FIFA 14 - Ultimate Team | PSN

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
دوستانی که میخوان بازی دیجیتالی رو 3 روز زودتر بازی کنن میتونن برن سایت EA و Season Ticket رو به مبلغ 24.99 دل/ار بخرن تا هم 3 روز زودتر بازی رو شروع کنن و هم یه سری تخفیف تو خرید فیفا پوینت و همچنین 24 گلد پک پریمیوم آلتیمیت تیم هدیه بگیرن!!!

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
سلام به همه دوستان عزیزم مخصوصا یوتی باز ها

منم دیروز از طریق سایت وارد یوتی شدمو چند تا پک بهم داد
حدود 10 بازی کن نمیچه گلد /1 دونه گلد/15 تا نقره/و 15 تا برنز بهم داد که همشونو گذاشتم واسه فروش
چه خوبه دیگه دق دقه عوض کردنه ترکیب بازیکن رو نداریم
الان 5ک سکه دارم دلتون اب از الان زدم تو کار دلالی :))

دوستانی که میخوان بازی دیجیتالی رو 3 روز زودتر بازی کنن میتونن برن سایت EA و Season Ticket رو به مبلغ 24.99 دل/ار بخرن تا هم 3 روز زودتر بازی رو شروع کنن و هم یه سری تخفیف تو خرید فیفا پوینت و همچنین 24 گلد پک پریمیوم آلتیمیت تیم هدیه بگیرن!!!

به داش امید خودمون
i miss you دادا
ایول بابا اینطور کلا 80 تومن باید واسه بازی داد

یه سوال بازی مثل pse14 زودتر لینک نمیشه؟

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
سلام به همه دوستان عزیزم مخصوصا یوتی باز ها

منم دیروز از طریق سایت وارد یوتی شدمو چند تا پک بهم داد
حدود 10 بازی کن نمیچه گلد /1 دونه گلد/15 تا نقره/و 15 تا برنز بهم داد که همشونو گذاشتم واسه فروش
چه خوبه دیگه دق دقه عوض کردنه ترکیب بازیکن رو نداریم
الان 5ک سکه دارم دلتون اب از الان زدم تو کار دلالی :))

به داش امید خودمون
i miss you دادا
ایول بابا اینطور کلا 80 تومن باید واسه بازی داد

یه سوال بازی مثل pse14 زودتر لینک نمیشه؟

سلام محمد جون! داداش اریجینالشو گرفتی!!؟دیجیتالی دیگه!؟
میگم یه سری بازیکنا رو که نمیشه فروخت!!مینویسه غیرقابل فروش!!
به نظرم یه کم زود سروع کردی به فروش بازیکن یه سری چیزها فرق کرده!درسته ترکیب نمیخواد!اما استایل بازی میخواد،وفاداری به باشگاه میخواد!قرارداد میخواد(برای بیشتر بازیکنایی که خودش بهت میده 45 بازی قرارداد هست)،کمیستری تیم و ...........

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
سلام محمد جون! داداش اریجینالشو گرفتی!!؟دیجیتالی دیگه!؟
میگم یه سری بازیکنا رو که نمیشه فروخت!!مینویسه غیرقابل فروش!!
به نظرم یه کم زود سروع کردی به فروش بازیکن یه سری چیزها فرق کرده!درسته ترکیب نمیخواد!اما استایل بازی میخواد،وفاداری به باشگاه میخواد!قرارداد میخواد(برای بیشتر بازیکنایی که خودش بهت میده 45 بازی قرارداد هست)،کمیستری تیم و ...........

اوه اوه پسر اصلا من ازین استایل هیچی سر در نیومردم تو میدونی قضیش چیه؟

نه بابا من ps3 اورجین خورر فروختم الان زدم تو کار کپی
به خدا زیر بار زندگی موندیم پولمون به بازی اورجینال نمیرسه

ςℜαζϒ Åηℐξℒ

کاربر سایت
Mar 10, 2013
89
سلام :d
به نظر من ، اگه یک بازیکن واقعا خوب از سه تا پکی که اول بازی میده گرفتین ، به هیچ وجه نفروشینش چون که حتما وقتی بازی بیاد ، قیمتشون دو سه برابر میشن :D برای مثال الان لواندوفسکی الان حدود 23 هزار سکه هست. وقتی بازی بیاد قطعا حدودای 55-50 ک میشن.

راستی یک چیزی که مطمئنم هیچ کدومتون خبر ندارین. یک شخصی هست که توی یوتیوب ویدئو های التیمت و کلا فیفا آپلود میکنه و بالای 2 میلیون نفر به کانالش سابسکرایب کردن. خلاصه ایشون هنگام فیفا 12 یک ویدئو در مورد امیل هسکی میسازه، و تا حدود 1 ماه بعدش قیمت هسکی از قیمت مسی و رونالدو هم جلو میزنه ! :D توی فیفا 13 نبود اما با بازگشتش حتما اگه الان بخریدش و یا اگه خیلی خوش شانس باشین حسابی سود میکنین. الان هم اگه بتونین 10 ک گیرش بیارین عالیه چون حدس میزنم حداقل حداقل 100 ک خواهد بود.

من هم الان حدود 9 ک دارم. دوستان راهنمایی و راهی پیشنهاد میکنین برای دلالی ؟ :D من قرار نیست تا وقتی که PS4 بیاد دست به فیفا بزنم و از طریق همین وبسایت کارمو انجام میدم. کلا اگه راه هاتون رو بهم پیشنهاد کنین واقعا ممنون میشم :D

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
سلام :d
به نظر من ، اگه یک بازیکن واقعا خوب از سه تا پکی که اول بازی میده گرفتین ، به هیچ وجه نفروشینش چون که حتما وقتی بازی بیاد ، قیمتشون دو سه برابر میشن :D برای مثال الان لواندوفسکی الان حدود 23 هزار سکه هست. وقتی بازی بیاد قطعا حدودای 55-50 ک میشن.

راستی یک چیزی که مطمئنم هیچ کدومتون خبر ندارین. یک شخصی هست که توی یوتیوب ویدئو های التیمت و کلا فیفا آپلود میکنه و بالای 2 میلیون نفر به کانالش سابسکرایب کردن. خلاصه ایشون هنگام فیفا 12 یک ویدئو در مورد امیل هسکی میسازه، و تا حدود 1 ماه بعدش قیمت هسکی از قیمت مسی و رونالدو هم جلو میزنه ! :D توی فیفا 13 نبود اما با بازگشتش حتما اگه الان بخریدش و یا اگه خیلی خوش شانس باشین حسابی سود میکنین. الان هم اگه بتونین 10 ک گیرش بیارین عالیه چون حدس میزنم حداقل حداقل 100 ک خواهد بود.

من هم الان حدود 9 ک دارم. دوستان راهنمایی و راهی پیشنهاد میکنین برای دلالی ؟ :D من قرار نیست تا وقتی که PS4 بیاد دست به فیفا بزنم و از طریق همین وبسایت کارمو انجام میدم. کلا اگه راه هاتون رو بهم پیشنهاد کنین واقعا ممنون میشم :D

داداش من نظرم بر عکس شماست اتفاقا تا میتونید بازیکن هاتون رو بفروشید
1-چون الان قیمتا شدیدا بالا هست
2-معلوم نیست اون بازیکن که تو پک بهت داده تو یوتی خوب باهاش بشه بازی کرد چون ایتم سرعت دیگه نقش اساسی نداره!

دیناتاله 60ک فروخته میشه در صورتی که من مطمئنم تو فیفا 14 به خوبی 13 نمیشه ازش استفاده کرد و قیمتش میاد پایین

----
در مورد اون موضوع هم که گفتید ما تا اومدن ps4 سه ماه صبر میکنیم>>>>
این خط این نشون به 2 هفته بعد ریلیز شدن بازی نکشیده بازیو میخرید حالا ببینید کجا گفتم

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
بچه ها یه سوال من fifa 14 رو به زور خریدم فقط نمیدونم ultimate team چیه اصلا تا حالا سمتش هم نرفتم یه راهنمایی کنید ممنون میشم

Death Writer

کاربر سایت
Aug 6, 2013
188
نام
حمیدرضا
بچه ها یه سوال من fifa 14 رو به زور خریدم فقط نمیدونم ultimate team چیه اصلا تا حالا سمتش هم نرفتم یه راهنمایی کنید ممنون میشم
این بخشی هست شما با بازیکن های گمنام و کم overall شروع میکنی بعد وقتی در دو بخش single و multi بازی کردی coin جایزه میگیری که با اونا میتونی بازیکن های بهتر بخری و به تیم رویاهات برسی.;)

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
سلام به همه یوتی باز ها

امشب من استارت یوتی14 زدم
بازی خیلی سخت شده و مثل قبل سرعتش خیلی بالا نیست که اینو من دوست دارم
فعلا یه تیم زپرت داریم با 10 ک سکه
بازیکن ها خیلی گرون هستند الان مثلا والکر دفاع راست تاتنهام 2ک پولش بود الان 12ک :(

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
سلام
پس کسی هنوز بازی رو دانلود نکرده؟
بیایید تنهایی حوصلمون سر رفت :D
اقا این بازیکن ها چقدر گرونن
گلد زیر 1200 سکه نیست :(
باید با همون بازیکن 45 قراردادی ها بیخود بسوزیمو بسازیم

pesar ame za

کاربر سایت
Sep 27, 2012
209
نام
امیر
حیف مصطفی (682) خدای فیفا ps3 اش رو فروخت وگرنه دباره یه پلات دیگه می زد میشد:"پلات فیفا12-13-14 تنها در ایران":d
امیدوارم مصطفی برگردی با یه ps4 و به پلاتات ادامه بدی.:(

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
عجب آپگریدی شدن بازیکنها این هفته.میلیتو فقط 11 تا فینیشینگش رفته بالا.100% If این هفته اش رو میخرم.آگوئرو هم فکر کنم از مسی بهتر شده.آلابا رو فکر کنم با این قدرتا تو دروازه هم بزاری جواب بده.اگر هر هفته همینجوری آپگرید کنن آخر فصل تمام قدرتهای بازیکنهای تیم فصل رو باید 99 کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر