومد

sir pouya

کاربر سایت
May 28, 2009
107
نام
پویا
دوستان امروز با ترور بودم که دیدم جلوی بار علامت ابی اومد.
بعد رفتم دیدم یک زوج هستن که شدیدا مست کردن بعد گفتن ما رو برسون به هتلمون.b-)
وقتیم سوارشون کردم ۲ تاشونم پشت نشستن یه کارای غیر اخلاقیم داشتن می کردن وقتیم رسیدم جلو هتل گفتن ما بریم دنبال بقیه کارمون. ;;)
۴۰ دلارم پول دادن

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
خب دوستان قول چند تا عکس داده بودم که دیر شد

سایز تصاویر خیلی بزرگه برای مشاهده در سایز واقعی روشون کلیک کنید
این دو تا از طبیعت بازی یکیش کنار سد هستش اون یکی هم تلکابین :

اینم برای اون دسته از افرادی که فیزیک ماشین ها رو زیر سوال میبرن ، سر تقاطع تصادف کردیم لاستیک جلو از جاش کنده شد ، البته بازم پیش اومده برام اما فقط از این یکی عکس گرفتم :

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
من این مطلب رو تو اسپویلر گذاشتم تا نه عکس و نه کار برد ماشین لو بره و سوپرایز شین
این ماشین بعد از باز کردن مرحله ی Spaceship Parts Collectible قابل استفاده است ماشینی با رنگی خوش کل و صدا های جالب
468px-Custom2.jpg
من این مطلب رو تو اسپویلر گذاشتم تا نه عکس و نه کار برد ماشین لو بره و سوپرایز شین

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
این ماشین بعد از باز کردن مرحله ی Spaceship PartsCollectible قابل استفاده است ماشینی با رنگی خوش کل و صدا های جالب
468px-Custom2.jpg
تصویر شیلتره

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
آقا ما رفتیم نزدیک یه چیزی مثل نیروگاه حالا معلوم نبود نیروگاه هسته ای بود چی بود:).یهو دیدم یه هلی کوپتر بالا سرمه;;).گفتم چه با حال نیرو گاهه حمل و نقلش با هلی کوپتره:>.بعد که شلیک کرد بهمون دیدم ای دل غافل:-o.4 ستاره شدیم اینم هلی کوپتر پلیسه!!!8-|

این نیرو گاهه؟ دقیقا چیه طرفای شمال شرق نقشه.

ممنون

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,073
نام
شایان
آقا ما رفتیم نزدیک یه چیزی مثل نیروگاه حالا معلوم نبود نیروگاه هسته ای بود چی بود:).یهو دیدم یه هلی کوپتر بالا سرمه;;).گفتم چه با حال نیرو گاهه حمل و نقلش با هلی کوپتره:>.بعد که شلیک کرد بهمون دیدم ای دل غافل:-o.4 ستاره شدیم اینم هلی کوپتر پلیسه!!!8-|

این نیرو گاهه؟ دقیقا چیه طرفای شمال شرق نقشه.

ممنون
دوست عزیز اون طرف ها یه پایگاه نظامی هست شما احتمال زیاد به اونجا رفتید ;)

amirH.n

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
من یه بار واسه مایکل یه ماسک خیلی قشنگ گذاشته بودم :D
و بعد کاراکترمو عوض کردم وقتی دوباره تروور شدم دیدم یکی داره عکس میگیره از در و دیوار و اینم هی کلشو(با اون ماسک زیبا)میاره جلو یارو :D
یه بارم وقتی کاراکترمو عوض کردم شدم تروور دیدم با اون ماسک زیبا داره یه زن و یه مردو که تو ساحل آفتاب گرفته بودنو رو میترسونه :D

یه چیز خوب بازیم اینه که زیاد تو فروشگاه ها دزدی میشه بعد شما برید دزدا رو بکشید بعد میتونید پولو به صاحابش پس بدید یا واسه خودتون نگه دارید >:)
من توی اون مرحله ای که باید مولی رو بگیریم بلند کردم برای فرار از پلیس لامصب یک حالی میده ولی جنگنده از کجا کش بریم؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر