راهنمایی در بازی GTA V

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
من اونجا موندم که میره شروع میکنه کار کردن که چنت کانترو جا به جا میکنه بعدش باید چیکار کنم ؟؟ کجا برم ؟ تو نقشم یه دایره هست میرم سمتش ولی پیداش نمیکنم کجاس!!!
اگه درست متوجه شده باشم اونجایی هستی که باید بالای یه جرثقیل بزرگ مانند بری.یه نربون داره بری بالا راهشو پیدا میکنی و میفهمی چی به چیه.

Alex Salvatore

کاربر سایت
Sep 21, 2013
9
نام
Ali
بچه ها یه سری چیزای جدید کشف کردم میگم شمام بدونید :
البته اینا مال ایکس باکسه نمیدونم تو بقیه هم همین دکمه هاست یا نه !
وقتی توی ماشینی هستین که سقفش موقته اگه روی دکمه ای که باهاش نور بالا میدین نگه دارید سقف ماشین جمع میشه و اگه دوباره روش نگه دارید به حالت اول بر میگرده !!!
میتونید برید توی وب گوشیتون و از توی سایت های مختلف ماشین یا تانک و موتور و جت و... بخرید .
لازم نیست هر بار برای سیو بازی به خونتون برید توی گوشیتون سیمت چپ دفترچه تلفنتون گزینه ی سیو داره روش بزنید میتونید سیوش کنید .

همینارو تا حالا بلد شدم شمام اگه چیزای جدید کشف کردین بگین تا بتونم ازشون استفاده کنم .

MisTerV4MP

کاربر سایت
Apr 15, 2013
155
نام
amir
بچه ها یه سری چیزای جدید کشف کردم میگم شمام بدونید :
البته اینا مال ایکس باکسه نمیدونم تو بقیه هم همین دکمه هاست یا نه !
وقتی توی ماشینی هستین که سقفش موقته اگه روی دکمه ای که باهاش نور بالا میدین نگه دارید سقف ماشین جمع میشه و اگه دوباره روش نگه دارید به حالت اول بر میگرده !!!
میتونید برید توی وب گوشیتون و از توی سایت های مختلف ماشین یا تانک و موتور و جت و... بخرید .
لازم نیست هر بار برای سیو بازی به خونتون برید توی گوشیتون سیمت چپ دفترچه تلفنتون گزینه ی سیو داره روش بزنید میتونید سیوش کنید .

همینارو تا حالا بلد شدم شمام اگه چیزای جدید کشف کردین بگین تا بتونم ازشون استفاده کنم .

تو پارکینگ سمت راست رو بزنید special car میاره.

Alex Salvatore

کاربر سایت
Sep 21, 2013
9
نام
Ali
اقا اون تیکش که تو نقسه H میاد بقلش یه نقطه قرمز اونجا باید چیکار کنم ؟؟ اونجا تو آبه !! من هرچی میرم تو عمق چیزی پیدا نمیکنم

footsoldier

کاربر سایت
May 23, 2013
369
نام
رضا
دوستان همه ی سوالاتی که میپرسید 90% به انگلیسی توضیح میده
منم انگلیسیم زیاد خوب نیست ولی یه دیکشنری کنارمه موقعه بازی

inferno1372

کاربر سایت
Aug 22, 2013
5
تا اونجا که یادمه باید می پریدیم پایین وقتی تیر میزدن بهمون.
درسته وقتی تیر میزنن می نویسه که یه جای امن پیدا کن بپر پایین ولی هر کاری میکنم از هواپیما پیاده نمی شه و اصلا نمیشه کنترلش کرد بعد 10 ثانیه منفجر میشه ... علامت زرد رنگم فرودگاهرو نشون میده ولی قبل رسیدن با اون منفجر میشه

Alex Salvatore

کاربر سایت
Sep 21, 2013
9
نام
Ali
من اونجا که باید چند نفرو بکشم گیر کردم نفر اخرو چجوری باید بکشم ؟؟؟ علامته توی خونس و اصلا نمیشه رفت توش یکی کمکم کنهههههههه

آخرین ویرایش:

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
من اونجا که باید چند نفرو بکشم گیر کردم نفر اخرو چجوری باید بکشم ؟؟؟ علامته توی خونس و اصلا نمیشه رفت توش یکی کمکم کنهههههههه

اون مرحله که زمان مشخصی داره رو میگی؟
با اسنایپر زوم کن روی ساختمون یه بالابر هست از اینا که باهاش شیشه تمیز میکنن طرف روی اونه

SAM_NEVADA

کاربر سایت
Jan 17, 2010
10
دوستان گلم ، این سوال رو چند تاپیک اعلام کردم و بقیه سعی کردن کمک کنن ، ولی مشکل من همچنان باقیه! من بعد از 6 درصد از بازی که میگذره به هیچ وجهه ماموریتی ندارم جز اون ماموریت های اتفاقی! نه مایکل باز شده نه ترور ، کلا فقط دارم ولگردی میکنم تو شهر . سوال مهم اینه : تمامی مراحل رو باید gold بگیریم و رد کنیم تا مرحله بعدی باز شه و ازین قفل در بیاد ؟ یعنی باید پرفکت رد کنیم همه چیزو ؟ (تصور نمیکنم اینجوری باشه ) . من اونجا گیر کردم که اون سیاهه رو میبری خونه فرانکلین ، دو سه تا کار ماشین کشی با اون خانمه انجام میددی، دو تا مسابقه رانندگی و گرفتن عکس ازون هنرپیشه ! به توصیه دوستان بازی رو تو خونه فرانکلین سیو کردم ، سگ رو بیرون بردم ، چند ساعت چرخید! هر چی ماموریت فرعی داد انجام دادم . اون گاراژ سبز هم نزدیک خونه باز شد . اما کماکان هیچ اتفاق دیگه ایی نمیفته . نه مایکل و نه ترور باز نمیشن . کار خاصی هم گویا دوستان انجام ندادن که مراحل رد شه و صبحش اون دوست سیاه پوستش با ماموریت بیاد پیش فرانکلین . با گوشی نرم افزار ifruit رو هم کار کردم ، الان سگه دستور هم میگیره و کمی هم خوشحال شده! ................. دیگه چکار باید بکنم ؟ کسیچیزی به ذهنش نمیرسه ؟ اگه کسی این مشکلات رو نداشته فک کنم باید از اول بازی رو شروع کنم (یا اینکه دوباره نصبش کنم) . مموریت ها اگه 100 درصد پرفکت نشه ممکنه این پیش بیاد ؟ آخه موفقیت رو میزنه و ادامه داره داستان ... پس چرا اینوسط گیر کرده لاکردار! دیوانه شدم کلا . ممنون اگه کمک کنید
کنسول : ps3 super slim بازی فیزیکی خریداری شده ریجن یک

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان گلم ، این سوال رو چند تاپیک اعلام کردم و بقیه سعی کردن کمک کنن ، ولی مشکل من همچنان باقیه! من بعد از 6 درصد از بازی که میگذره به هیچ وجهه ماموریتی ندارم جز اون ماموریت های اتفاقی! نه مایکل باز شده نه ترور ، کلا فقط دارم ولگردی میکنم تو شهر . سوال مهم اینه : تمامی مراحل رو باید gold بگیریم و رد کنیم تا مرحله بعدی باز شه و ازین قفل در بیاد ؟ یعنی باید پرفکت رد کنیم همه چیزو ؟ (تصور نمیکنم اینجوری باشه ) . من اونجا گیر کردم که اون سیاهه رو میبری خونه فرانکلین ، دو سه تا کار ماشین کشی با اون خانمه انجام میددی، دو تا مسابقه رانندگی و گرفتن عکس ازون هنرپیشه ! به توصیه دوستان بازی رو تو خونه فرانکلین سیو کردم ، سگ رو بیرون بردم ، چند ساعت چرخید! هر چی ماموریت فرعی داد انجام دادم . اون گاراژ سبز هم نزدیک خونه باز شد . اما کماکان هیچ اتفاق دیگه ایی نمیفته . نه مایکل و نه ترور باز نمیشن . کار خاصی هم گویا دوستان انجام ندادن که مراحل رد شه و صبحش اون دوست سیاه پوستش با ماموریت بیاد پیش فرانکلین . با گوشی نرم افزار ifruit رو هم کار کردم ، الان سگه دستور هم میگیره و کمی هم خوشحال شده! ................. دیگه چکار باید بکنم ؟ کسیچیزی به ذهنش نمیرسه ؟ اگه کسی این مشکلات رو نداشته فک کنم باید از اول بازی رو شروع کنم (یا اینکه دوباره نصبش کنم) . مموریت ها اگه 100 درصد پرفکت نشه ممکنه این پیش بیاد ؟ آخه موفقیت رو میزنه و ادامه داره داستان ... پس چرا اینوسط گیر کرده لاکردار! دیوانه شدم کلا . ممنون اگه کمک کنید
کنسول : ps3 super slim بازی فیزیکی خریداری شده ریجن یک

به هیچ عنوان لازم نیست شما حتما ماموریت های را Gold بگیرید تا mission بعد برات باز بشه.
Michel
داستان بازی - فرانکلین یک ماموریت می گیره از همان نمایشگاه ماشین که باید یک ماشین زرد رنگ را از یک خانه بدوزدی بیاری به داخل نمایشگاه که از اینجا است که Michel اضافه میشه.شما باید تمام mission های اصلی Franklin را انجام بدی تا این باز بشه.اگر دیگر ماموریت نمونده بنابراین مشکلی در بازی است که به وجود اومده که به نظر من بهتره آخرین ماموریت را که کامل کردی را restart Mission کنی و دوباره بازی کنی شاید مشکلت حل بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر