Ps Vita 2000

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
شانس شما بوده پاره نشده ! این یه مشکل عمومی هستش مال خیلی ها پاره شده نیازی به کشتی گرفتن و زدن AA روی سیم نیست که پاره بشه
جنس سیم آشغاله . جنس دکمه های بده این یه واقعیت هستش

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
پس باید تا PS VITA 3000 صبر کنیم 2flow.چون هم بخاطر ارنوگومی که گفتی و هم بخاطر تاچ پشت ویتا مدل GO که نمی تونن براش بزنن.

عکس جدید از عرضه مدل 2000 در فروشگاه های ژاپن:

این یکی برعکس اونایی که تو کنفرانس دیدیم شیشه ای (Glossy) بنظر میاد.واقعا خوشگله کاش زودتر سونی 3000 رو معرفی کنه تا تکلیف ما با PS VITA Fat خودمون روشن شه.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,937
نام
آرتین
پس باید تا PS VITA 3000 صبر کنیم 2flow.چون هم بخاطر ارنوگومی که گفتی و هم بخاطر تاچ پشت ویتا مدل GO که نمی تونن براش بزنن.

عکس جدید از عرضه مدل 2000 در فروشگاه های ژاپن:

این یکی برعکس اونایی که تو کنفرانس دیدیم شیشه ای (Glossy) بنظر میاد.واقعا خوشگله کاش زودتر سونی 3000 رو معرفی کنه تا تکلیف ما با PS VITA Fat خودمون روشن شه.

جونم زاویه دید در حد 20 درجه هم نیست :d
همین VITA ورژن اول خودتون بچسبید که OLED عجیب کیفیتش بهتره
ضمناً اوون شایعه که میگفت دیگه مدل 3G در کار نیست اگه راست باشه خیلی بده
یعنی کل این کاهش قیمت خلاصه میشه تو کاستن از امکاناتش واسه کاهش قیمت ... !

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
منم همین برام سوال شده بود. چرا دیگه تو کنفرانس گیمزکام وقتی تغییر قیمت رو اعلام کردن حرفی از 3G نزدن!!!! یکی دو روز پیش هم تو سایت PS آمریکا دیدم که هم WIFI هم 3G هر دو شده 200 دلار. ؟؟؟؟؟؟
حالا این عکس هم ببینید. تو این عکس کیفیت رنگ و تصویر تو هر دو قابل قبوله به نظرم.

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
منم همین برام سوال شده بود. چرا دیگه تو کنفرانس گیمزکام وقتی تغییر قیمت رو اعلام کردن حرفی از 3G نزدن!!!! یکی دو روز پیش هم تو سایت PS آمریکا دیدم که هم WIFI هم 3G هر دو شده 200 دلار. ؟؟؟؟؟؟
حالا این عکس هم ببینید. تو این عکس کیفیت رنگ و تصویر تو هر دو قابل قبوله به نظرم.

تو این عکس که کیفیتش از VITA خودمون بهتره. روشن ، واضح و به قول معروف Fresh تره.اما یه نکته ای هم هست اینه که موقع اجرای بازی های سنگینی مثل آنچارتد ویتای ما حدود 20 درصد نور صفحه رو (احتمالا بخاطر سیو باطری) کم میکنه.

کلا همه LCD ها رنگشون طبیعی تر و روشناییشون بیشتره اما LED ها ترکیب رنگ بهتری دارند و متاسفانه رنگاشون مخصوصا رنگ سفیدشون به آبی میزنه!

از این عکسا نزار من پا میشم میرم ژاپن.

line

کاربر سایت
Jun 21, 2012
73
نام
سعید
اقا lcd افتضاحه ...خودتون قضاوت کنید
vitacomparison1.jpg

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
تو عکس انچارتد ، ماله ویتا2000 رو ببینید.... سایه پایین صفحه که مثلا سایه یه چوبه که رو زمین افتاده ، لبه تیز داره:|!! مگه تو سایز صفحه تغییری ایجاد شده!؟اصلا aaبازی بهم ریخته! فکر کنم دقت کنید متوجه میشید! صفحه بزرگ شده:D

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
تو عکس انچارتد ، ماله ویتا2000 رو ببینید.... سایه پایین صفحه که مثلا سایه یه چوبه که رو زمین افتاده ، لبه تیز داره:|!! مگه تو سایز صفحه تغییری ایجاد شده!؟اصلا aaبازی بهم ریخته! فکر کنم دقت کنید متوجه میشید! صفحه بزرگ شده:D

اون فلشی که رو ویتا انداخته باعث شده نور صفحه ی ویتا کمتر بنظر بیاد باید عکسای بیشتری بدن تا بشه بهتر مقایسه کرد.حقیقت اینه که بخاطر کاهش هزینه این کارو کرده نه برای افزایش کیفیت درست مثل قضییه ی PS3 Super Slim و PS3 Slim.

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
vitacomparison1.jpg

این عکس بسیار گویا هست...همونطور که میبینید کنتراست در مدل 2000 کمتره و رنگ های مدل قدیمی بسیار زنده تر و بهترن....به طور حتم در نور کم مشکل رنگ مشکی هم با مدل 2000 خواهیم داشت و رنگ مشکی اون به عمق مدل قدیمی تر نمیرسه.....کادر اضافه شده به دور صفحه نمایش هم کار بسیار اشتباهی بود صفحه کوچک به نظر میاد این طوری...
یه سوال من اشتباه میبینم یا عکسش مورد داره انگار این مدل جدید بزرگتر هست!!

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
تو این عکس بالا که ویتا قدیم خودمون رنگاش بهتر و پر ملاتره تو تاپیکا و سایتا خارجی هم اکثرا رو همین عکسه نظر دادن همه گفتن ویتا قدیم بهتره و این lcdبه خاطر کاهش قیمت کیفیت خیلی جالبی نداره

hosienharami

کاربر سایت
Jul 30, 2013
310
نام
حسین

محسن جان خوب همرو اسگل کردی =))
اگه دقت کنید به دکمه های استارت و سلکت می فهمید دو تا شون ویتا معمولی هستن =))

- - -ویرایش - - -

vitacomparison1.jpg
ولی این دیگه واقعیه ! :D

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
ما که از vita خودمون راضی هستیم فقط بازی میخواهیم و انگار صفحه ی ویتا 2000 بزرگ تره شاید شایعه ها که میگفتن صفحه ی این جدیده 5.2 اینچ هست درست باشه چون از نظر طول یکی هستن ولی عرض ویتا جدیده بیشتر بنظر میاد:-o

- - -ویرایش - - -

vitacomparison1.jpg
اقا توجه کنین این بازی نسخه ی دمو هست و اون انچارتد هم به احتمال زیاد دمو هست پس نتیجه میگیریم اینا هم منتظر هک موندن:d=)):)):d

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
محسن جان خوب همرو اسگل کردی =))
اگه دقت کنید به دکمه های استارت و سلکت می فهمید دو تا شون ویتا معمولی هستن =))

- - -ویرایش - - -

ولی این دیگه واقعیه ! :D

برادر من تشکر میکنم واقعا!!! اسکل چیه. یعنی واقعا شما هر دوی اونو ویتا 1000 میبینی؟؟؟؟:-o بابا پایینی 2000 هست دیگه. به بلندگو ها نگاه کن. به طراحی دور دکمه ها. همون دکمه های PS و استارت و سلکت هم که دایره هستند. من نمیدونم شما چی دیدی خداییش؟:-/

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
به نظر من نگه داریم همین Fat ها رو احتمالا سال دیگه هم 3000 معرفی بشه . 2000 با 1000 فعلا خیلی تفاوتی ندارن تازه تو مواردی 1000 بهتر هم هست .
به نظر هم نمرسه دکه هاش تغییری کرده باشه . مهمترین مشکل ویتا همین دکمه هاش هستش که خیلی کوچیک هستش و جنسش هم بده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر