راهنمایی مراحل بازی Castlevania Lords of Shadow

ahmadtr

کاربر سایت
Nov 18, 2012
9
دادا چپتر 5 مرحله 1 یه کوتوله میاد قدرتامو میگیره میرم پیداش میکنم اما نمیزاره بهش نزدیک بشم منو با برقش میزنه چیکار کنم؟پیر شی دادا

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,410
نام
مسلم
دادا چپتر 5 مرحله 1 یه کوتوله میاد قدرتامو میگیره میرم پیداش میکنم اما نمیزاره بهش نزدیک بشم منو با برقش میزنه چیکار کنم؟پیر شی دادا
قبل از اینکه بپری طرفش یه دونه Fairy رها کن تا سرش گرم اون بشه

dashyasin

کاربر سایت
Oct 18, 2008
2
نام
یاسین
سلام من تو این مرحله گیر کردم. بهم میگه دکمه j رو پشت سرهم بزن، منم میزنم بعد میگه دکمه u رو پشت سرهم بزن میزنم ولی باز سقف میاد پایین و من میمیرم.
69805966068760826493.png

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,410
نام
مسلم
سلام من تو این مرحله گیر کردم. بهم میگه دکمه j رو پشت سرهم بزن، منم میزنم بعد میگه دکمه u رو پشت سرهم بزن میزنم ولی باز سقف میاد پایین و من میمیرم.
69805966068760826493.png
بعد از اینکه دکمه ی j را پشت سر هم زدی به جای u ، دکمه ی L را بزن تا Zobeck بره جلو و سقف جلویی را نگاه داره . بعد دوباره همین روند را تکرار کن تا تموم بشه

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,410
نام
مسلم
واسه کمک قبلی دمتون گرم الان توی چپتر 7 مرحله 3 جایی که در قرمز رو اول باز میکنیم نمیدونم چیکار کنم
خواهش میکنم
اگه به کف سالنی که بعد از در قرمزه دقت کنی یک سری کاشی ها به شکل مثلث هستند که روی یه مربع قرار دارن . باید shadow magic را فعال کنی و در جهت مثلث ها Shoulder Charge ( حرف I را نگاه دار تا شارژ شه بعد حرکت کن ) انجام بدی تا زمانی که مربع به صورت کامل قرمز رنگ بشن

ahmadtr

کاربر سایت
Nov 18, 2012
9
خواهش میکنم
اگه به کف سالنی که بعد از در قرمزه دقت کنی یک سری کاشی ها به شکل مثلث هستند که روی یه مربع قرار دارن . باید shadow magic را فعال کنی و در جهت مثلث ها Shoulder Charge ( حرف I را نگاه دار تا شارژ شه بعد حرکت کن ) انجام بدی تا زمانی که مربع به صورت کامل قرمز رنگ بشن

این بازی رو که رسما دارم به خاطر کمکای تو تموم میکنم خخخخخ دمت گرم حالا یکم جلوتر تو همون قسمت در سفید رو باز کردم رفتم جلو یه در اونجا هست که ازم کلید میخواد اون کلیدو نیافتم :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,410
نام
مسلم
این بازی رو که رسما دارم به خاطر کمکای تو تموم میکنم خخخخخ دمت گرم حالا یکم جلوتر تو همون قسمت در سفید رو باز کردم رفتم جلو یه در اونجا هست که ازم کلید میخواد اون کلیدو نیافتم
:biggrin1:
این از اون بازی هاست که بهم حال داد برای همین دوست دارم که بقیه هم تمومش کنن :d
کلید در سفید پشت در سبز رنگه .

dashyasin

کاربر سایت
Oct 18, 2008
2
نام
یاسین
سلام دادا ممنون از راهنماییت! الان من ریسدم به مرحله آخر که این دایناسور پرنده هست (تایتان) رو باید بکشم. من میپرم روش ولی نمیدونم چیکار بایست بکنم. میشه راهنماییم کنی؟!!

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,410
نام
مسلم
سلام دادا ممنون از راهنماییت! الان من ریسدم به مرحله آخر که این دایناسور پرنده هست (تایتان) رو باید بکشم. من میپرم روش ولی نمیدونم چیکار بایست بکنم. میشه راهنماییم کنی؟!!
توضیح این یکی یکم طولانیه ولی خلاصه اش اینه که وقتی سوارش شدی باید مثل تایتان های قبلی ازش آویزون بشی و بدنش را آستخوان به استخوان طی کنی تا به نقاط ضعیفش برسی و بعد به اون نقاط ضربه بزنی تا از جونش کم شه .

آخرین ویرایش:

persia_ahj

کاربر سایت
Feb 4, 2011
14
آقا من اونجاییش گیر کردم که تو یه قبرستونه توی برف و سرما قبا از اینکه بخواد وارد منطقه خوناشاما بشه! آقا مجسمه دومی که می خواد بندازه رو حفره زامیا تا زنجیر می ندازه به مجسمه این پیرمرده یارش می گه که اگه این مجسمه رو به حفره نزدیکش کنیم مثل دفعه پیش می تونیم حفره رو باهاش ببندیم! ولی با زنجیر که مجسمه رو می گیرم بعدش هر دکمه ای که می زنم کاری نمی کنه؟! چیکار باید بکنم؟

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,410
نام
مسلم
آقا من اونجاییش گیر کردم که تو یه قبرستونه توی برف و سرما قبا از اینکه بخواد وارد منطقه خوناشاما بشه! آقا مجسمه دومی که می خواد بندازه رو حفره زامیا تا زنجیر می ندازه به مجسمه این پیرمرده یارش می گه که اگه این مجسمه رو به حفره نزدیکش کنیم مثل دفعه پیش می تونیم حفره رو باهاش ببندیم! ولی با زنجیر که مجسمه رو می گیرم بعدش هر دکمه ای که می زنم کاری نمی کنه؟! چیکار باید بکنم؟
برو پشت مجسمه و یه مشت محکم بهش بزن تا به حفره نزدیکتر بشه . برای سومی هم باید دیوار سمت چپ را خراب کنی تا به پشت مجسمه برسی و دوباره با یه مشت هلش بدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر