FIFA 14 - Ultimate Team | PSN

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
سلام
اقا من اینو بالاخره فورختم حالا با پولش چیکار کنم؟یه سری بازیکن دیگه epl بگیرم یا اینارو بفروشم بکنم bundesliga?
70078545933109021791.png

لیگ آلمان خیلی خوبه کلا
و فک کنم بتونی یه تیم خوب ببندی (قیمت بازیکنای آلمانم الان مناسبه تقریبا )

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
ببین دادا این ترکیب منه /// 433 میچینم
EaGlEs FIFA 14 Ultimate Team Squad | Futhead
گلر
آدلر خیلی خوبه . نوئر هم که عالیه من اینو گذاشتم ترکیب اصلی دیگه از پک در آوردم وگرنه نوئر بهتره در کل
دفاع هم هاملس و بواتنگ و پیسزک و آلابا به نظرم خوبه .. وسط میتونی جای بواتنگ دنته هم بزاری ..یه سانتانا هم هست که خیلی خوبه ..اونم میتونی استفاده کنی فیلیم لام هم هست که من استفاده نمیکنم وگرنه اونم بد نیست
هافبک دفاعی میتونی فعلا از کروس استفاده کنی (( جایگزین بهتر و خیلی بهترش اشنایدر هست که اشنایدرو بگیری خیلی بهتره))
گوندگان رو بگیر .. گوتزه و اوزیل هم برا هافبک راست و چپ خوبن .. همچنین بواتنگ واسه هافبک ( من خودم از اوزیل استفاده نمیکنم .گوتزه رو بهتر میدونم )
حمله هم اینارو بگیر حتما سیدنی سام .. فارفان(اندازه روبن ارزش داره این فارفان :D ) .. ابامی یانگ .. ترائوره .. ایلیا .. مانژوکیچ
قیمتاشونم خیلی کمه .. سرجمع شاید این مهاجمات زیر 20 در بیاد واست .. ( اما خیلی خوبن )
ولی در کنار اینا
لواندوسکی .. رویس هم خوبن و در صورت اینکه میتونی و کوین کافی رو داری حتما بگیر ..
کلا اینایی که نام بردم من استفاده میکنم و خیلی هم خوب هستن .. در کنار اینا میشه روبن .. ریبری رو هم گرفت که دیگه تیم کامل میشه :D البته این دوتا خیلی گرونن

تو لیست ذخیره ها اینارو ننوشتم اینام خیلی خوبن
سیدنی سام
ترائوره
کلا قیمتاشون کمه و خیلی هم خوب هستن مثلا همین ایلیا یا فارفان ....

آخرین ویرایش:

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
من تقریبا همه بازیکن های اولتیمبت رو تو همه لیگ ها امتحان کردم که اصن هیچ کدوم به یه تیم معمولی از انگلیس با این ترکیب. چک - واکر - لوییر - کمپانی (کوشیلنی)- کلیشی - رامیرز - فلاینی - کاگاوا - والکات (ناواس) - رمی (اتوئو)-ویلیان-( ماتا و توره و سیلوا ) اگر سکه زیادی بود خریدشون بد نیست . ولی عجیب با اون ترکیب ارزون مخصوصا 433 میشه تو دیویژن رفت بالا. من با تنها ترکیبی که تونستم راحت و یه ضرب و همه بازیا رو با احتلاف گل ببرم و برم بالا همین ترکیب ارزون و معمولی بود. من بهترین ترکیب آلمان و ایتالیا و اسپانیا رو همرمان داشتم با این انگلیسه ولی انگلیسه اصن یه چیز دیگه بود و تو 15 هم اگر همچنان مثل 14 با تیم ضعبف تر بهتر بشه نتیجه گرفت دیگه اصلا وقت نمیزارم برم دنبال بازیکن های گرون قیمت

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
من تقریبا همه بازیکن های اولتیمبت رو تو همه لیگ ها امتحان کردم که اصن هیچ کدوم به یه تیم معمولی از انگلیس با این ترکیب. چک - واکر - لوییر - کمپانی (کوشیلنی)- کلیشی - رامیرز - فلاینی - کاگاوا - والکات (ناواس) - رمی (اتوئو)-ویلیان-( ماتا و توره و سیلوا ) اگر سکه زیادی بود خریدشون بد نیست . ولی عجیب با اون ترکیب ارزون مخصوصا 433 میشه تو دیویژن رفت بالا. من با تنها ترکیبی که تونستم راحت و یه ضرب و همه بازیا رو با احتلاف گل ببرم و برم بالا همین ترکیب ارزون و معمولی بود. من بهترین ترکیب آلمان و ایتالیا و اسپانیا رو همرمان داشتم با این انگلیسه ولی انگلیسه اصن یه چیز دیگه بود و تو 15 هم اگر همچنان مثل 14 با تیم ضعبف تر بهتر بشه نتیجه گرفت دیگه اصلا وقت نمیزارم برم دنبال بازیکن های گرون قیمت
امروز یکی داشتم بازی میکردم باش
زلاتان - مسی - رونالدو - روبن - ریبری :D و و ..... همه هم انیفورم ( نمیدونم از کجا آورده بود اینارو )
بنده خدا همه رو جمع کرده بود تو هم ..اصلا نمیتونست بازی کنه ..اینطوری زیاد دیدم ..
یه پاس هم نمیتونست بده ...مثلا فارفان تو لیگ آلمان با اینکه 83 هست شاید خیلی بهتر از یه بازیکنن 88 بازی کنه .. در کل عجیبه سیاست های ea به نظرم اصلا خوب نیست..دیگه خیلی رو این موضوع مانور میدن و بازیکن متوسط داشته باشی خیلی بهتر نسبت به یه تیم قوی تر نتیجه میگیری
یادمه این موضوع از فیفا 10 بوده ( رو بازی ها رودر که میکردیم کاملا مشخص بود )
هر سال داره بدترش میکنن ..

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
اره خوبه .من نویر رو میگیرم هم ارزون تر در میاد هم بهتره.ابامیانگم خوبه.من الان بازیکنام رو هم چقدر میشه؟

فک نکنم خیلی بشه قیمتا .. شاید سر جمع زیر 25 تا گیرت بیاد
حالا ولی مثلا فعلا رویس و لواندوسکی اینارو میتونی نگیری حمله واقعا مانزوکیچ خوبه..هافبک هم میتونی فعلا اشنایدر رو نگیری ..
ولی فک کنم رویس و اشنایدر رو نگیری بتونی بقیه رو بخری ..البته خودت برو قیمتا رو یه چک بکن مطمئن شی بعد ببند تیمو

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
اره خوبه .من نویر رو میگیرم هم ارزون تر در میاد هم بهتره.ابامیانگم خوبه.من الان بازیکنام رو هم چقدر میشه؟

آدلر هم قیمتش چیزی نیست اونو هم بگیر میبینی که بعضا از نویر هم بهتره هرچند من با نویر از جلو دروازه خودم به گل به آدلر زدم اما باگ بازی بود اصلن از نویر اونجوری که باید راضی نیودم چون تو سیزن خیلی خوبه نویر اما تو التیمیت

- - -ویرایش - - -

امروز یکی داشتم بازی میکردم باش
زلاتان - مسی - رونالدو - روبن - ریبری :D و و ..... همه هم انیفورم ( نمیدونم از کجا آورده بود اینارو )
بنده خدا همه رو جمع کرده بود تو هم ..اصلا نمیتونست بازی کنه ..اینطوری زیاد دیدم ..
یه پاس هم نمیتونست بده ...مثلا فارفان تو لیگ آلمان با اینکه 83 هست شاید خیلی بهتر از یه بازیکنن 88 بازی کنه .. در کل عجیبه سیاست های ea به نظرم اصلا خوب نیست..دیگه خیلی رو این موضوع مانور میدن و بازیکن متوسط داشته باشی خیلی بهتر نسبت به یه تیم قوی تر نتیجه میگیری
یادمه این موضوع از فیفا 10 بوده ( رو بازی ها رودر که میکردیم کاملا مشخص بود )
هر سال داره بدترش میکنن ..

من الان همه تیم منتخب فصل رو دارم آگوئرو رو نداشتم که اونم دیشب خریدم اما تو دیویژن با تیم های معمولی بوق بوق میشن دقیقا همین حرف توئه که بعضی وقت ها نمیشه 4تا پاس درست هم باهاشون داد. دقیقا هم هرسال بدتر میشه مخصوصا تو 13 و 14.

ARMIN-D

کاربر سایت
Apr 23, 2013
21
نام
ارمین
به جای اشنایدر کروس رو میگیرم ولی رویس امر ضروریه حتما باید گرفت.:d
اینجور ادما زیاد هستن من چند روز پیش یکی خورد بهم نصفه تیمش tots انگلیس بود بلد نبود 3 تا پاس بده!
لواندوفسکی خوب هد میزنه؟چون هدش پایینه!

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
یعنی با این قیمت و فروش تیم میشه یه بوندسلیگا خوب گرفت؟یه ترکیبی بگو:d

واسه ترکیب بندسلیگا حتما دیه گو از وولسبورگ و پرنس بواتنگ شالکه رو هم بگیر که از بازیکن های اسم و رسم دار بهتر هستم همینطور فارفان و الیا

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
اینجور ادما زیاد هستن من چند روز پیش یکی خورد بهم نصفه تیمش tots انگلیس بود بلد نبود 3 تا پاس بده!

بلدن پاس بدن اما وقتی یه تیم قوی جلو یه تیم ضعیف بازی میکنه تو دیویژن کلا همه بازیکناش قفل میشن

- - -ویرایش - - -

ابوذر توهم ترکیبی که فکر میکنی میتونهه خیلی خوب باشه تو بندسلیگا بگو ببینم

تو بندسلیگا من نویر - لام - هوملس بواتنگ ( دانته و سانتانا) و آلابا - شواینی گوندوگان گوتزه - روبن لوا رویس- داشتم که اصن زاضی نبودم اما ترکیب آدلر-پیشژک- سانتانا هوملس آلابا- فارفان گوندوگان ( پرنس بواتنگ) دیه گو و الیا - و مانزوکیچ و آبومیانگ خیلی خیلی بهتر بود د هرچند که از بواتنگ تو دفاع و از رویس واسه چپ هم میتونی استفاده کنی مخصوصا رویس که بهش علاقه داری اما تو ترکیب ذوم رویس بهتر بازی میکنه تا ترکیب اول که ریت تیم میره بالا

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza

مانزوکیچ رو بگیر واست هد میزنه اصلا حال میکنی :D
لواندوسکی ولی خیلی خوبه ..هد میزنه ولی نسبت به مانزو ضعیف تره ...دیدی کوین لازم رو داری حتما بگیرش لواندوسکی رو .. یه جاهایی بدردت میخوره

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
هرچند بهترین تیم رو از انگلیس میشه بست بعدش اسپانیا بعدش ایتالیا و آلمان ( آلمان واقعا دفاع خیلی کند و اعصاب خورد کنی داره که آدم مجبور میشه از سانتانا استفاده کنه. اما اگر یه تیم خوب با ریت پاییم ببندی میتونی تو دیویژن از سیستم هیدن هندیکپ فیفا که تیمتو جلو تیم های قوی شیر میکنه هم کمک بگیری. که اینجور تیمی رو تو انگلیس بهتر میشه بست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر