Ps Vita 2000

hosienharami

کاربر سایت
Jul 30, 2013
310
نام
حسین
این رو امروز توی سایت پردیس گیم دیدم
اینم مشخصات:
مدل جدید PS Vita معرفی شد
مدل جدید ps vita با نام PS Vita 2000 در کنفرانس سونی ژاپن معرفی شد. این مدل دارای صفحه LCD است و نسبت به مدل های گذشته سبک تر و نازک تر خواهد بود. همچنین عمر باتری این مدل یک ساعت بیشتر شده است. این مدل در تاریخ 10 اکتبر عرضه میشود و همچنین قیمت آن ۱۹۰ دلار خواهد بود.
الان باید بخندیم؟
گریه کنیم؟
Ps Vita بفروشیم جدیدشو بخریم؟؟
LCD که اصلا بدرد نمی خوره
سبکی و نازکیش خوبه
عمر باتریشم که به کار ایرانی ها نمیاد :D
قیمتشم خوبه
منبع : http://goo.gl/P6AE3v

voyage

کاربر سایت
Feb 25, 2011
265
نام
erfan
من که منتظرم تو سایتای ایرانی برای فروش بزارنش تا بخرمش :d اما خب بین این مدل و مدل اصلی شک و تردیدی وجود دارهl-)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من از زردو قرمزش خیلی خوشم اومد( البته تو عکسش صورتیه ) آنالوگ یکم فرق کرده دکمه هوم ، استارتو سلکت گرد شدن بلندگوها یکم تغییر کردن ، خداکنه دوربینشم قوی شده باشه
من اگه یه روزی خواستم ویتامو نگه دارم با زرد یا قرمزش تعویض میکنم:D
دوستا بالایی بدون شک 2000بگیری بهتره

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
من از زردو قرمزش خیلی خوشم اومد( البته تو عکسش صورتیه ) آنالوگ یکم فرق کرده دکمه هوم ، استارتو سلکت گرد شدن بلندگوها یکم تغییر کردن ، خداکنه دوربینشم قوی شده باشه
من اگه یه روزی خواستم ویتامو نگه دارم با زرد یا قرمزش تعویض میکنم:D
دوستا بالایی بدون شک 2000بگیری بهتره
اما نمیدونم چرا احساس میکنم سری اول بهتره!!!فقط تنها موردیش که تو 2000 خوب بود 1GB حافظه داخلیش هست که گرچه خیلی کمه ولی باید دید برای چه کاری هست. ولی از اونور تغییر از OLED به LCD ، نمیدونم چی بگم. :|

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
عکسای 2000 رو ببینید از ویتا (بخوانید پاره آجر) چاق خودتون خجالت بکشید:

دو طرفش پلاستیکی شده که مال خودمون شیشه و خوشگل تره ولی ارنوگومی 2000 بهتره و تو دست بهتر جا می افته.

تا اینجای کار بخاطر باریکی ، سبکی و ارنوگومی بهتر باید خریدش اما کیفیت LCD پایین تر از حد انتظاره خودتون عکسای زیر رو که مربوط به کنفرانس های معرفی Vita و 2000 هستند رو مقایسه کنید:

PS VITA 2000:

LOSE
PS VITA:

WIN

همونطور که مشخصه صفحه نمایش ویتا 2000 خیلی کدر هستش و زاویه دیدش خیلی محدوده (از بغل تیره شده).

آخرین ویرایش:

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
راستی یه سوال فنی : کسی میدونه اون پورت مخصوص لوازم جانبی چی شد؟؟؟؟ چرا تا حالا چیزی به عنوان لوازم جانبی براش معرفی نکردن؟؟؟؟ تازه مهمتر این که تا اون جایی که من تو ویدیوی 2000 دیدم دیگه این پورت وجود نداره و بالاش فقط یه در وجود داشت!!!!!:-/

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
به نظرم درکل lcd از oled زاویه دیدش کمتره اما lcd هایی هم داریم که خیلی خوب باشند مثلا آیفون 4 و 4s و 5 جزء بهترین ها هستند و همینطور one x و one و butterfly از htc مثلا و مثلا optimus g و g2 از lg همینطور

مثلا اگر اشتباه نکنم فناوری IPS که یکسری از LCDهای تبلت ها و اسمارتفون ها مثلا به کار رفته باعث افزایش زاویه دید صفحه نمایش میشه

آخرین ویرایش:

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
درکل lcd از oled زاویه دیدش کمتره اما lcd هایی هم داریم که خیلی خوب باشند مثلا آیفون 4 و 4s و 5 جزء بهترین ها هستند و همینطور one x و one و butterfly از htc مثلا و مثلا optimus g و g2 از lg همینطور

پس اینکه صفحه نمایش LCD باشه بد نیست در کل مهم اینه که LCD خوب باشه و یا نه ؟

مثلا اگر اشتباه نکنم فناوری IPS که یکسری از LCDهای تبلت ها و اسمارتفون ها مثلا به کار رفته باعث افزایش زاویه دید صفحه نمایش میشه
حالا در کل نظر خودت چیه؟؟؟ کسی الان بخواد بگیره کدومو بگیره. راجع به اون پورت لوازم جانبی هم که نوشتم بگو.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
ببخشید من تقریبا در مورد پورتی که گفتید چیزی نمیدونم

اما تقریبا به نظرم در کل اگه قیمت جهانی یا مثلا قیمت در آمریکاش کمتر باشه مثلا حدود 170 دلار باشه و برای شخصی مثلا کمتر بودن زاویه دیدش ( (بر اساس عکسی که دیدم) ( و حتی فکر کنم در کل صفحه نمایشش ضعیفتره )) چندان مهم نباشه ارزش داره

نمیدونم دقیق که RAMش 512 هست یا 1024 ؟

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
ببخشید من تقریبا در مورد پورتی که گفتید چیزی نمیدونم

اما تقریبا به نظرم در کل اگه قیمت جهانی یا مثلا قیمت در آمریکاش کمتر باشه مثلا حدود 170 دلار باشه و برای شخصی مثلا کمتر بودن زاویه دیدش ( (بر اساس عکسی که دیدم) ( و حتی فکر کنم در کل صفحه نمایشش ضعیفتره )) چندان مهم نباشه ارزش داره

نمیدونم دقیق که RAMش 512 هست یا 1024 ؟

1گیگ هستش. اون پورت هم یه درگاه بالای دستگاه و بغل پورت گیم کارت هست که گفته بودن برای لوازم جانبی هست که در آینده معرفی میکنیم. ولی مثله این که کلا یادشون رفته!!!

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
ممنون

ببخشید ولی فکر کنم خوندم که حافظه داخلی یک گیگ هست و نه RAM

اگه جایی گفته RAM یک گیگ شده ممنون میشم بگید

نه نه حافظه داخلی 1 گیگ هست. رم هم همون 512 که بود همونه. هیچ تغییری نکرده تو چیزای دیگه. فقط صفحه نمایش و این حافظه داخلی بوده.

hosienharami

کاربر سایت
Jul 30, 2013
310
نام
حسین
ببینی دوستان
امکان داره اون LCD رو تغییر بده و بکن OELD
حالا فووقش اگه Ps Vita 2000 اومد و ما خواستیم
اینو بفروشین اونو بخرین :|
ولی توی PSP هم تمام بازی ها روی تمام سری ها اجرا میشه
این در اصل یک Ps Vita کاستومه :D