تاپیک به اشتراک گذاری تجربه های GTA V ( پست اول مطالعه شود )

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
927
نام
کیوان
من یکبار با ترور بودم با مایکل رفتیم گشتیم بعد مایکل رو که پیاده کردم خودم دنبلش راه افتادم و سایه سایه تعقیبش کردم یهو مایکل به ترور گفت لطفا دنبال من نیا و شروع کرد به دویدن منم دنبالش دویدم مایکل گفت به خاطر دست از تعقیب من وردار و سرعت دویدنشو بیشتر کرد منم دنبالش رفت روش تا اسلحه کشیدم دیدم وقتی نشونه گیر گرفتم نمیشه شلیک کرد یه نارنجک انداختم جلو پاش جلو یه ماشینو گرفت و دزدید و رفت. منم دنبالش راه افتادم رفت تو خونش من از دیوار پشتی خونش پریدم تو خونش(تریپ دزدی) دیدم مایکل تو زمین تنیسش وایستاده تا منو دید گفت هی تی چجوری اودی تو؟ داوش من میای بریم بیرون بگردیم؟!:d

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
داشتم با Trevor میرفتم سمت یه لباس فروشی و تفنگ فروشی (بغل هم بودن) ، یه یارو رو لخت (لباس زیر داشت) بسته بودن به تیر چراغ برق .
دستش رو باز کردم ، رفتم جلو یه ماشین ، ماشین رو از یارو بزور گرفتم . سوار شدم که برم دیدم یه ماشین قشنگ داره میاد . اومدم پیاده شم اون رو بگیرم ، یه خری اومد زد بم :|
در با خودم رو برد رو هوا مُردم :((
-----------------------------------
از سیو قبلیم استفاده کردم (دوباره داشتم با Trevor میرفتم) دیدم 2 زوج زیبا کنار یه خونه وایسادن، هر دو بدلیل استفاده از آب معدنی ، گیج میزدن :|
خواهش کردن که اونا رو به هتل ـشون برسونم . منم گفتم به روی چشم Trevor :d
سوارشون کردم ، داشتم تو راه میرفتم دیدم یارو فیوز سوزونده :|
صحنه های +18 اتفاق افتاد :d خوده Trevor هم تعجب کرده بود. به عکس زیر دقت کنید.
08808287017118469322.jpg
-------------------------------------------
بعد از 4 بار تلف شدن ، رسیدم به اون لباس فروشیه . کت و شلوار به Trevor نمیاد :d
به جورابش دقت کنید :d
34680037410895684464.jpg
-------------------------------------------
داشتم از لباس فروشی برمیگشتم ، دیدم پلیس با چند تا از این خلاف کار ها در افتاده . به پلیس کمک کردم اونا رو کشتم . دیدم 2 تا کیف افتاده :| رفتم اونا رو گرفتم دیدم 5000$ بم اضافه شد b-)
ولی پلیس ها بغلم بودن ، با شاتگان به فنا ـم دادن :(
------------------------------------------
اینم اون اول بازیه که مایکل با پسرش میرم ساحل . پسرم رو از ماشین پیاده کردم سوار موتورش کردم هوا بخوره :d
67897821710394778589.jpg
------
کیفیت اصلی عکس ها و حجمشون خیلی بالائه (3مگ) که سرعت لود صفحه رو میاره پایین . برا همین همه رو به 800*600 تبدیل کردم . یه ذره هم کیفیت رو آوردم پایین.

آآآآ

کاربر سایت
Jul 1, 2013
46
نام
ایمان
کی حوصله داره تا دو ماه صبر کنه که gta v برای pc بیاد تا اون موقع باید بسوزیم. تا زه من قبلش میخواستم xbox بخرم اگه gta برای pc نمیومد.

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دوستان امشب چند تا عکس میزارم براتون لذت ببرید :D
کی حوصله داره تا دو ماه صبر کنه که gta v برای pc بیاد تا اون موقع باید بسوزیم. تا زه من قبلش میخواستم xbox بخرم اگه gta برای pc نمیومد.​
من اگه جای PC باز ها بودم یه کنسول میخریدم نمیدونم چرا صبر میکنید ! یه کنسول کارکرده تمیز با 700 تومن گیر میاد حالا یارو میره بابت بازی اوریج 300 تومن میده به نظرم 700 تومن دیگه تو این مملکت چیزی نیست

cod13

کاربر سایت
Aug 22, 2011
71
نام
مملی
آقا لطفا ویدیوهای 10 دقیقه ای از بازی بزارین با کیفیت بالا تا لحظه انتشار بازی واسه pc اصلا خواب و خوراک نداریم

هر چیز جالبی توی بازی بود ازش فیلم با کیفیت بگیرین آپلود کنین تا بقیه هم بتونن ببینن

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
من اگه جای PC باز ها بودم یه کنسول میخریدم نمیدونم چرا صبر میکنید ! یه کنسول کارکرده تمیز با 700 تومن گیر میاد حالا یارو میره بابت بازی اوریج 300 تومن میده به نظرم 700 تومن دیگه تو این مملکت چیزی نیست​

شاید برای شما چیزی نباشه اما برای خیلی ها مبلغ زیادیه. الان کنسول این نسل ارزش نداره خریدن + هممون هم میدونم که GTA V برای PC خواهد اومد. :)

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
دوستان امشب چند تا عکس میزارم براتون لذت ببرید :D

من اگه جای PC باز ها بودم یه کنسول میخریدم نمیدونم چرا صبر میکنید ! یه کنسول کارکرده تمیز با 700 تومن گیر میاد حالا یارو میره بابت بازی اوریج 300 تومن میده به نظرم 700 تومن دیگه تو این مملکت چیزی نیست

حالا یکی که 700تومن نداشته باشه چیکار کنه ؟ باد بخوره ؟:>

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
آقا لطفا ویدیوهای 10 دقیقه ای از بازی بزارین با کیفیت بالا تا لحظه انتشار بازی واسه pc اصلا خواب و خوراک نداریم

هر چیز جالبی توی بازی بود ازش فیلم با کیفیت بگیرین آپلود کنین تا بقیه هم بتونن ببینن

عزیز فیلم گرفتن سخت نیست ، با این سرعت و حجم اینترنت آپلود کردنش سخته

كسي .Groove St نرفته ؟

اتفاقا همین الان یه مرحله رد کردم تو Groove Street بود ، تنها چیزیش که GTA SA مونده بنبست دایره ایشه :D

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یه تیکه امروز دیدم ته خنده! البته اسپویل نداره
پسر مایکل به ترور sms داده و ناراحته بعد ترور میخواد ارشادش کنه:D براش نوشت مثل من عاقل باش چه کاریه عزیزم که weed میزنی؟؟؟؟؟.... شیشه بزن خو :)) مردک اینگار از غار دراومده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر