راهنمایی مراحل بازی Castlevania Lords of Shadow

Dea3Ward

کاربر سایت
Aug 29, 2018
1
سلام تو این بازی تو مرحله پنج
یه موجود ریز میاد که نیرو هاتو میگیره بعد باید بری تیرو هاتو ازش پس بگیری من رفتم نیرو هامو پس گرفتم حالا هر طرف میرم دیواره و مینوسه میشه این دیوارو ویران کرد
من چجوری باید اون دبوارو خراب کنم مشت قدرتی هم میزنم ولی نمیشکنه
لطفا کمک کنید.
باید مجیک یا همون نیرو قرمز رنگ رو فعال کنی بعد کلید i رو نگه داره تا شارژ بشه بعد به سمت جلو حرکت کن تا دیوار خراب بشه

Pouria b

عضو جدید
Mar 30, 2019
1
نام
پوریا
سلام.خسته نباشید من تو بازی کستلوانیا بعد از اون که الماس قرمز رودمی ذارم تویداون دایره در باز میشه نمی دونمذچی کار کنمدخواهشا راهنمایی کنید

Amir amiry

عضو جدید
Jul 31, 2019
1
سلام خسته نباشید من تایتان رو تا روی سرش میرم ولی زمانی کا اون خانومه اون الماس رو پرت میکنه اون رو نمیگیره و از سرش پرت میشه پایین

Yaghiamin

کاربر سایت
Sep 11, 2019
4
سلام، در بازی کاستلوانیا غول برقی مراحل اول که یه دکمه ایی میخاد ولی من دکمه هارو میزنم اتفاقی نمیفته و باز غوله جون میگیره چکار کنم؟

Yaghiamin

کاربر سایت
Sep 11, 2019
4
درود دوستان:-*
با توجه به این که نسخه PC این بازی پرطرفدار چند وقتی هست که اومده ، این تاپیک رو بخاطر این زدم که اگر هر کسی تو مرحله ای گیر کرده باشه بیاد سوالشو مطرح کنه .

Castlevania: LOS+ Reverie(DLC) Achievement Guide
سلام، عزیز من اون غول برقی تو کاستلوانیا 2 وقتی که میزنی جونش تموم میشه شمشیر میکنه تو سینه طرف بعد یه دکمه هایی میخاد اونارم میزنم اتفاقی نمیفته چجوریه اون دکمه هارو باید تن تن بزنیم یا نگهشون داریم

Yaghiamin

کاربر سایت
Sep 11, 2019
4
سلام دوستان در کاستلوانیا 2 غول زن برقی،، قبل مبارزه با خودش اون نچه هاشو میفرسته هرچقد میکشم بازم میان باید چکار کنم؟

Sadgi

عضو جدید
Jan 24, 2020
1
سلام من تو چپتر ۵ گیر کردم اینجا که در آهنی داره تا از کف نیزه میاد بیرون تا به در میرسم در بسته میشه لطفا کمک کنید

mohamdrezaaccc

عضو جدید
May 5, 2020
1
اقا من این مرحلرو هرکار میکنم میزنه کلید این کلید کجاس من پیداش کنم عکس مرحلرو بالا دادم باید چیکارکنم اینجارو

Attachments

• ۲۰۲۰۰۵۰۴_۲۰۴۱۵۶.jpg
    ۲۰۲۰۰۵۰۴_۲۰۴۱۵۶.jpg
    349.1 KB · مشاهده: 4

Mohammad.AH6325

عضو جدید
Jun 24, 2020
2
سلام دوستان در کاستلوانیا 2 غول زن برقی،، قبل مبارزه با خودش اون نچه هاشو میفرسته هرچقد میکشم بازم میان باید چکار کنم؟
سلام دوست عزیز ببین اونا رو بکش بعدش وقتی اون زنه رو دیدی با شمشیر یخیت بهش یخ پرت کن تا یخ بزنه بعدش بهش حمله کن

Seied

عضو جدید
Dec 31, 2020
2
توی اخرین جای غول تایتان که دختره سنگو پرت میکنه باید چطوری بگیرمش؟؟
بعد از پرتاب سنگ علامتی دایره شکل روی صفحه دیده میشود که کمکم جمع می شود همین که جمع شد یک کلید رو فشار بده مثلا پرش خودش میگیرد وضربه می زند

اول سنگ رو مهار کن کلید i اگه تغییر ندادی بعد کلیدهای dwas را به ترتیب دوبار پشت سر هم فشار بده
توی اخرین جای غول تایتان که دختره سنگو پرت میکنه باید چطوری بگیرمش؟؟

سلام من نمی توانم فرشته رو فعال کنم تا جادوگر کوچک رو مشغول کند تمام کلید ها رو امتحان کردم چیکار کنم فرشته فعال شود.

سلام دوستان ببخشید من توی چپتر۲ گیر کردم چجوری سنگ رو به تایتانه پرت کنم تروخدا بگید
سلام سنگ رو مهار کن باکلیدi اگه تغییر ندادی بعد کلیدهای DWAS را دوبار سریع فشار بده تمام

باید مجیک یا همون نیرو قرمز رنگ رو فعال کنی بعد کلید i رو نگه داره تا شارژ بشه بعد به سمت جلو حرکت کن تا دیوار خراب بشه
سلام چطوری نیروهاتو پس گرفتی من هر دکمه میزنم فرشته فعال نمی شود تا غول را مشغول کند بپرم چیکار کنم ممنون

Seied

عضو جدید
Dec 31, 2020
2
سلام من نمی توانم فرشته رو فعال کنم تا جادوگر کوچک رو مشغول کند تمام کلید ها رو امتحان کردم چیکار کنم فرشته فعال کنم تا جادوگر کوچک رو مشغول کند تا بپرم ونیرو هام رو پس بگیرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر