1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

اجرای بازیهای ایکس باکس قدیمی

گفتگو در 'XBOX' ایجاد شده توسط highlight, ‏Sep 6, 2013.

1. کاربر سایت

نام:
    hamid
    والله تهران که نیستم ولی ۳ ماه ۱ بار میام
    لینک اموزش کپی خور کردن نرم افزاری رو میدن؟؟؟
    تو عنوان نوشته ها ندیدمش

bazicon این نوشته را Like کرده است.
  2. کاربر سایت

برای کپی خور نرم افزاریش باید دیسک بازی اریجینال و مموری کارت اکس باکس داشته باشید. البته بدون اینا هم یه روش هست ولی مکافاته! اگر میخواین یه عمر راحت با دستگاه کار کنید هاردش رو ارتقا بدین و ... فقط سخت افزاری کپی خور کنید.

3. کاربر سایت

نام:
    hamid
    ولله منم خودمم میخوام سخت افزاری کپی کنم ولی زنگ زدم تهران سوال کردم از مغازه دار که مشتریم بود گفت دنبالش نگرد گیر نمیاد
    وگرنه هارد یه دونه۱۶۰ دارم
    بازی اورجینال یه دونه دارم. ولی ایکس باکس مگه مموری کارت داره!!!!!
    الان صلاح چیه باید چیکار کرد؟؟؟؟؟

4. کاربر سایت

دنبال یه xbox قدیمی ام , کسی داشت یا سراغ داشت بهم پیام خصوصی بده

5. کاربر سایت

سلام داداش
    من یه ایکس باکس خریدم این نرم افزار SlaYers EvoX Auto-Installer v2.5FINAL هم دانلود کردم روی دی وی دی زدمش اما روی دستگاه که میذارم یه ارور میده و قبول نمیکنه
    فکر کنم کپی خور سخت افزاری نیست
    ایا راهی به غیر از نصب چیپ وجود داره که با همین نرم افزاری کپی خور بشه و بتونم هارد جدید روش نصب کنم؟

اگه راهشو میدونید خواهشا آموزشش رو به زبان ساده بگید
    ممنون

6. کاربر سایت

دوستان من این اسلیر رو دان کردم ورژن 2.78 رو سیستم نصب شده حالا منوش کاملا متفاوت شده اینجا ظرفیت خالی هاردو نشون داده وارد منو هاش که میشم رو هرچیزی میزنم میره رو لودینگ و اصلا بالا نمیاد مثلا مدیا سنترو میزنم هیچی نمیشه لود مینویسه و دیپه هیچ

سوال اول چرا بازم بازی هایی که دانلود کردم و رایت کردم هنوز نمیاره؟

دو چطوری بازی های دانلودی رو بفرستم روی کنسول و بازی کنم

آخرین ویرایش: ‏Dec 22, 2016
  7. کاربر سایت

اگر دستگاه کپی خور نرم افزاری هستش اقدام به نصب Slayer ریسک بزرگی می تونه باشه. تو پست اول هم گفتم که با فرض کپی خور سحت افزاری اقدام به این کار کنید.

8. کاربر سایت

در مورد سوال اول که باید دید دستگاه سخت افزاری کپی خور بوده یا نرم افزاری. در صورت نرم افزاری بودن که ممکنه کپی خورش با کاری که کردید آسیب دیده باشه و باید مجددا کپی خور بشه احتمالا.
    در مورد سوال دوم اگر دستگاه کپی خور باشه و دشبوردی غیر از دشبورد اصلی اکس باکس روش باشه می تونید اقدام به انتقال بازی ها از طریق کابل لن کنید. علت هم اینه که دشبورد اصبی اجازه نگه داشتن آی پی آدرس ثابت از طرف شما برای این انتقال رو نمیده ولی دشبوردهای دیگه چرا. بازیها رو هم باید از حالت ایزو با نرم افزار به حالت اکسترکت شده یا باز شده تبدیل و انتقال بدین.

این صفحه را به اشتراک بگذارید