Ps Vita 2000

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
ببینی دوستان
امکان داره اون LCD رو تغییر بده و بکن OELD
حالا فووقش اگه Ps Vita 2000 اومد و ما خواستیم
اینو بفروشین اونو بخرین :|
ولی توی PSP هم تمام بازی ها روی تمام سری ها اجرا میشه
این در اصل یک Ps Vita کاستومه :D

بعید میدونم دیگه تغییر بده.وقتی گفته LCD دیگه مطمئنا همونه. ما هم نگفتیم بعضی بازیا شاید اجرا نشه. میگیم که کیفیت تصویر کدوم یک بهتره؟؟؟

line

کاربر سایت
Jun 21, 2012
73
نام
سعید
هر چیزی سری اولش بهتره..من psp فت سری us داشتم و انصافا حتی با psp go هم عوضش نمیکردم چون کیفیت ساختش و زیباییش فوقولاده بود و این ps vita چدیده هم انصافا خیلی زشته.جا پیچای دستگاه معلومه

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
خاک بر سرشون با این کنسول ساختنشون بردارن جنس این دکمه ها را یکم بهتر کنن . گند زدن رفته
از اون موقع که گرفتم کابلش پاره شده 2 تا از دکمه ها گیر می کردن یه سری که اسپری زدم امروزم آنالوگ یکیش شل میزنه نسبت به اون یکی اعصاب خورد می کنه موقع بازی . آنالوگ راست یکم نرم شده نسبت به اون یکی موقع بازی یه حالتی میشه .
اینا هم از apple یاد گرفتن هی هر شش ماه یه نسخه جدید

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
دیگه این طوری هم نیست ک دوستان میگن...مشکلش الان فقط LCDشه دیگه...گیر بیخود ندید...ولی خودمونیم سونی هم چه مسخره بازیایی در میاره ها...

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
هر چیزی سری اولش بهتره..من psp فت سری us داشتم و انصافا حتی با psp go هم عوضش نمیکردم چون کیفیت ساختش و زیباییش فوقولاده بود و این ps vita چدیده هم انصافا خیلی زشته.جا پیچای دستگاه معلومه
البته کیفیت تصویر Go کجا و Fat کجا :-"

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
من فکر میکردم فقط مشکل منه:| !

نه مشکل همگانیه !:d

البته کیفیت تصویر Go کجا و Fat کجا

آره!!!
من یه psp go داشتم رفیقمم یه فت! اصلا تابلو بود کیفیت تصویر go بالا تره! دوستم کفش بریده بود میخواست با من psp شو معامله کنه!!!:)!به راحتی گفتم NO!!!:d

بچه ها حالا این 2000 رنگ های مختلفی داره؟
تا اینجا که ps vita مدل اولی خوشگل تر بوده!!!

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
شک نکنید چند وقت دیگه یه مدل مثل go هم میزنه یکی نیست بگه چند تا بازی AAA بده به جای این کارا هنوز بازی زیاد براش نیومده فرت هی مدل های جدید میزنه اونم از VITA TV

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
این رو که میدونیم 10 اکتبر میاد و فعلا تو ژاپن.ولی 100% چند وقت دیگه همه جا میاد.

در مورد کیفیت GO با PSP های معمولی هم که مشخصه. چون همون 272*480 پیکسل توی صفحه نمایش کوچکتری گنجونده شده و مسلما کیفیت تصویریه بهتری میده بهتون.
ولی این ویتا 2000 هر دو 5" هستن .

قضیه ی این پارگی کابل چیه؟

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
این رو که میدونیم 10 اکتبر میاد و فعلا تو ژاپن.ولی 100% چند وقت دیگه همه جا میاد.

در مورد کیفیت GO با PSP های معمولی هم که مشخصه. چون همون 272*480 پیکسل توی صفحه نمایش کوچکتری گنجونده شده و مسلما کیفیت تصویریه بهتری میده بهتون.
ولی این ویتا 2000 هر دو 5" هستن .

قضیه ی این پارگی کابل چیه؟
راستش منم فک میکردم فقط برا من پاره شده...ولی مث ک تلفات زیاد داده...:d
قضیه خاصی هم نداره جنسش خیلی ردیف نیست...برا من که اون سر سیم که تهش به usb میرسه پاره شده و با لنت برق الان زنده نیگهش داشتم...

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
جریان سیم چیه؟سیم یو اس بی ویتا رو میگید؟مال من که مثل روز اولش هست...اصلا چرا باید طوریش بشه یه سیم؟؟؟؟مگه باهاش کشتی میگیرید؟
در مورد مدل های پی اس پی جریان از این قرار بود که بعد از مدل فت مدل اسلیم یا همون 2000 اومد که سبک تر شده بود و خروجی تلوزیون داشت البته فقط به ال سی دی....مدل اسلیم کیفیت بدنه پایین تری داشت و سبک تر بود در کل فت خیلی بهتر از اسلیم بود مثل الان که ویتای ما از این جدیده بهتره چون نسخه جدید دلیل خاصی واسه ارتقا به مصرف کننده نمیده....بعد پی اس پی 3000 اومد این یکی دیگه دهن من رو آب انداخت....کیفیت رنگ های بهتر خروجی تلوزیون به همه تی وی ها و اضافه شدن میکروفون....جذاب ترین ویژگی 3000 که من هم خام کرد بهتر شدن کیفیت صفحه نمایش در کنتراست ورنگ ها بود اما....مشکل اسکن لاین در مدل 3000 وجود داشت وقتی حرکت سریعی تو صفحه نشون داده میشد خط های مشکی رنگ افقی که همون مرز پیکسل ها بودن قابل دیدن میشدن...صدای ملت از جمله بنده دراومد وقتی سونی گفت این یه ویژگیه!!!فکر کن صفحه ات خط خط بشه بعد بگن ویژگی....ولی حقیقتش این مشکل خیلی خفیف بود و کسی نمیدونست خیلی متوجه نمیشد مگه این که مثل من خیلی رو صفحه نمایش حساس باشه ما هم بهش فکر نکردیم و خیلی اذیت نشدیم....اما با معرفی مدل گو پی اس پی حسابی جدید شده بود...اضافه شدن بلوتوث که هر کار کردیم به هیچ دردی نخورد مثل ویتا(البته باز به گو میشه دوال شاک وصل کرد ولی به ویتا نمیشه!!!!)تنها استفاده بلوتوث گو بجز هندزفری استفاده از موبایل به عنوان مودم بلوتوث بود...مهمترین ویژگی گو 16گیگ حافظه داخلی و افزایش کیفیت صفحه نمایش از لحاظ تراکم پیکسل و از بین رفتن مشکل اسکن لاین بود از طرفی صفحه نمایش هم به سطح نزدیک تر بود که خیلی شفاف تر شده بود....ما هم باز خام شدیم رفتیم گرفتیم...خداییش هم مدل گو خیلی مدل خوبی هست ولی ایرادش یکی اینه که صفحه کوچیکه و دوم آرگونومیش هست چون اصلا به خوش دستی مدل های قبلی نیست ولی کیفیت خود بدنه باز بالا رفته بود و در کل با یه دستگاه خوش ساخت روبرو هستیم....در آینده امیدوارم سونی درس گرفته باشه ویه مدل بده که بدون پس رفت ویژگی های اساسی جدید رو به ویتا اضافه کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر