Ps Vita 2000

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
معلومه با دکمه بازی کردن بهتره ولی آیا عنوان خوبی می بینی روی ویتا که اول شخص باشه و ارزش بازی کردن داشته باشه ؟ به جز Killzone که من همینم خوشم نیومد . مردم مومن وقتی بازی نیست دکمه فیزیکی به چه دردم می خوره عناوین قابل انجام این کنسول که اکشن سوم شخص یا اول شخص باشه و دو تا آنالوگ بخواد 5 تا به زور میرسه .
ریمن روی صفحه تاچ بهتره از نظر من
انگری بردز روی ویتا 50 $ هستش .
یه Ipad بخرید تا حتما بفهمید که این پلتفرم فقط انگری بردز نداره که بشه با تاچ بازی کرد . Republique یا PvZ 2 یا The Wolf among us و Infinity blade خیلی بازی های دیگه هستن که با تاچ میشه انجامشون داد . اگر قرار بود بازی مستقل بازی کنم که روی Ipad ده برابر این جور بازی ها هستش با قیمت کمتر و کیفیت بیشتر

هر وقت GTA Liberty City یا San Andreas یا بازی کنسول XCOM روی ویتا پورت شدن و افت فریم نداشتن ( مهمترین بخش ) من دیگه این مقایسه رو انجام نمی دم پس تا اون موقع بهتره سکوت کنید .
متاسفانه حتی یه جستجو نکردید در GooGle که بدونید ipad هم دسته برای بازی کردن داره هم آنالوگ و خیلی از بازی ها دارن پشتیبانی میکنن از این دسته و آنالوگ هم با اکثرشون سازگاره

این کنسول انقدر پرطرفداره که هرکی ویتاش رو زیر قیمت هم می زاره برای فروش بعد 2 ماه با التماس فروش میره :d کسی زورتون نکرده ویتاتون رو بفروشید یا برید ios بگیرید . اون دوستمون گفت ویتا له کرده Smart phone ها رو در حالی که برعکس این اتفاق داره می افته . حالا بر چه اساسی میگید له کرده بر اساس فروش ؟ بر اساس 4 تا بازی AAA این کنسول ؟ بر اساس F2P بودن بازی برای ios در حالی که روی ویتا 30 $ هستش ؟ بر اساس پشتیانی خوب سونی که امسال 4 - 5 تا بازی خوب داره که 2 تاش پورت از نسل ششم هستن ؟ یکیش پورت از بازی سال 2010 PSN ؟ یکیش هم معلوم نیست کی منتشر بشه آیا با dlc میاد یا بدون اون ها بعد 2 سال از انتشارش ؟ یه چیزی بگید که بگنجه :|

سلیقه افراد قابل احترام هست...نکته مهم به نظر من اینه که عناوین فوق العاده ای هستن که هرگز روی پلتفرمی بجز کنسول ها قابل تجربه نیستن شما هرگز این بازی ها رو روی تبلتتون تجربه نخواهید کرد کمپانی های بزرگ بازی سازی با کلی پرسنل متخصص شاهکار میسازن و این شاهکارها خیلی کم پیش میاد روی موبایل و تبلت قابل تجربه باشن...
من کیفیت رو به کمیت ترجیح میدم...دلیل فروش ویتا تو ایران هزینه بالای بازی ها هست اگه هک بشه اون موقع مشخص میشه کی ویتاشو میفروشه..این جا تاپیک ویتا 2000 هست بهتره بحث منحرف نشه...به آی پدتون سلام برسونید دوست عزیز ;)

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
من امروز ویتا گرفتم! LCD?! سری جدید 1100م دارن LED میزنن! سونی واسه رقابت دیگه شورشو درآورده!
PS Vita 3000 فکر کنم اندروید بیاد بیرون!

Vita 3000 رو به سلامتی می خوان CRT بزارن توش ، هر چند وقت یه بار لامپ تصویر عوض کنی :-??

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
دقیقا همینجوری که دوستمون گفتند هزینه های ویتا بالاس و هرکسی نمیتونه از پسش بربیاد.
در ضمن واقعا اگر کسی تبلت یا اسماتفون رو با کنسول دستی مقایسه میکنه..........:|.من هیچ وقت نتونستم با گوشی بیشتر از یه ربع بازی کنم ولی بعضی از بهترین تجربه ها رو رو ویتا داشتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر