راهنمایی در بازی GTA V

گفتگو در 'راهنمای قدم به قدم بازی ها' ایجاد شده توسط sk_vegas, ‏Sep 17, 2013.

1. Benyamin 987

کاربر سایت

سلام دوستان هم یک سوال داشتم وهم یک جواب برای همه:۱-سوال من اینکه بعد از اینک لستر توی ساحل با من قرار میزاره میگه چند نفرو که علامت قرمز دارن بکش ووقتی من اونارو کش تم الان ۳روزه که هیییییییییییچ مأموریتی برام توی هیچ شخصیتی نمیاد لطفا وخاهشا التماس میکنم که بگین چجوری مأموریت بعدی باز میشه. وجوابم:خیلی ها وقتی اون بمب زیر دریارو با زیر دریایی برمیدارن دیگه هیچ مأموریتی براشون نمیاد برای اینکه مأموریت براشون بیاد باید برن روی شخصیت فرانکلین بعد چاپ رو همراهشون ببرن وبعد از چند دقیقه بهش زنگ میزنن بیا مأ موریت وبعد چند تا مأموریت باید برن اون سوپر دم سحل رو بخرن بعدش میرسن به جای من که لستر با فرانکلین قرار میزاره بعد دیگه هیچ مأموریت مثل من براشون نمیاد تا وقتی کاربران سایت به ما کمک کنند.

2. iceboy45

کاربر سایت

سلام دوستان ...
    سوالی داشتم راجع به تنظیمات دسته در ps4
    آیا میشه جای دکمه ها رو عوض کرد ؟ من میخوام مثلا برای حرکت ماشین یا افراد بازی از فلش ها استفاده کنم ... به جای آنالوگ
    میشه آیا ؟؟؟؟؟

3. sahar6749

کاربر سایت

کسی رو که باید تو اون مهمونی بکشین به صورت حرف توضیح میده که ظاهرش چه شکل هست کسی رو تو مهمونی بکشین که سیگار میکشه فکر کنم لباسشم قرمزه.

4. mr26

کاربر سایت

دوستان gta v رو‌گذاشتم تو دانلود. زده ۶۰ گیگ؟!!
    یه مقدار زیاد نشده؟ مگه نزدیک ۵۰‌گیگ نبوده؟

5. emperaturs

کاربر سایت

نام:
    Joel
    بقیش اپدیته.

mr26 این نوشته را Like کرده است.
  6. SILICON POWER

کاربر سایت

وقتی GTA V بازی میکنی خیلی مراقب باش نسخه های کرکی فکر کنم مشکل داره و استفاده از CPU رو 100% میکنه و ممکنه سی پی یوت آسیب ببینه. سی پی یو قبلی من سوخت و وقتی سی پی یو جدید Threadripper رو خریدم دیدم GTA V از 100% این سی پی یو 12 هسته ای داره استفاده میکنه! واسه همین دما و میزان استفاده از پردازنده رو حتما اندازه بگیر.

7. Amirhosein 2966

کاربر سایت

سلام من تو اون قسمت که به ترور خونه جدید میده که خونش کنار کاباره هست گیر کردم . با هر کاراکتری میرم وارد خونه نمیشه

8. hamidkh1

کاربر سایت

سلام دوستان
    بعد از مرحله سرقت جواهر فروشی و وقتی که مرحله رو تا آخر میرم و اطلاعات هم میاد و تموم میشه
    یه لودینگ میاد که همینطور میچرخه و هیچ اتفاقی هم نمی افته..خیلی هم صبر کردم ولی بازم هیچ اتفاقی نمیوفته
    بازی هم آخرین نسخه core pack هست با کرک ریلودد
    میشه که مسکل از کرک باشه ؟
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

9. secretboy

کاربر سایت

سلام
    دوستان تو مأموریت ۳۰ و خورده ای موندم اونجا که باید هلیکوپتر از منطقه نظامی بدزدی مشکل اینجاس که اصلا هیچ علامتی تو نقشه نشون نمیده!! تو منطقه نظامی هم رفتم حتی بازم علامت نشون نمیده و خبری از هلیکوپتر پارک شده نیست کلا یهو تمام علامت های نقشه رفتن ... چطور حل میشه این مشکل؟

10. fardaad

کاربر سایت

سلام دوستان آیا روشی هست این بازی رو بصورت رایگان و مولتی پلیر با دوستان داخل سرور ها بازی کرد؟!خیلی لازم دارم اگر کسی جواب رو میدونه پاسخ بده ممنون میشم

11. Behzad shi55

کاربر سایت

12. Behzad shi55

کاربر سایت

سلام من هم این مشکلو دارم حدود ۶۰ مرحله رفتم دیگه ماموریت ندارم باید چیکار کنم که دوباره بهم ماموریت بده

13. Behzad shi55

کاربر سایت

سلام‌
    میتونی راهنماییم کنی بعد از ۶۰ ماموریت دیگه مرحله ای باز نمیشه و تو خیابونا ولگردی میکنم
    چیکار کنم دوباره بهم ماموریت بده

14. Behzad shi55

کاربر سایت

سلام
    من تا مرحله ۶۰ رفتم همه نقشه ام ۱۰۰ درصد کردم ولی ماموریت بهم نمیده لطفا کمکم کنید

15. Murmia

کاربر سایت

با سلام لطفا به من در gta v کمک کنید من پولم خیلی کمه هرچی از گوشی و لب تاپ سهام میخرم پولم زیاد نمیشه سیووم 12/6%