بازی The Colors : Shooters

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
به نام خدا

با سلام خدمت همه دوستان

====================

2.jpg

بالاخره تونستم اولین بازی رسمی خودم رو با کانستراکت 2 بسازم !

====================

مشخصات بازی :

نام بازی : رنگ ها : تیراندازان / The Colors : Shooters

ورژن بازی : v0.1 Beta

سبک بازی : Action Arcade

مدت زمان ساخت بازی : فعلا مشخص نیست

انجین : کانستراکت 2

====================

توضیحات

در این بازی شما هدایت یک رنگ آبی رو به عهده دارید و با کلید های WSDA می تونید اون رو به حرکت در بیارید و با موس هم میتونید تیرهاشو هدایت کنید .

با از بین بردن رنگ های دشمن امتیاز می گیرید و در ازای امتیاز پول کمی هم به شما داده میشه که باهاش می تونین رنگ آبی خودتون رو تقویت کنید چرا که هر چه جلو تر میرید بازی سخت تر میشه و با یک رنگ آبی معمولی نمی تونید از پسشون بر بیاید !

برای تقویت رنگ آبی هم با زدن کلید TAB وارد منو آپگرید میشید که آپگرید ها رو توضیح نمیدم تا خودتون امتحان کنین ( به عنوان سورپرایز در نظر بگیرین
4.gif
)

بازی به سبک رکورد زدنیه و تا بی نهایت ادامه داره بنابراین خوشحال میشم اگر رکوردتون رو با بقیه در میون بزارید تا بین گیمر ها رقابت ایجاد بشه
4.gif

لازم به ذکره که اولین نسخه بازی بدون صدا هست بنابراین نیاز نیست اسپیکرتون روشن کنید
15.gif

هر باگ و ایرادی هم دیدن حتما بگین چون این نسخه بتا هست و به این دلیل اسمشون گذاشتم آزمایشی تا شما مشکلاتشو به من بگین و من در نسخه های بعدی اونا رو رفع کنم .

====================

دوستان گیمر و غیر گیمر حتما بازیو دانلود کنن و بازی کنن .

چون میخوام تک تک نظراتتون رو از بازی بدونم .

====================
عکس هایی از بازی

pic1.jpg

pic2.jpg

pic3.jpg

====================

لینک دانلود بازی

برای دانلود بازی بر روی یکی از لینک های زیر کلیک کنید :

لینک اول :

Code:
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma]http://viperwar.persiangig.com/The%20Colors%20Shooters%20V0.1%20Beta.7z/download[/FONT][/COLOR]

لینک دوم :

Code:
[URL]http://download1138.mediafire.com/qeabsjqc67hg/6h6g2w1b9usgbau/The+Colors+Shooters+V0.1+Beta.rar[/URL]

====================

نظر , پیشنهاد , انتقاد یادتون نره .

آخرین ویرایش:

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
امید وارم با این نرم افزار یه بازی دو بعدی بسازی که هممون کیف کنیم !یه چیزی در سبک تاور دفنس

- - -ویرایش - - -

لینک مدیا فایر ارور می ده ! پرشین گیگ هم باید عضو شی !

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
اگه خواستی بفروشی به مشکل میخوری
درست شد

فعلا قصد فروش رو ندارم و اگرم بخوام بفروشم فکر نمی کنم در ایران مشلکی داشته باشه مگر اینکه قصد فروش در خارج از ایران رو هم داشته باشم

امید وارم با این نرم افزار یه بازی دو بعدی بسازی که هممون کیف کنیم !یه چیزی در سبک تاور دفنس

- - -ویرایش - - -​

لینک مدیا فایر ارور می ده ! پرشین گیگ هم باید عضو شی !

ممنون از شما
منم خودم عاشق سبک تاور دیفنس هستم و حتما در آینده این سبک رو برای ساخت بازی در نظر می گیرم

لینک مدیا فایر مشکلی نداره مجددا امتحان کنین

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
اینو می گه !
File Unavailable for Transfer

Distribution of this file has been disabled because of a possible violation of our Terms of Service. If you would like to dispute this, please contact the claimant below.

Still have questions, or think we've made a mistake? Please contact support for further assistance.

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
مدل ها با ترکیبی از نرم افزار های فتوشاپ و aaa logo درست شدند.

- - -ویرایش - - -

لیست رفع مشکلات و تغییرات اعمال شده در ورژن v0.2 بتا تا الان :

30988144962524555520.png
رفع مشکل عدم شلیک بعد از شروع مجدد بازی

30988144962524555520.png
رفع مشکل فریز و افت فریم در حین بازی

30988144962524555520.png
رفع مشکل به وجود آمدن رنگ ها در نزدیکی پلیر و منو ها

30988144962524555520.png
رفع مشکل میزان جان کم شده در اثر برخورد دشمن با پلیر در شرایط مختلف

30988144962524555520.png
رفع سایر باگ های جزئی

09129885476886725595.png
بهبود تولید رنگ های دشمن به صورت رندم

09129885476886725595.png
بهبود جهت شلیک به صورت دو طرفه

09129885476886725595.png
بهبود کلی هوش مصنوعی دشمن ها

09129885476886725595.png
بهبود نحوه امتیاز دهی به پلیر در شرایط مختلف

09129885476886725595.png
محدود سازی سرعت و قدرت دشمن ها

43146721677934497811.png
شناسایی جهت شلیک گلوله و جهت حرکت دشمن

43146721677934497811.png
امکان تغییر پس زمینه بازی متناسب با سلیقه شما

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
دانلودش کردم خیلی قشنگه ! با اینکه طرحش سادست ولی اعتیاد آوره! واقعا جالبه

- - -ویرایش - - -

v0.2 آمده یا هنوز می خواد ساخته بشه ؟

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
خوشحالم که خوشتون اومد
ساده بودنش از ویژگی های اصلیه بازیه و همینه که بازیو متمایز می کنه
ورژن 0.2 در دست ساخته و به زودی منتشر میشه

با تشکر

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
اگه خواستید دوباره بسازید بنظرم خوبه که یه بازی مثل Rogue legacy بسازید .

- - -ویرایش - - -

من دو تا پیشنهاد دارم !
1: بهتره که بجای اینکه دشمنا یه دفه ظاهر بشن از گوشه صفحه بیان !
2:چطوره این مد بازی رو روی ورژن بعدی بزارید Challenge mode و یه مد جدید با نام Camping mode اضافه کنید که پولمون بعد از رد شدن میمونه ولی آپگرید ها هنوز باز نیست یا اگه آپگرید هایه بیشتر و قویتر و گرونتری بزارید که چه بهتر

- - -ویرایش - - -

یک چیز دیگه ای که الان که بازی می کردم پیدا کردم این بود که تعداد آپگرید ها خیلی کم بود تعداد آپگرید ها رو لطفا تو ورژن بعدی زیاد کنید یا این آپگرید هارو باز بشه قویتر کردمثلا اون آپگرید که موجب می شه تیر دو طرفه بزنیم اونو باز بشه با قیمت بالا تر ارتقا داد و تیر سه طرفه زد و بقیه اون آپگرید ها هم همینطور .

- - -ویرایش - - -

یه چیز دیگه که Price بعضی آپگرید ها اشتباه خورده مثلا Repair قیمتش 100 تا هست خورده 200 تا تو صفحه آپگرید ها ممنون بخاطر بازی قشنگتون خواهش می کنم به این موارد رسیدگی کنید !

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
اگه خواستید دوباره بسازید بنظرم خوبه که یه بازی مثل Rogue legacy بسازید .

بازی های به سبک پلتفرم خیلی زیاده مخصوصا در زمینه بازی های مستقل و تنها زمانی می تونه موفق باشه که ایده قوی پشتش باشه

- - -ویرایش - - -

من دو تا پیشنهاد دارم !
1: بهتره که بجای اینکه دشمنا یه دفه ظاهر بشن از گوشه صفحه بیان !
این مشکل رو سایر دوستان هم ذکر کرده بودن اما برای اینکه رنگ ها از کنار صفحه بخوان وارد بشن باید در کل بازی تغییر ایجاد بشه که کار چندان راحتی نیست به جاش با یک انیمیشن تونستم ظاهر بهتری بهش ببخشم طوری که رنگ ها از زمین سفید خلق میشن

09129885476886725595.png
بهبود تولید رنگ های دشمن به صورت رندم

2:چطوره این مد بازی رو روی ورژن بعدی بزارید Challenge mode و یه مد جدید با نام Camping mode اضافه کنید که پولمون بعد از رد شدن میمونه ولی آپگرید ها هنوز باز نیست یا اگه آپگرید هایه بیشتر و قویتر و گرونتری بزارید که چه بهتر

یعنی برای بازی محدودیت امتیاز بزارم که هر کس تونست به مثلا 100 هزار برسه campain تموم بشه ؟

- - -ویرایش - - -

یک چیز دیگه ای که الان که بازی می کردم پیدا کردم این بود که تعداد آپگرید ها خیلی کم بود تعداد آپگرید ها رو لطفا تو ورژن بعدی زیاد کنید یا این آپگرید هارو باز بشه قویتر کردمثلا اون آپگرید که موجب می شه تیر دو طرفه بزنیم اونو باز بشه با قیمت بالا تر ارتقا داد و تیر سه طرفه زد و بقیه اون آپگرید ها هم همینطور .
این ایده رو هم دارم روش کار می کنم و حتما اعمال خواهد شد .
و علاوه بر آپگرید ها - آیتم ها و قابلیت های دیگه ای به بازی به مرور اضافه خواهد شد که لذت بازیو دو چندان می کنه تا بعد مدتی خسته نشین

- - -ویرایش - - -

یه چیز دیگه که Price بعضی آپگرید ها اشتباه خورده مثلا Repair قیمتش 100 تا هست خورده 200 تا تو صفحه آپگرید ها ممنون بخاطر بازی قشنگتون خواهش می کنم به این موارد رسیدگی کنید !
عجب اشتباهی !!! ممنون بایت تذکر
به موارد رسیدگی میشه دوست من نگران نباشین نسخه بتا رو واسه همین زدم که ببینم کسایی که بازی می کنن چی از این بازی میخوان تا براشون برآورده کنم
تنها مشکل بزرگ من بخش موسیقی هست که کار راحتی نیست .

با تشکر

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
پسر خاله ام هم بازی کرد گفت خیلی قشنگه ولی اگه به جای رنگ تانک یا سرباز می بود خیلی بهتر می شه البته نمی دونم انجین بازی این امکان رو می ده یا نه لطفا برا سیستم Repair هم کاری کنید چون با ارزون بودن و بدون محدودیت بودن اون هیچ وقت کسی تو بازی نمی میره مثلا جوری کنید که فقط با کشتن دشمنان به خصوصی می شه همچین کاری کرد یا گرفتن یه قطعه به خصوص چون اینطوری بازی خیلی ساده می شه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر