اطلاعاتی از امکانات نسخه نسل بعد FIFA 14 توسط EA منتشر شد

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
82386375400342535871.jpg

FIFA 14 در تاریخ 24 سپتامبر امسال، در آمریکای شمالی عرضه می‌شود و برای کنسول های نسل بعد نیز در ماه نوامبر، هنگامی که دو کنسول PlayStation 4 و Xbox One عرضه شدند، منتشر می‌شود. حال اگر شما این بازی را بر روی یکی از کنسول های نسل حاضر تهیه کرده و سپش بخواهید که آن را بر روی نسل بعد تجربه کنید، آیا می‌توانید پیشرفت ها و سیو های خود در کنسول های نسل قبلی را بر روی نسل جدید، منتقل کنید؟

خوشبختانه، این امکان وجود دارد که اطلاعات خود را از X360 به Xbox One و از PS3 به PS4 منتقل کنید. EA Sports دقیقا ذکر کرده که چه اطلاعاتی، بین این کنسول ها، قابل انتقال خواهند بود. اطلاعات کامل را در اینجا ببینید.

48916949147432153593.jpg

ویژگی ها و پیشرفت های نسل بعد FIFA 14، شامل: یک تروفی جدید برای نقل و انتقالات، پیشرفت قسمت Career Pro، افزایش هزینه نقل و انتقالات و یک سری چیزهای دیگر است. FIFA 14 قرار است در 15 نوامبر برای آمریکای شمالی و 29 نوامبر در اروپا برای PS4 و برای Xbox One در 22 نوامبر عرضه جهانی شود. هر دو نسخه از این بازی، دارای مزیت هایی مخصوص نسل بعد موتور گرافیکی Ignite خواهند بود.

منبع

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام
فقط دلم میخواد یه تریلر با کیفیت از دو تا تیم عالی ببینم که تفاوت دو نسل را برام واقعا به طرز محسوسی توجیه کنه

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
سلام
فقط دلم میخواد یه تریلر با کیفیت از دو تا تیم عالی ببینم که تفاوت دو نسل را برام واقعا به طرز محسوسی توجیه کنه
من یه تریلر بی کیفیت{پرده ای میشه گفت} ازش دیدم
خیلی به نظر نمیاد تفاوت کنن دو نسل
حالا باید تریلر های بیشتری بیاد و همچنین واسه همین نسل منتشر بشه تا بشه قضاوت کرد

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
معمولا فیفاهای اول نسلی تفاوت زیادی با فیفای قبل نسلی ندارن و در واقع فیفای نسل بعدی واقعی رو به نظرم باید بعد از فیفا 15 16 ببینیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر